cvetyk• 06 октября в 11:54

Вебінар по юридичним питанням для бізнесу

❗️ ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки ING Банку 9 жовтня о 19:00 проводить вебінар «Як побудувати власний бізнес: юридичні аспекти» для жінок-підприємиць з усієї України.

🩵 Запрошена лекторка: Духовна Оксана — адвокатка, медіаторка, к.ю.н., власниця юридичних брендів DUKHOVNA та ВАШ ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ З ДУШЕЮ.

Фахівчиня у сфері інтелектуальної власності, сімейного та спадкового права, супроводу онлайн-бізнесів і digital-підприємництва. Фіналістка конкурсу «Адвокат року 2020», увійшла до списку найуспішніших жінок в юридичному бізнесі Ukrainian Women in Law 2021.

📌 Захід відбувається в межах проєкту «Мрій. Втілюй. Досягай.», який реалізує ВБО «Конвіктус Україна» за підтримки ІНГ Банку. Участь можлива лише для жінок віком від 18 років. Для участі у вебінарі заповніть цю форму:
https://docs.google.com/forms/d/1juBo8ek3MrWLpDCLa...
Решка7777• 06 октября в 12:53
Думаю, набирає клієнтів на підписників
війшла до списку найуспішніших жінок в юридичному бізнесі Ukrainian Women in Law 2021-це купляється за благодійний внесок