Рожева юбка• 09 октября 2025
Бюджет семьи с 2 подростками. Треш!
Не вывозим уже с мужем. Доход общий 60-65 тысяч. Но двое детей 11 и 13,5 лет. Ещё отцу помогаем деньгами, он одинок и ему 82 года.
Одежда/обувь на детей, как на взрослых уже по ценам, а растут очень быстро! Дети разнополые. У сына был размер 40 ещё весной, а уже 42 к осени (((
Еда... отдельный разговор, я с кухни не выложу- сметают все и через час спрашивают, а что поесть можно...
Я думала, что с мелкими тяжело, но сейчас. У мужа работа с бронью, поменять не может, зп максимум из того, что может быть, у меня тоже вариантов нет(
У детей спорт и занятия английским у старшего- ещё минус 4,5 тыс каждый месяц. И нельзя ничего выкинуть. Не помню, когда себе что-то покупала... нужно зубы делать, но где денег взять.
Аноним ФЕЯ• 09 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Покупать бренды каждый сезон достаточно дорого. На сезон не имеет смысла
Про все так ходят, не знаю где вы
У нас не так.
Про все так ходят, не знаю где вы
У нас не так.
Покупаю, а что делать. Большинство в брендах. Я про подростков. Младшему, ему 8, покупаю только обувь пока, шмотки ещё из Зары согласен носить, кроме футболок, на лето адидас, найк покупала потому что у некоторых мальчиков в окружении есть, хотел тоже.
Аноним ФЕЯ• 09 октября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Бренды брендам рознь
Да, но у большинства подростков в приоритете одни и те же.
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
Але,ине дивлячись на на що, тема про ціни - завжди в топі. Їх завжди обговорюють, вони завжди високі, грошей завжди немвє... А потім бац - у відпустку поїхали, машину -квартиру-дачу придбали... Чи так під матрацом мільйон собі лежав))) це у нас національна забава така
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У автора в приоритете выкинуть зубы свои, абы дитяткам все лучшее дать
У всіх нормальних батьків в пріоритеті діти, це ж ніби очевидно і не вимагає ні ’прояснень’, ні ’виправдань’. Ви можете свої зуби економити, хто заборонить. А найкращі зуби у тих, хто взагалі не народжуваав
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Чтоб вы написали что это не едите, магазинов в селе таких нет и акциии ловить некогда? Да и вобще, какой дурак готовит, если есть кулинария😛
На 60 на чотирьох дорослих, навіть гірше - двох підрослих- вони таки готують, кулінарія не влазить в цю суму)))
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
а еще айпад, айфон, макбук, ну и оздоровится хорошо бы растущему организму 4 раза в год
Планшет, телефон і комп??? Так було б непогано мати ці ’предмети розкоші’))) І відпочинок теж чудова річ, чом би й ні
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А чьи у меня, ваши что ли?
А чому тоді ви їх так ненавидите, якщо їх вам не підкинули? Чи просто не можете їм забезпечити перерахованого і ’що той виноград’?..
Света С Приветом• 09 октября 2025
Ответ дляРожева юбка
Идите мимо! Я писала тут последний раз ещё до войны!
ну якщо не троль.. по поводу вашого ’не вилажу з кухні’- діти допомагають готувати? картошку,овочі почистити,посуду помити?
Дверной_Проем• 09 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Найк, адидас, the north face это минимум база. Обувь, куртки, свитшоты, футболки, шорты. Джинсы из простых зара, HM. Из такого что подороже стусси, ещё один забыла даже название.
Вы наверное темой ошиблись, потому что в этой обсуждают как прокормить семью и полечить зубы. А найки с адиками и тем более норс фейсом - это даже для моей семьи из 2 чел с доходом от 150тыс зашквар, не покупаем такое никому, а если покупаем то на сейлах. Одевать в такое подростка потому что ’ему надо’ могут либо очень состоятельные с доходами от 300 тыс, либо очень разбалованные. У меня в окружении люди с доходами от 15-20 тыс уе одевают детей в синсее и резервде, сами могут в томми и подобное, никто луи и дольче не носит.
