ДолькиКабана• 08 октября 2025

Чи підтримайте, чи добіть...

На днях має бути у мене ДН, 45
І чим ближче, тим сильніше мене накриває... В цьому віці майже нічого не маю. Замолоду була дуже довірлива, багато допомагала подружкам, тільки згодом зрозуміла що потрібна була їм тільки щоб пожити у мене, чи покористуватись допомогою батьків моїх (тоді вони могли допомагати в лікуванні, коли ні до лікаря доброго не потрапиш, ні на обстеження, а комерційної медицини ще не існувало). Звісно, безкоштовно...
Якось після усвідомлення, яка була довірлива і сліпа, вже не хотіла і досі не хочу мати подруг. Так, є приятельки хороші... Зі мною завжди всі любили поговорити чи порадитись, але коли почала потихеньку обмежувати "вічних плакальниць" та "жертв" - частина приятельок теж кудись поділась. Ну, то таке, думаю у багатьох так.
Заміж виходила невдало, через 9 років ледве втекла, якось поступово так вийшло що мала мільйон обов´язків до чоловіка та його батьків, і все їм було не так і не то, а я по їх словам сама гірша. Але при цьому чомусь розводу мені чоловік не давав, труївся, вішатися бігав... Така я була погана напевно. Пішла до нього без нічого, напередодні ковіду. Нормально заробляла, та за роки шлюбу всі гроші йшли на ремонт його квартири (( От дурне було... Розійшлась, вернулась додому, і тут ковід, і я втрачаю роботу ((( І півтора роки, поки все лежало, перебивалась заробітками онлайн. Перекваліфікувалась, зараз змінила вже 3 роботу по новому профілю, щоразу трішки кращі умови. Але, але...
Що зараз маю? Нічого (( ЗП що дозволяє хоч більш-менш триматися сьогодні, давати раду собі та донатити. Але зібрати на житло - не зможу. Живу вдома з батьками. Дітей немає. Стосунків немає, не хочу ні за що більше, з мене вистачило чоловіка. Стан такий наче я дуже-дуже стомилась, і ніколи не відпочину. У однокласників діти студенти, нові квартири, відпочинки шикарні, ювілеї в заміських комплексах по 50 тис за добу... А я без нічого цього (( Сумно.
Весь час старалась, ніколи не відпочивала толком, завжди працювала, а до такого віку не маю чим і похвалитись ((( І чи зможу чогось досягти - сумніваюсь ((
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Автор я такого ж віку як і ви.
І в голому остатку маю все те ж що і ви.
Тільки відношення до життя в мене інше.
Я вже не живу для чоловіка, дітей, і ще когось.
Нарешті я почала жити сама для себе.
І це досить не погане аідчуття
згодна, жити для себе то непогана штука...
та чи до перед ДН, чи що, часто стала думати - були мрії, була віра в себе, але щось не змогла, щось не справдилось, а десь мої великі зусилля пішли не туди... і далі йдуть думки що може могло бути все інакше, ну і т.д.
я себе з цієї теми збиваю, а воно знову в голову лізе ((
So_so• 08 октября 2025
Не самый плохой вариант у Вас. Живы родители, есть где жить, Вы явно неглупая женщина раз постоянно учитесь и адаптируетесь к рынку труда.
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ті картинки які ви бачите, про щасливе життя і стосунки, не завжди відповідають дійсності. В кожного є безліч різних проблем.
Щоб я змінила у вашому випадку? Найменше - це робота над собою, стилем, тілом. Знаєте, якщо ви в 45 зможете бути стрункою і доволі підтягнутою, займатись в залі це вже викликає повагу і цікавість. Грошей для цього багато не потрібно.
от да, форма - потребує роботи... тут я собі давала слабину, ну точніше ресурсу не вистачало.
Не рахую, а вважаю• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так а яке у вас уявлення про щасливе життя?
