Bransoletka• 07 октября в 17:48

Шостка. Люди готують їжу на вулиці в казанах

В мене бракує слів...Усі, хто за продовження війни, на вас такаж відповідальність, як і на росіянах...
Екатерина27• 07 октября в 18:25
Ответ дляura1981
Ась?
Ту кричалку хтось запатентував?
На ради Бога) если фантазии на большее нет, то повторяйте на здоровья
Helenny• 07 октября в 18:28
Ответ дляBransoletka
Я з області, у нас пл 2 доби в -15 не було електрики( а з ним і тепла, приготування їжі і т.д.) і то було тільки 2 доби так...повного тотального відключення
То якщо Ви з Київської області, яким чином Ви можете знати, що там в Шостці робиться. Аби фото дурнувато притягнути.
Обговорюйте свої райони.
автор Bransoletka • 07 октября в 18:29
Ответ дляШеллар
Я з Вами не згідна - до європейських патріотів та кому тут ’війна - мать родна’ претензій більше чим до кацапів, вони теж в крові звичайного українця.
Тут таких захищають. Війна краще за мир - це якийсь сюрреалізм
автор Bransoletka • 07 октября в 18:30
Ответ дляЕкатерина27
То не манька маскується?
Екатерина27• 07 октября в 18:31
Ответ дляBransoletka
То не манька маскується?
Та вроде нет. Старожил с 2013 года, но похоже лет 5 минимум в спячке провел
автор Bransoletka • 07 октября в 18:31
Ответ дляHelenny
Обговорюйте свої райони.
Не всі можуть жити в своїй ’ракушці’, як ви. Не помічаючи нічого навколо
Шеллар• 07 октября в 18:31
Ответ дляBransoletka
Так все логічно - величезна кількість боїться що з виплат попруть; армія прикоритних і всі родини тцкашників, які живуть своє краще життя; смарагдове лайно що вцепилось у трон - їм переговори і мир як серпом по яйцям.
Wendy Rhoades• 07 октября в 18:32
Ответ дляBransoletka
Так, він може створити диктатуру, закрити кордони, залякати і пересадити опонентів, винищувати чоловіків, красти мільярди. Але зробити крок до закінчення війни він не може
який крок? що він має запропонувати?
Ну от путін каже: закінчу війну, але є одна умова: є форум порадниця і там учасниця під ніком Bransoletka, от якщо її посадиш на довічне, майно відбереш, рідних під нагляд, то війну завершу.
Думаєте варто погоджуватись?

Спробуйте поміркувати про можливі варіанти закінченн війни, коли розмінною монетою станете саме ви і ваша родина.

А ще раджу не відмовляти собі в задоволенні і слухати всіх російських пропагандонів, а не лише ретрансляторів типу арестовича. Вони прямим текстом кажуть, что Україна - це їхній мобілізаційний ресурс в майбутній війни. З ким вони там воювати зібрались, з НАТО чи інопланетянами - то вже інше питання,
автор Bransoletka • 07 октября в 18:33
Ответ дляlisulya
Поддерживаем. Заканчивайте, потом нам сообщите результаты. До завтра справитесь? а то у меня вечером маник
Удалено администрацией...
Teonaa• 07 октября в 18:35
Ответ дляiirbis
Хочете мати курку на паспорті і рублі - вперед! Вас тут ніхто не тримає.
Да??? А впевнена??? Нажаль тримає! І ви прекрасно це знаєте!
Teonaa• 07 октября в 18:38
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Да господі очі б розули. Люди 10р живуть, вде звикли і забули. ПЕРЕЖИЛИ якщо хочете. І живуть далі.
А тут - вмирвють. І ще вмиратимуть. І коли закінчать вмирати - невідомо. А живуть оно хто як, хто як собака вийшли на вулицю поїсти зробить. Кайф, правда? Дощ на голови, вітер за шиворот. І вдома дубак і темрява.
автор Bransoletka • 07 октября в 18:38
Ответ дляWendy Rhoades
який крок? що він має запропонувати?
Думаєте варто погоджуватись?

