ДолькиКабана• 08 октября в 15:26

Чи підтримайте, чи добіть...

На днях має бути у мене ДН, 45
І чим ближче, тим сильніше мене накриває... В цьому віці майже нічого не маю. Замолоду була дуже довірлива, багато допомагала подружкам, тільки згодом зрозуміла що потрібна була їм тільки щоб пожити у мене, чи покористуватись допомогою батьків моїх (тоді вони могли допомагати в лікуванні, коли ні до лікаря доброго не потрапиш, ні на обстеження, а комерційної медицини ще не існувало). Звісно, безкоштовно...
Якось після усвідомлення, яка була довірлива і сліпа, вже не хотіла і досі не хочу мати подруг. Так, є приятельки хороші... Зі мною завжди всі любили поговорити чи порадитись, але коли почала потихеньку обмежувати "вічних плакальниць" та "жертв" - частина приятельок теж кудись поділась. Ну, то таке, думаю у багатьох так.
Заміж виходила невдало, через 9 років ледве втекла, якось поступово так вийшло що мала мільйон обов´язків до чоловіка та його батьків, і все їм було не так і не то, а я по їх словам сама гірша. Але при цьому чомусь розводу мені чоловік не давав, труївся, вішатися бігав... Така я була погана напевно. Пішла до нього без нічого, напередодні ковіду. Нормально заробляла, та за роки шлюбу всі гроші йшли на ремонт його квартири (( От дурне було... Розійшлась, вернулась додому, і тут ковід, і я втрачаю роботу ((( І півтора роки, поки все лежало, перебивалась заробітками онлайн. Перекваліфікувалась, зараз змінила вже 3 роботу по новому профілю, щоразу трішки кращі умови. Але, але...
Що зараз маю? Нічого (( ЗП що дозволяє хоч більш-менш триматися сьогодні, давати раду собі та донатити. Але зібрати на житло - не зможу. Живу вдома з батьками. Дітей немає. Стосунків немає, не хочу ні за що більше, з мене вистачило чоловіка. Стан такий наче я дуже-дуже стомилась, і ніколи не відпочину. У однокласників діти студенти, нові квартири, відпочинки шикарні, ювілеї в заміських комплексах по 50 тис за добу... А я без нічого цього (( Сумно.
Весь час старалась, ніколи не відпочивала толком, завжди працювала, а до такого віку не маю чим і похвалитись ((( І чи зможу чогось досягти - сумніваюсь ((
Сирожено_пирожено• 08 октября в 15:51
Ответ дляВсе буде
подруг немає
Познакомтесь с кем то) даже в группе своего города напишите, ищу человечка для общения
Все буде• 08 октября в 15:52
Ответ дляПочтальЁнша
17 и 11

Я пытаюсь. Спасибо. Но вы ж понимаете....нет здоровья- нет работы - нет денег. А наша жизнь зависит от денег.
в Німеччинну
Все буде• 08 октября в 15:53
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Розпишіть собі план дій. Зраночку йога ( м´яка зарядка і піднімає настрій) робота, після роботи або зал або вдома силові ( починайте з хвилин 40)
Передивіться харчування. Максимум користі, рахуйте норму калорій.
Потроху додавайте догляд. Косметолог, зачіска.
Купіть собі інтимну іграшку, сплануйте подорож на 1 день.
Пошукайте якусь більш менш подружку і підіть в кафе з живою музикою і напийтесь там вина
де вона буде шукать подругу?
Виниловая пластинка• 08 октября в 15:53
Ответ дляДолькиКабана
так і роблю ))
сама собі порадниця, сама себе вигулюю, сама собі подарунки роблю...
зараз живу як сама собі хочу, є таке. але хз як воно далі, одинокою з роками напевно буде сумно
А може і не одинокою. Хто зна як життя складеться. Може десь вештається той, що жив життям схожим на ваше і вам судилося зустрітися, і завести собаку чи кота, їздити на відпочинок і годинами гуляти, розмовляючи про все і ні про що одночасно.
