В мене бракує слів...Усі, хто за продовження війни, на вас такаж відповідальність, як і на росіянах...
Ответ дляHelenny
От не треба нагнітати і тягнути незрозумілі фото.
У мене купа родичів з тих країв.
Вчора розмовляла.
В перший день було купа пунктів незламності по всьому місту розвернуто. Говорю конкретно за пункт в школі #5. Був гарячий чай, печиво, вафлі, суп, плов. Ніхто голодний та холодний не лишився.
Люди додому брали і також там їли.
По вулиці Садовий бульвар газ дали о 7 ранку вчора, але газівники ще вночі ходили, перевіряли.
Світло дали також вчора зранку.
По селам в Шосткинському районі світло кожного дні я було, хоча не цілодобово.
У мене купа родичів з тих країв.
Вчора розмовляла.
Люди додому брали і також там їли.
Світло дали також вчора зранку.
Ну то добре, все просто чудово. Так і жити можна!
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Удалено администрацией...
Та ні, я впевнена що нажаль багато хто такими і є. Не здивуюся, якщо наступним разом Притулу оберуть в президенти
Ответ дляHelenny
А Ви там були? Чи у Вас є родичі звідти, щоб щось комусь доказувати?
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 07 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
так закінчення війни не від України залежить)
Навіть Трамп не зміг, чого ви чекаєте від Зеленського?
Ответ дляЕкатерина27
В Киеве в 22 году в октябре-декабре такая история была.
Я з області, у нас пл 2 доби в -15 не було електрики( а з ним і тепла, приготування їжі і т.д.) і то було тільки 2 доби так...повного тотального відключення
Екатерина27• 07 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Того самого Притулу, который собрал с населения 600 млн на спутник, с которого Минобороны ни разу не получили никакой информации( по их же словам, о чем сегодня написали всп телеграм каналы)
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Але тут це доказати марна справа.
Екатерина27• 07 октября 2025
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
В этот список «честных» волонтеров можно еще с десяток громких имен включить
Ответ дляАвокада
как раз потужный будет в тепле, добре, сытый, со светом и в бункере.
І не тільки він, а і все його оточення. Увесь 95 квартал і т.д.
Екатерина27• 07 октября 2025
Ответ дляBransoletka
У нас к этой всей радости еще и воды не было никакой
Ответ дляStar39
Украине придется увеличить импорт газа примерно на треть из-за российских ударов по газодобыче, заявила министр энергетики Светлана Гринчук.
На это пойдут кредиты на $500 млн от ЕБРР и на $300 млн от ЕИБ, с G7 обсуждается возможность займа дополнительных средств и получения грантов от отдельных стран.
Итоговая сумма, сколько будет потрачено на газ, пока не установлена и будет зависеть от дальнейших ударов.
Чекаємо взліт цін
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Ответ длянинель 1919
бурят -это манина эротическая фантазия, а не страшилка
Насмішили))) то от чого вона така заведена
Ответ дляWendy Rhoades
Так, він може створити диктатуру, закрити кордони, залякати і пересадити опонентів, винищувати чоловіків, красти мільярди. Але зробити крок до закінчення війни він не може
Екатерина27• 07 октября 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Удалено администрацией...
Ответ дляЕкатерина27
Жах..у нас була з колодязя льодяна
Ответ дляura1981
Удалено администрацией...
Ви клон Екатерини?
Ответ дляНайкраща
Закінчуйте! У вас кокошник нахилився 🎪🤹♂️
Удалено администрацией...
Екатерина27• 07 октября 2025
Ответ дляBransoletka
Жах..у нас була з колодязя льодяна
Я тогда была бы рада любой. Но её сильно на 13 этаж пешком не наносишься…..