Твердая валюта• Изменено 08 октября в 22:47
Як краще запитати у ейчара коли буде підвищення зарплати?
Вище керівництво закордоном погодило мені підвищення, інформація 100%. Мій керівник вже не один раз до всіх підходив.
10 числа минулого місяця мені погодили, зарплату вже 2 рази отримую таку саму як раніше.
Як краще запитати у ейчара (який і повідомив, що вище керівництво погодило) про цей момент?
Твердая валюта
• 08 октября в 22:48
Ответ дляЗоя Жорівна
Спитайте зразу у керівництва
Мій керівник це підвищення вибивав для мене
Сказав, що більше ходити не буде питати, бо і так всіх дістав цим питанням
Каже щоб я сама підійшла
А у нас ейчар не сама приємна людина, скажемо так
Каже щоб я сама підійшла
Знаю бакси• 08 октября в 22:48
Краще поштою, щоб відповідь збереглася, і коли не підвищать можна буде написати: ’ так ви ж обіцяли сьогодні’))
Зоя Жорівна• 08 октября в 22:49
Ответ дляТвердая валюта
Каже щоб я сама підійшла
Так зарплату ж не вона начисляє
Може вам до бухгалтера ?
Твердая валюта
• 08 октября в 22:49
Ответ дляЗоя Жорівна
Так зарплату ж не вона начисляє
Може вам до бухгалтера ?
Ейчар у нас міняє ставку і відправляє фінансистам на оплату
Знаю бакси• 08 октября в 22:50
Ответ дляТвердая валюта
Каже щоб я сама підійшла
У нас ейчар - то технічна функція, і вони не приймають таких рішень, а тільки забезпечують їх виконання.
Стрекоза любви• 08 октября в 22:52
Відправила б електронного листа. Щось в такому стилі:
«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи вже внесено зміни щодо мого підвищення, яке погоджувало вище керівництво?
Зарплата поки без змін, тому хочу уточнити статус.»
Твердая валюта
• 08 октября в 22:52
Ответ дляЗнаю бакси
Пощастило вам
У нас ейчар це друге обличчя після директора
Твердая валюта
• 08 октября в 22:53
Ответ дляСтрекоза любви
Чудовий варіант
Але я його бачу щодня вживу по 20 разів на день
Хотіла особисто запитати
Залізний занавіс• 08 октября в 22:54
Ответ дляТвердая валюта
Тогда напишите ей электронное письмо «мол согласно последней предоставленной информации моя ставка должна составлять столько то , начиная с такого числа. Однако по неизвестным мне причинам , дважды , начиная с такого числа, мне была начислена такая то сумма. Я хотела бы уточнить, в чем причина данных разногласий и, когда я смогу получить недостающую сумму выплаты»
Твердая валюта
• 08 октября в 22:55
Ответ дляЗалізний занавіс
Так. Суперський варіант і дуже коректний.
Але про те що вище керівництво погодило я знаю по секрету від керівника
І це не в офіційному форматі
Залізний занавіс• 08 октября в 22:56
Ответ дляТвердая валюта
І це не в офіційному форматі
Тогда , если она должна вам передать официальное подтверждение этого, то спросите, мол подтвердили или нет
Хотя я бы пошла напрямую к тому, кто утверждает
Атятя_тётя• 08 октября в 22:56
Ответ дляТвердая валюта
Пощастило вам
потрахивает ео?)))
Твердая валюта
• 08 октября в 22:56
Ответ дляАтятя_тётя
потрахивает ео?)))
У нас ейчар це чоловік))
але всяке може бути)))
Стрекоза любви• 08 октября в 22:57
Ответ дляТвердая валюта
Чудовий варіант
Хотіла особисто запитати
Якщо вживу, то спробуйте: «Где деньги, Лебовски?»🤣
Твердая валюта
• 08 октября в 22:58
Ответ дляСтрекоза любви
Ага
За будь-яке неформальне звернення він пише скаргу керівникові і влаштовує міт
Стрекоза любви• 08 октября в 23:00
Ответ дляТвердая валюта
Ага
Єбобо якийсь
Гарнюнька• 08 октября в 23:00
Ответ дляТвердая валюта
І це не в офіційному форматі
Ви ж сказали ейчар повідомив про підвищення.
Твердая валюта
• 08 октября в 23:03
Ответ дляГарнюнька
Так, але не мене, а мого керівника. А керівник мені сказав
Гарнюнька• 08 октября в 23:08
Ответ дляТвердая валюта
Тоді краще, щоб керівник і спитав. Але він не хоче, то тільки вам.
Твердая валюта
• 08 октября в 23:09
Ответ дляГарнюнька
Так я боюсь
Гарнюнька• 08 октября в 23:11
Ответ дляТвердая валюта
Так я боюсь
Розумію. Але не того. Це не страшно, це неприємно/незручно/ніяково. Страшно їхати на серйозне обстеження і чекати результати.
интайм_не_предлагать• 08 октября в 23:11
Що це у вас за компанія така, де працівники не розуміють яка у них зп і нема відповідальних?
Твердая валюта
• 08 октября в 23:12
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Компанії тільки 2 роки, ще не всі процеси працюють
Б´ю байдики• 08 октября в 23:21
Ответ дляТвердая валюта
Так я боюсь
Я реально не понимаю чего вы боитесь. Так и скажите ’Марьиванна, мой начальник сообщил что мне было согласовано повышение ЗП, но я получила прежнюю сумму. Можно узнать какую-то дополнительную информацию по этому вопросу? Он направил меня к вам’