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
А вообще знаете.
У меня пятеро (написала четверо - исправила. Потому что пятой 3 недели - я забыла про нее. Хотя лежит рядом - крякает :)).
Три старших - погодки. Три подростка. Так вот я всем говорю: когда я их рожала - мне все говорили, жалели меня. Что как это тяжело трое маленьких детей. Хоть бы кто-то сказал - что через 10-15 лет у меня в дома будет ТРИ подростка :))) кроме финансов это еще и морально сложно - потому что они сегодня дружат, завтра ругаются.
И есть еще 7 (почти 9) летний, который подливает масла в огонь :)))
Тримайся, скоро вони ще у вузи вступлять. Про ’безкоштовну освіту’ теж у нас люблять розповідати)))
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
Найбільш ефективно економити на продуктах, бо ціни страшні і саме їжа забирає велику частину, але якщо заморочитись цим питанням, то є суттєве поле для маневру.
Моє базове мʼясо- яловичий фарш, в магазині Мʼясник він досить непоганий по 160 грн/кг. Ребра яловичі теж добре по ціні, серце і печінка. Базові овочі зараз теж цілком нормально коштують, цвітна і броколі сезон, саме час наїдатися. І прибирати смаколики, які взагалі не про насичення, типу солодких йогуртів, а лише шкода для здоровʼя і суттєво забирають з гаманця. Користь фруктів неймовірно перебільшена, вони взагалі не обовʼязкові, а знов-таки досить дорогі.
А просто щось смачне їсти ніяк? Яловичий фарш це на любителя продукт, діти його справді їдять? Брокколі і цвітну капусту??? Може ще кабачки?)))
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Велосипед то бесплатно,но сколько все стоит для этого … Если мы про спорт
О, а де це безкоштовні велосипеди роздають? Бо у моїх не прям ексклюзивні, 500 євро пішло на все про все. Так то це у мене вже є велосипед досить давно, не треба було купувати.
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
То хлеба давайте подросткам побольше к любому блюду
Угу. І пеленайте тугіше, щоб ніжки рівні були)))
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляПланшетница
Мои тоже, как палки. А едят за троих каждый.
Читаю людей, становится печально, советы с ума сойти((
Особливо про шоколад і солодощі для дітей під час навчання. Згадую, як диплом писала - за день з´їдала 300-400 грамів шоколаду, інакше до вечора руки починали тремтіти, не дивлячись на ’корисну вівсянку’ і ’чудодійний борщ’. Мозок жере за чотирьох, його теж треба чимось ’годувати’. Чим? Гречкою???? Скільки її з´їсти то треба, щоб таке перекрити? Відро?
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Конечно, на перец и мясо знаете цены ?
Та рис від них недалеко втік))) Туди ще сметану... Ну і так, діти -підлітки, треба ж обов´язково пхати той фарш в той перець (100-150 за кг), щоб вони потім його звідтіль викопували))) Всі ж діти їдять фаршировані перці)))
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Тролі на робоиі вже зранку. Працюють-працюють, а їм все не вистачає. 60-65 тисяч мало. В 90-х у наших батьків було 0, і трварів було 0, але не нили, одягали, годували, репетитори були, освіту дали. А тут з жиру бісяться.
Ну, прямо таки сказати...
Планшетница• 09 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Отож, старі тітки рівняють по собі підлітків, у котрих метаболізм частіше за все зі швидкістю світла
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ой, все
Мясо в котлетах съедается быстрее перца как бы, разве нет?
Голубцы накрутите, или тоже дорого капуста по 10грн?
Так у вас ціль щоб були ситі чи щоб не їли?))) бо так то я можу рибу приготувати - крім кота ніхто не буде. Тиждень стоятиме, о який вигідний продукт
Рожева юбка
• 09 октября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Майже ні. Знаю, що сама винна. То жалію, то уроків багато... ((
ПироженкА• 09 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну не перегибайте с фантазиями)
Рожева юбка
• 09 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Дякую. Солодке дуже люблять і потребуючи, бачу це сама.