До речі, яка у вас була робота, що ви втратили через ковід і не змогли повернутися, змушені були нове опановувати?
Я такая наивная• 08 октября в 15:53
Ви чомусь знецінюєте власне життя і прикрашаєте чуже. Все в світі має плюси і мінуси. Просто живіть, у кожного свій шлях.
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:54
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Давайте так. В мене також проблема була. Я її пропрацьовувала з психологом.
То не люди такі. То ви така.
Я ж вже бачу ваш образ ’ хорошої дівчинки’
Хорошою ви можете бути виключно тоді коли когось спасайте, допомогаєте в ще ( вишенька на торті) жертвуєте собою або своїми інтересами.
Ви щаслива тільки тоді коли навколо вас щасливі люди.
Треба виривати з себе це з корінням.
В бути щасливою коли вам добре.
Ще іноді це називають егоїзмом
я теж до психолога ходила, почала правда з іншого, але потім дійшло до мого становища вічної коняки яка все тягне...і прийшла до психолога щоб хрозуміти, як то себе налаштувати щоб тягти і не стомлюватись... було таке.
зараз все інакше. напевно до кінця таке не лікується, але все таки я вже не хочу бути нікому хорошою. хочу хорошого собі ))
хоча нездорова емпатичність, чи як це називається - в мене є, я фізично погано почуваюся, коли комусь поруч погано. інколи тоді маю пориви щось зробити, щоб зарадити. і б´ю себе по руках за це.
Не рахую, а вважаю• 08 октября в 15:54
Ответ дляВсе буде
де вона буде шукать подругу?
Та першу попавшуся колегу під руки і вперед.
Я сама переселенка. В групі впо свого міста написала - давайте дружити
Зараз купа знайомих. Одні для театру інші для пянки
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:54
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Я принял решение, буду собирать гарем из таких несчастных
я не нещасна,
і ні в який гарем я не піду
’ще я в черзі за хріном не стояла’
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:55
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну як мінімум ще не один кіт, а тим паче пес, не набив хозяйці морду, і не сказав що вона нікчема
у мене шестеро ))))))
Все буде• 08 октября в 15:55
Ответ дляПочтальЁнша
Да. Я бы не писала, если б было нормально. Я пытаюсь как могу. Но этого мало для нормальной жизни.
шукайте онлайн роботу
ГЛЮкоза• 08 октября в 15:55
Ответ дляВельми шановна
А що робить?
.
Виниловая пластинка• 08 октября в 15:56
Ответ дляНе рахую, а вважаю
То не люди такі. То ви така.
Треба виривати з себе це з корінням.
В бути щасливою коли вам добре.
Ще іноді це називають егоїзмом
Це реально важко виривати з корінням, але у автора зараз чудовий для цього вік. Зараз яєчники вже не такі активні, і оце піклування про всіх інших окрім себе фізіологічно впаде якщо не до плінтусу, то принаймні нижче коліна.
Не рахую, а вважаю• 08 октября в 15:56
Ответ дляДолькиКабана
Я вас інше запитаю.
Що ви відчуваєте коли витрачає на гроші на себе, особливо речі без яких можна обійтись?
Зайва сукня, дорога косметика, п´яті парфуми?
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:57
Ответ дляСирожено_пирожено
Сьехать от мамы с папой, это срочно. И при встрече с подругами не беды мусолить, а веселиться, ходить по магазинам, гулять, ходить в кино какое то. Мужик сам найдется
розумієте, я вслух ніколи не скаржусь... серед подружок може тому до мене і прийнято ходити пожалітись-порадитись, бо я сама не скаржусь
і про розвод всі були в шоці - як так, все ж було так класно, і раптом ’ця дура його кинула’. а я просто ніколи нікому не говорила про проблеми, взагалі.
Виниловая пластинка• 08 октября в 15:57
Ответ дляШумелка Мышь
Ви можете взяти під опіку підрощену дитину. діло богоугодне.