’от якщо її посадиш на довічне, майно відбереш, рідних під нагляд, то війну завершу.
Думаєте варто погоджуватись?’
Аха-ха, це ви так виправдовуєте, чому Зе не варто закінчувати війну? Бо його посадять і відберуть майно?) Не переживайте так за нього, з ним все буде ок. А от ті сотні тисяч людей, які вже в могилах, ті тисячі які зараз на фронті, а також їхні сім´ї- ні, з ними вже все не буде ок
Алла Г.• 07 октября в 18:39
питання до диванних експертів: так як же закінчити війну,чим Ми(Ви) готові пожертвувати заради закінчення війни: територіями,життями людей на тих територіях.Повірити обіцянкам пуйла,що все все буде ок,нікто нікого нє тронєт.Гарантами безпеки ніхто не хоче виступати-ні Європа,ні Америка.
пуйло на теперешній момент переговорів не хоче ,він хоче всю Україну,а може і Європа.
Здадитися на милість переможця можна у випадку цивилізованої і адекватної країни-переможця,але ж це точно не про рососію.
Teonaa• 07 октября в 18:40
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
А, ви не мене під дамами…
автор Bransoletka • 07 октября в 18:40
Ответ дляАлла Г.
Головна лякалка- Путін хоче Європу
lisulya• 07 октября в 18:45
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Тобто ваше ’пропоную закінчувати війну’ не що інше, як пустий пук в повітря? Чи ви теж якусь відповідальність несете, як і ті хто ’пропонує не закінчувати’?
Чи може ваше і не ваше ’пропоную’ таки нічого не вирішує?
ПиСи. І зауважте, я на примітивні маніпуляції, типу переходу на особистості не ведуть, чекаю чіткої відповіді на запитання. Перш за все на запитання ’на що впливають ваші ’пропоную’ і ваших опонентів, які пропонують протилежне, лежачи на дивані і листаючи Совєтчицю від скуки’
автор Bransoletka • 07 октября в 18:41
Ответ дляTeonaa
А, ви не мене під дамами…
Ні, не вас)
Helenny• 07 октября в 18:43
Ответ дляBransoletka
Ще раз повторюю.
Я сама родом з Шостки, у мене там купа родичів.
Такого жаху, як Ви написали, там немає.
Ніхто масово на вогні на вулиці їжу не готує.
Вже дали світло та газ.
Алла Г.• 07 октября в 18:43
Автор,може я щось пропустила,як ви пропонуєте закінчити війну?
Wendy Rhoades• 07 октября в 18:44
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
ой не смешите)
Вы как Трамп и Зеленский в 2019))
Алла Г.• 07 октября в 18:45
Ответ дляBransoletka
Головна лякалка- Путін хоче Європу
питання не в Європі
Wendy Rhoades• 07 октября в 18:46
Ответ дляBransoletka
Думаєте варто погоджуватись?’
ні, я не про нього, а саме про вас.
Звідки у вас впевненість, що під окупацією вам буде краще, ніж зараз?
Чи вас це не хвилює, бо ви вже давно не тут?
Шеллар• 07 октября в 18:46
Ответ дляАлла Г.
Мій варіант диванного експерта - публічно та юридично визнати Крим російським; відкрити кордони для усіх бажаючих; уряду з бонелохом скласти повноваження і на все горло волати про переговори, паралельно посипаючи голову попелом, що Європа на пару з англосаксами нас ’жестко поимела’.
lisulya• 07 октября в 18:49
Ответ дляАлла Г.
Як-як. Написати на Порадниці фразу ’пропоную’. Яка фраза більше лайків набере, так і буде. Все просто))
От я ’пропоную’ повернути літо і роздати всім по мільйону долларів. І плювати мені на оту фізику, положення планети відносно сонця і взагалі на ту сонячну систему. Хто проти - морського їжака Вам у труси)
Renesmeе 16• 07 октября в 18:49
Ответ дляHelenny
Ще раз повторюю.
Такого жаху, як Ви написали, там немає.
Вже дали світло та газ.
Це ватниця, вона тут завжди пише що тільки українці і Зеленський винні і вибілює кацапів
Унция яда• 07 октября в 18:49
Вас автор здесь не поймут. Потому что их пока не коснулось, ну и люди в упор отказываются видеть и понимать очевидное. Черниговская область ситуация с ЕЕ критическая, каждый день прилеты по подстанциям по всей области, сумская область тоже не далеко ушла, туда же донецкая, хотя прилеты по енергетике там читать приходится уже в кацапских каналах. Полтавская тоже все плохо, одесская - выбивают газовый сектор. Львская пару дней тоже клепали газовый и енергосектор. Хартковская область тоже каждый день принимат. Днепропетровская на очереди. По итогу без малого - пол страны. А местным девочкам - всремося, але не здамося. А когда света не будет неделю или месяц, вот как в Шостке на фотографиях, будут готовы и рашке отдаться и кому угодно, когда срать придется в толчок земляной на территории жк бизнес класса. Все почему то уповают на генераторы, да только топлива никто наличия не гарантирует.
Алла Г.• 07 октября в 18:50
ну молодці: 4 сторінки вже ні про що на молотили
катик1• 07 октября в 18:50
Бедные старики. Кто с этого города, подвоз воды, полевая кухня, городской транспорт работают?
kissulichka• 07 октября в 18:53
Сейчас придёт маня и будет писать про загнивающую Россию. Тем временем в Шостке люди мёрзнут и готовят еду на кострах
Шеллар• 07 октября в 18:54
Ответ длякатик1
Це не начасі - спершу змінити вивіски; перейменувати вулиці і клумби обов´язково.