ГейТуда• 08 октября в 12:50
Срач через гроші
Чоловік всі оплати замовлення переводить через мою картку, аліекспреси ,олх, короче він не хоче світитись, сьогодні виник срач через брак коштів,як він недорахував 4к, мене аж винесло, то що він любить пожерти, то таке діло, але він собі шось там рахує типу витрати, я йому кажу багато пішло на їдло йому ж, в тому числі на базарі, мені що всі чеки фоткати, так схарило, що попросила відкріпити мою карту від різних торгових площадок,нащо мені то слухати, то жлобство, хай свою заведе картку і на неї скидає.А ваші мужчини жлоби? Як на мене то вже якісь зачатки жлобства, записувати чеки і витрати на його ж жрачку.
Большой секретик• 08 октября в 12:52
Заведите мужу виртуальную карту для оплат в интернет, пусть закидывает на нее нужную сумму и расплачивается ей. А состояние своей карты ему не показывайте.
Кукарачка• 08 октября в 12:53
И ж...и бедный. Затраты в не всегда соответствуют доходам. Живёт в кредит(((
ГейТуда
• 08 октября в 12:54
Ответ дляпьЯНА
Хай сам жрачку купує
Не виходить з хати, з причин всім зараз зрлзумілих.
Кукарачка• 08 октября в 12:54
Ответ дляБольшой секретик
Я вообще считаю карта это мое личное чтобы кому то светить. Ну и муж также считает.
Простецкая• 08 октября в 12:54
Меня б поплавило, если бы я услышала упреки из-за денег. Зачем тогда мужик? Ну и свою карту в жизни бы не дала
Кукарачка• 08 октября в 12:54
Ответ дляПростецкая
А у вас к нему только материальный интерес?
пьЯНА• 08 октября в 12:55
Ответ дляГейТуда
Блін. Тоді ясно, в людини дах вже їде
Будьте так ласкаві• 08 октября в 12:55
Ответ дляГейТуда
Интернет заказ с супермаркета)
Простецкая• 08 октября в 12:56
Ответ дляКукарачка
И материальный, и физический.
Одного без другого для меня не существовало никогда
ГейТуда
• 08 октября в 12:56
Ответ дляПростецкая
Я вже задралась виправдовуватись, кажу заведи картку і відстань, тим більше він там робить якісь покупки з неї,я можу і не знати, а мені вона зручна, бо прикріплена як оплата телефоном, я маю , в голові весь час рахувати що я трачу його кошти чи свої
пьЯНА• 08 октября в 12:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
Интернет заказ с супермаркета)
Так знову ж мабуть через їх карту)
Будьте так ласкаві• 08 октября в 12:56
Ответ дляпьЯНА
Блін. Тоді ясно, в людини дах вже їде
Кстати да, все кто сидит дома, сейчас в таком состоянии, поплавило их совсем
ГейТуда
• 08 октября в 12:56
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я теж про те думала, що дах плавиться в нього
Простецкая• 08 октября в 12:57
Ответ дляГейТуда
Ну мне не понять такого, вы ж ему не мама в конце-концов
ГейТуда
• 08 октября в 12:57
Ответ дляДаЗдраПерма
представляю, как 2 жлоба орали друг на друга
Ага) аж іскри летіли
ГейТуда
• 08 октября в 12:58
Ответ дляПростецкая
Вот я не хочу бути мамцьою
ГейТуда
• 08 октября в 12:58
Деколи думаєш, мужик дає грошей, типу на шопінг, а тут рахує щось там, ппц просто
Тримбулька• 08 октября в 12:59
Мой не жлоб, просто переводит мне на карту сколько мне нужно
Я не работаю сейчас
Ненавижу жлобов
Я не работаю сейчас
Ненавижу жлобов
Кукарачка• 08 октября в 12:59
Ответ дляБудьте так ласкаві
Остаётся только посочувствовать
ГейТуда
• 08 октября в 13:06
Ответ дляКукарачка
Остаётся только посочувствовать
Ну от що я маю робити? Мамцьою не хочу бути, бо то зрештою мужик, таку херню слухати поо фінанси, то вже нижче плінтуса, тим більше я його дружина, а не аби хто, людина довгий час не виходить з хати , не орієнтується в цінах, були розмови хай сам замовляє доставку зі своєї картки, не зайшло, до слова я працюю сама собі можу купити їжу, але їм я значно менше ніж він, він то пожрати любить, ще й віскі запити , і щось там собі рахує по чеках, от нахіба мені то треба
ГейТуда
• 08 октября в 13:08
Ответ дляКукарачка
Ні, звісно в мене є своя зп.
Мотористка• 08 октября в 13:10
далі ховайте бубочку під бочком. Скоро почне культяпки підіймати щоби швидше доходило
Ядвига Юсьлегко• 08 октября в 13:12
Ответ дляГейТуда
Ні, звісно в мене є своя зп.
Автор, скільки заробляєте Ви і чоловік? Невже такі розходи, що аж виясняти потрібно, це раз; по-друге, якщо весь час не виходить з будинку, то воно і ясно, по-третє, ми всі менше набагато їмо, ніж наші чоловіки, багато суперечок де чую. Моя порада, відкрийте на себе в якомусь банку дебетову картку без кредитного ліміту і дайте чоловіку: хай собі закидує - розкидує що хоче, тоді може й сам зрозуміє де його гроші йдуть
Вакцениро Вона• 08 октября в 13:17
Ответ дляГейТуда
павуки в банці почали жертись)))
ГейТуда
• 08 октября в 13:19
Ответ дляВакцениро Вона
павуки в банці почали жертись)))
А чому павуки?
ГейТуда
• 08 октября в 13:20
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так, він кинув претензію щоб я відкрила йому картку і він собі там закидував кошти, та ок, а мені то нащо, хай собі ними кружить своїми коштами
Коленная ложечка• 08 октября в 13:22
Ответ дляБудьте так ласкаві
Есть такое, для психики не проходит бесследно( и мужчин жаль и женщины тоже несчастны , терпят их «приколы»