Печенюшка• 08 октября в 21:25
Квитки - як таке можливо?
Дівчата хто часто користується додатком УЗ поясніть будь ласка! Продаж по Україні відкривається за 20 днів. Сьогодні 08/10. Шукаю квитки: на 20/10 "Продаж ще не відкрито", на 21/10 є квитки, далі дні чергуються "Продаж не відкрито"/"Вже немає місць" і на 27/10 є квитки. Як таке можливо? Мені підходять лише дві дати, 20 або 24 - і на обидві пише продаж не відкрито хоча на пізнішу дату квитки є.... Чекати мені що відкриють продаж чи це якась фігня?
Печенюшка
• 08 октября в 21:32
Ответ дляКарамбулкул
Значить по непарних числах ходить
Дякую, навіть не подумала що таке можливо, дійсно є ж потяги що не щодня їздять. Що значить рідко користуюся))) ну могли б для таких дурників як я написати щось типу ’рейси відсутні’
Працівниця року• 08 октября в 21:35
А навіщо вам чекати, моніторити, якщо ви можете підключити функцію сповіщення або краще автовикуп
Печенюшка
• 08 октября в 21:37
Ответ дляПрацівниця року
Так я і підключила сповіщення на 20те, але дуже довго би його чекала якщо цей потяг по непарних лише
добре що тут спитала хоч. І блін, дає ж підключити! ’Ми сповістим вас коли квитки з´являться’, тобто ніколи))
Хомо_сапиенс• 08 октября в 22:29
За 19 днів є квитки. Якщо сьогодні 8 , то на 28 квитків нема, є на 27. Завтра вже на 28 відкриється