*тікаю, бо щас насують)
На дитину треба гроші. На малу дитину багато сил. На дорослу дитину - багато нервів. Справа звісно добра, але мало кому посильна. Автор ще й не має власного житла
cTpawHoegeJIo• 08 октября в 15:58
Ответ дляДолькиКабана
я не нещасна,
і ні в який гарем я не піду
’ще я в черзі за хріном не стояла’
Ничего личного) Но смотрите как Вы написали) Вашу самооценку немного поднял, пойду дальше. Хорошего Вам дня и все у Вас наладиться, по крайней мере шаг уже сделали)
Все буде• 08 октября в 15:58
Ответ дляМerida
Заметьте , все вокруг плохие. Но никто вас не принуждал. И друзья и семья мужа. Вы все делали по-своему желанию. Но почему-то думаете, что в ответ вам обязаны давать возврат. Вы себе это придумали, и чего-то ждете. Если у вас есть связи, которыми вы не готовы делиться- Вы молчите о них. Если вы не готовы потерять деньги - вы молчите о них.
Меняйте мышление. Вы самой себе должны. А пока вы обижены на весь мир- ничего не получится
У мене колишній був такий - зі своєї волі щедрі подарунки, путівки, з ремонтом допомагав, можеш не працювати, буду забеспечувати, а потім попрікав грошима і звинувачував у всьому, що використовую його і купу лайна вилив...
Все буде• 08 октября в 15:59
Ответ дляСирожено_пирожено
відповіді 0
Все буде• 08 октября в 15:59
Ответ дляСирожено_пирожено
де знайомится?
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:59
Ответ дляРедиска Я
Донатите случайно не притуле на спутник? Почему-то обратила внимание на это действо А вообще вы живёте так, как и большинство в Украине, советую обратить внимание заграницу, Италию например, у меня много знакомых замуж вышли за итальянцев, 50+ там нехватка невест, я не шучу, серьёзно, живут отлично, путешествуют, 45 баба ягодка опять
нікада на спутніки і т.п. не донатила )))
є знайомі - сусід та його дядько, що воюють, є батько по сусідству, що возить сину та його побратимам напряму, є бувші колеги, що воюють - там я за кожну копійку впевнена
автор ДолькиКабана • 08 октября в 15:59
Ответ дляsvetolino
Ви на правильному шляху. Все буде добре. Не скиглити , и доля повернеться до вас обличчям 🌹♥️
спасибі Вам величезне ❤️
Не рахую, а вважаю• 08 октября в 16:00
Ответ дляДолькиКабана
Розпишіть яки гроші не себе витрачаєте
Незнакомлюся• 08 октября в 16:00
Так, все дуже печально у вас
Погоджуюсь. Співчуваю
Все буде• 08 октября в 16:01
Ответ дляДолькиКабана
99% психологів інфошахраї, які промивають мозок, хто вони такі шоб вказувати як жити, судити когось, поради давати, для мене це сектанти
Не рахую, а вважаю• 08 октября в 16:01
Ответ дляНезнакомлюся
Так, все дуже печально у вас
Погоджуюсь. Співчуваю
Де печально?
У автора живі батьки, і поруч. У автора є робота в хоббі.
І немає баласту у вигляді чоловіка чи дітей.
Все буде• 08 октября в 16:01
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Немає нікого серед колег, я писала відгуку 0
Не рахую, а вважаю• 08 октября в 16:02
Ответ дляВсе буде
Не читал , но осуждаю
Все буде• 08 октября в 16:02
Ответ дляДолькиКабана
у мене шестеро ))))))
щаслива багата жінка, фото в студію
Мerida• 08 октября в 16:02
Ответ дляВсе буде
Можешь не работать, но своя ж голова на плечах есть? Вы без личных денег жили вообще? Вам было комфортно? У мегя когда заначки нет - я нервничаю.всю жизнь так.
Все буде• 08 октября в 16:03
Ответ дляДолькиКабана
яка сума зп і донатів