Порадьте он-лайн курси підготовки до НМТ.
Вимоги - фокус на самостійну підготовку, витрачати час на те щоб слухати бубніння вчителя в Zoom немає можливості.
Тобто бажано мати платформу з записами лекцій, тестові завднання, можливість отримати консультацію коли щось зовсім не зрозуміло.
Якщо у вас є досвід (і позитивний і негативний), поділіться будь-ласка.
Слобожаночка• 08 октября 2025
ЗНО ХАБ, например.
Там есть онлайн лекции, записи этих лекций, разные тесты, шпаргалки и т.п.
Эскиз бесконечности• 08 октября 2025
Ответ дляСлобожаночка
ЗНО ХАБ, например.
Але нема консультацій
Слобожаночка• 08 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Але нема консультацій
Почему? Есть так называемый ’бади’ в телеграмме, которому можно задавать вопросы по изучаемым предметам.