Редиска Я• 08 октября 2025
Донатите случайно не притуле на спутник? Почему-то обратила внимание на это действо А вообще вы живёте так, как и большинство в Украине, советую обратить внимание заграницу, Италию например, у меня много знакомых замуж вышли за итальянцев, 50+ там нехватка невест, я не шучу, серьёзно, живут отлично, путешествуют, 45 баба ягодка опять
svetolino• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
то може так по тексту, бо я зараз приунивша така...
було таке, якось я усвідомила що багато до мене липне тих, хто на мені потім виїжджає, і почала над цим працювати. звісно, не можу сказати що прям так навчилась відсікати, але відмовляю зараз без проблем, і плакальниць вмію зупиняти. ну, мабуть, десь в душі якась ’обіженка’ ще в мені живе )))
Ви на правильному шляху. Все буде добре. Не скиглити , и доля повернеться до вас обличчям 🌹♥️
Леди_в_ночи• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Это иллюзия про якобы «упущенное», то, что вы делаете сегодня, этим вы будете жить завтра. Что вы делаете? Ноете. Ничего не изменится.
И раньше 100 проц ныли, а не действовали
ПочтальЁнша• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
тримайтесь

скільки років вашим малим?
17 и 11

Я пытаюсь. Спасибо. Но вы ж понимаете....нет здоровья- нет работы - нет денег. А наша жизнь зависит от денег.
Все буде• 08 октября 2025
1. Перестаньте донатити всяким лохотронщикам
2. Ким працюєте і яка зарплата?
3. Житло дістанеться вам у спадок?
Вельми шановна• 08 октября 2025
Вместо донатов, деньги откладывайте. Ерундой страдаете.
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Общее ощущение что у вас вечный фокус на других, а не на себе. И в конце концов вас это истощило. Что сейчас вы делаете для себя?
+100, було таке - фокус на довколишніх
я й від чоловіка втекла тому, що коли почала над цим працювати, зрозуміла що везу на собі купу його проблем та його рідні. ну далі пішло-поїхало - переоцінка себе та своїх дій, шок...
зараз то я більш-менщ вилікувалась від того, щоб бути хорошою для всіх. але час та сили вже не повернеш...
Редиска Я• 08 октября 2025
Ответ дляВсе буде
2. Ким працюєте і яка зарплата?
3. Житло дістанеться вам у спадок?
+100
Не рахую, а вважаю• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Розпишіть собі план дій. Зраночку йога ( м´яка зарядка і піднімає настрій) робота, після роботи або зал або вдома силові ( починайте з хвилин 40)
Передивіться харчування. Максимум користі, рахуйте норму калорій.
Потроху додавайте догляд. Косметолог, зачіска.
Купіть собі інтимну іграшку, сплануйте подорож на 1 день.
Пошукайте якусь більш менш подружку і підіть в кафе з живою музикою і напийтесь там вина
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, не мне судить. Но я скажу так. Мне 41. Нет ничего. Здоровья тоже. Т.к. переселенка - потеряла всё, кроме близких - это единственное меня держит в трезвом уме.
Но. Двое детей и нет жилья, нет денег, нет здоровья. Отсюда нет возможности заработать. Херня херней. И самой толком жить нормально не получается и детям не смогу ничего дать. Одна надежда, что у них хватит силы воли выучиться и самостоятельно пробиваться в жизни.
Так вот......у вас жизнь точно не хуже.
перепрошую, а що зі здоров´ям так погано?
ГЛЮкоза• 08 октября 2025
Да ну .. всього лише 45.... Йо... Не 90 ж. Ну кошмар. Робить нема чьо?? Скільки довкола гарного і нормального.
Виниловая пластинка• 08 октября 2025
Ой, то у вас осіння хандра та падіння біоритмів перед днем народження. Не переймайтеся. У вас є живі батьки, є де жити, є робота. Все поступово налагодиться, головне не ковирятися в минулому і не рахувати свої помилки, тому що час назад не повернеш і нічого не виправиш. З цього висновок - цінити те що маєте, зберігати оптимізм та віру в себе та всесвіт.