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляБла бла бла
У него субсидии нет что ли? Економить сложно на еде сейчас , даже если самим готовить, я одна доход 35 тисяч, девочка подросток , тяну еле еле . Еще и больная сама, онко. Но помню когда біла студенткой мі ели лук пожаренній на олии с томатнім соком с хлебом, єто дома с родителями, а в институте покупала половинку черного хлеба и на перемене сьедали- такой обед)). Не умерли же.
Так і хорошого мало. Нас завжди гарно годували, ніяких претензій з цього приводу не маю))) Як на мене краще, ніж ваш варіант
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо
Че за понты?на 60 к шиковать можно с 2 детьми даже у Киеве
Тем более у мужа отмазка от тцк-многие девочки и такого не имеют
Ну ще в 2022 я б з вами погодилась. Навіть ще в 2023. А зараз навіщо писати ці нісенітниці, ніби ніхто у магазини не ходить
Мелочунь• 09 октября 2025
Ответ дляРожева юбка
Здоровье. У ребенка проблемы со спиной, как же без этого? Растёт активно.
Английский - очень нравится, результаты высокие. Так жаль((
Спорт протипоказан при проблемах со здоровьем
Заліковий троль• 09 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Ну вот и мне интересно где ? Там написали ,что велоспорт бесплатно. Ну да ,кататься бесплатно,а купить все к этому спорту сколько стоит -умолчали .
Залізний занавіс• 09 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
ну і норд фейс не дешевий, ладно найк і адіки ще куди не йшло. Але сумніваюсь, що прямо всі в класі в них ходять.
Вам по кишені вони?
Бегущаяпо• 09 октября 2025
Ответ дляСердючка
Набить желудок хлебом растущим детям ? А борщ или суп , простите , это два раза пописал и голодный. Какие занятия по дружески ? Какие связи? Про вещи молчу, какое олх, вы знаете что такое девочка - подросток ? Многие из них жить без шмоток и косметики не могут, какое б/у? Я в том году в августе своей купила платье в заре на день рождения , а этим летом у нее уже грудь не влезла в то платье. А еще в таком возрасте дети тоннами поглощают всякие сладости , это плюс столько же денег, сколько на питание семьи
Ну я варила вчора борщ. 700 грамів телятини+кілька реберець (для бульйону), квасоля (має бути велика), курурудза, горошок зелений, перець, броколі, картопля ну і, куди ж без неї, звичайної капусти жменя. Заправка, звісно, цибуля -морква- буряк+ томатна паста, це недорого, але скільки ж його там треба. Пампухи пекла сама - залишилось трохи тіста, до пампухів зелень та часник (це своє). На стіл треба поставити ще сметанку, 150-200 грамів на чотирьох піде (це десь пів банки). Ну ч що тут економного? Якщо борщ варити на самому лише бульйоні, то поряд треба тарілку з м´ясом ставити окремо. Така собі економія...
Конфиденциальность• 09 октября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Ну я с братом бесплатно выучилась. В гос. Вузах
И дети выучатся. Но скорее всего за границей.
Поэтому репетитора англ и второго иностранного мы им точно не отменим (как тут советуют многие).
Мелочунь• 09 октября 2025
Ответ дляВитворунка
У нас приблизительно такой же доход. На учебу выходит тысяч 12. На еду 25. +Коммуналка. Мама тоже 86 лет, надо помогать. Одежда, стараю брать по распродажам, младшему (10) особо не перебирает. А дочке 16, надо все лучшее и сразу.
В кредитку залезла и не вылажу. Сложно ((
У меня дети уже взросльіе и довольно успешньіе, я ни тогда,ни сейчас не понимала вот етих 8-12 -15 тьіс в никуда/ на репетиторов. Может потому что сама из етой сферьі. Своим так и сказала- готова оплачивать платньій вуз в случае провал,но , сорри , не готова кормить чужих теток, которьіе ни за что не отвечают и ничего не гарантируют