AnastasiaPol93-bff7• 08 октября 2025

Екстрасістоли замучали

В кого були екстрасістоли?як позбулись?була на етацизині зійшла і знов вони(зараз на конкорі ще,страшно чому вони виникають зранку прям нападами одна за одною дуже панікую,не хочу в 32 бути постійно на ліках(того року ставила холтер їх покзала 12 шт це мало,зараз мені здається їх більше якшр без таблеток що робити??я у відчаї з ними
Мила 26• 08 октября 2025
До речі, автор, вище правильно пишуть про К і Мг, їх дефіцит є майже у кожного. А при аритмії точно. Тому на ніч магнію гліцинат, а вдень аспаркам (це Мг+К) по 2 таб 2 рази
xthyjujhbz• 08 октября 2025
Я лікувалася теж етацізином, все нормально
автор AnastasiaPol93-bff7 • 08 октября 2025
Ответ дляlisenok_8282
а як вони вас мучають? в мне тоже є, але я дізналася це випадково. нічого не приймаю. живу собі, як і жила.
Сильні поштовхи в грудях ,а у вас?
lisenok_8282• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Сильні поштовхи в грудях ,а у вас?
я не відчуваю нічого. лише іноді серце ніби швидше стукає. потім заспокоюється.
prosto_aisha• 08 октября 2025
Якщо ви їх відчуваєте і вони вам заважають то окрім ліків вам нічого не допоможе. В мене їх сотні на холтері я їх геть не відчуваю роками тож ліки мені не потрібні. Вам потрібен кардіолог
Ответ дляxthyjujhbz
А як довго?він вам допоміг?ви зійшли з нього?
Ответ дляМила 26
Саме гліцинат чи є ще бісгліцинат?
xthyjujhbz• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Так, допоміг, це було так давно, що я навіть не памʼятаю скільки я його приймала, але в мене була доза тричі на день, думаю я пила його місяців 4-5 точно
Ответ дляxthyjujhbz
Так зараз вже їх нема?
Мила 26• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Саме гліцинат чи є ще бісгліцинат?
і бісгліцинат теж можна
Ответ дляМила 26
і бісгліцинат теж можна
А це Вам саме цей приписували для серця?
Мила 26• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Це бад, просто я знаю, що ця форма магнію потрібна
Ответ дляМила 26
Дякую куплю))а у вас вже все ок?не турбують?
яночка2506• 08 октября 2025
В мене також є екстрасистоли, якщо їх відчуваю, треба сісти чи лягти, тому що може переходити в мене в пароксизмальну тахікардію. Буває коли не часто вони то не так боюсь, а коли одна за другою, то дуже не приємно. Частіше в мене коли є нерви чи перевтома.
Ответ дляяночка2506
А як часто?кожний день?щось приймаєте?в лікаря були?
Мила 26• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Вони періодично бувають і зараз, але по кілька штук і не щодня
яночка2506• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Раніше відчувала кожен день, іноді прям сильно, що немає удару і потім сильний удар. Зараз приймаю бісопролол і перед цим пропила 2 неділі антиарітмічний препарат пропафен, стала меньше відчувати, анализі і обстеження при цьому добрі. Раніше було максимально 2500 в добу, це було більше 5 років тому, зараз робила холтер і вже до 300 в добу. Лікар каже, нічого страшного нема
Ответ дляяночка2506
А який Ваш вік?я теж ще приймаю конкор 2,5 мг,
Ответ дляМила 26
Ви їх не лякаєтесь?в мене від сильних аж млію і дух захоплює
Мила 26• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Ні, я знаю, що це екстрасистоли, але, звісно, неприємно, завмираю
PodolyankaUA• 08 октября 2025
У мене на одному з холтерівських моніторингів ЕКГ найбільше було 3355 шлуночкових екстрасистол мономорфних монотопних, були і надшлуночкові - їх мало. Кількість ШЕ 3355 це лише 2,9% від загальної кількості систол, тобто це зовсім небагато. Призначався лише бета-блокатор, сама купляла у фітоаптеці фітовитяжку Екстрасистолік. Кількість ШЕ то зменується, то збільшується. Є гіпертонія. Поштовх при виникненні екстраситол відчуваю і деяку супутню симптоматику. Взагалі сприймаю екстрасистоли спокійно.
xthyjujhbz• 08 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Так зараз вже їх нема?
Немає
автор AnastasiaPol93-bff7 • 09 октября 2025
Ответ дляxthyjujhbz
Немає
Як круто)я б була така щаслива якби вони зникли,як вони заважають
Ответ дляPodolyankaUA
В бувають сильні поштовхи що аж дух захоплює?одна за одною?а який ваш вік?
xthyjujhbz• 09 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Розумію вас, мені теж дуже заважали, прочитала тут у вашій темі, як дівчата пишуть, що не звертають на них уваги… це просто неможливо їх не помічати, значить то в них не екстасістоли🤔
яночка2506• 09 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Мені 34, приймаю дозу 3.75
Ответ дляяночка2506
Мені 34, приймаю дозу 3.75
Так ви тільки на конкорі?так зараз кожний день їх нема?а бувають парні одна за одною?
яночка2506• 10 октября 2025
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Зараз тільки бісопролол приймаю раз у день. Зараз є єкстрасистоли, але не так часто, з´являються в час нервів чи сильної втоми. Мені ще важко підійматися по сходам, тоді також їх відчуваю. Бували і одна за другою, то зовсім не приємно, паніка та тревога в ту хвилину виникає. Стараюсь не провокувати одну за другою, важку роботу не роблю і не багато стою на ногах. А як Ви себе почуваєте зараз?