Сирожено_пирожено• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Че вы сидите броите, неужели не интересней вместо потока бурды на какие то ногти, брови сходить, в театр, кино
ПочтальЁнша• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
+100, було таке - фокус на довколишніх
Я считаю, что не стоит думать про возраст. Не знаю, может и не думаете, но я за то, что вы живёте с кажется реальными возможностями - работайте, откладывайте деньги на путешествия, езжайте смотреть страны, города. Живите для себя. Не оглядывайтесь назад. Это уже в прошлом. Неизвестно что вас ждёт дальше, может будущие года затмят еще прошлые) В хорошем смысле, конечно.
Попельшка• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
+100, було таке - фокус на довколишніх
С на мой вопрос вы не ответили. Что сейчас вы делаете для себя лично?
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
А чего добились вы?
якщо коротко - дві освіти, три зміни кваліфікації в житті, двічі з нуля - і добивалась непоганих позицій. при цьому паралельно йшла допомога батькам, волонтерство (ЗОО), своя сім´я, ремонти і т.п. , і все везла я сама
ПочтальЁнша• 08 октября 2025
Ответ дляВсе буде
Да. Я бы не писала, если б было нормально. Я пытаюсь как могу. Но этого мало для нормальной жизни.
Леди_в_ночи• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так а где результаты усилий? Где они?)
Не рахую, а вважаю• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Ну от бачите яка ви сильна в молодець.
А тепер всю цю енергію, на себе, кохану.
Редиска Я• 08 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Так вот......у вас жизнь точно не хуже.
У меня знакомая вашего возраста ещё в 22 году выехала в Германию, у неё 3 мальчика, возраст 13+ За это время отлично пристроилась, ещё нашла и мужа там, его родители из СССР, он родился уже в Германии, незнаю, довольна, хотя есть квартира в Киеве, сдаёт. Вторая тоже уехала ещё в 22 году, то-же 3 детей, правда старшему уже 23, работает там,насчёт личной жизни незнаю.
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляVeronika-8b5f
То есть вы его продвинули
Его успех благодаря вам
А вы никак не преуспели за эти отношение и после ?) почему пантокрин не ушли раз все так плохо
Когда плохо не живут 9 лет
я не могла його продвинути, я ж не його начальник
але я стимулювала, ініціювала, давала можливість вчитись (всі клопоти брала на себе, і він потім їх назад не захотів брати)
я непогано давала собі раду, враховуючи що ніколи не було в мене блату, знайомств тощо, і що паралельно з освітою та роботою на мені було багато інших обов´язків у родині, в тому числі турбота про його батьків
я й так хз, як примудрилась чогось досягти при таких затратах сімейних
Вельми шановна• 08 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А що робить?
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляПосудомойка
Така кількість пригод може й коняку з ніг збити, а ви втримались. Більше уваги собі і жити помаленьку, в своє задоволення.
дякую Вам
Мerida• 08 октября 2025
Заметьте , все вокруг плохие. Но никто вас не принуждал. И друзья и семья мужа. Вы все делали по-своему желанию. Но почему-то думаете, что в ответ вам обязаны давать возврат. Вы себе это придумали, и чего-то ждете. Если у вас есть связи, которыми вы не готовы делиться- Вы молчите о них. Если вы не готовы потерять деньги - вы молчите о них.
Меняйте мышление. Вы самой себе должны. А пока вы обижены на весь мир- ничего не получится
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Сьехать от мамы с папой, это срочно. И при встрече с подругами не беды мусолить, а веселиться, ходить по магазинам, гулять, ходить в кино какое то. Мужик сам найдется
подруг немає
Дама-мадама• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Ну вот видите, вы молодец! Научились расставлять границы и не раздавать свой ресурс попусту. Не все могут этот навык приобрести.