Угадайс• 09 октября в 10:01

Конфликтный класс

Перешли после 4-го класса в другую школу,и это тихий ужас,оказалось совершенно не дружный класс.Мальчики с девочками совсем не дружат,постоянно какие-то конфликты,мой сын хотел перевестись ,сейчас уже очень тесно дружит с мальчиком из класса и не хочет.А я уже скоро поседею от все ситуаций,девочки бьются ногами,ставят подножки и тд,потом бегут учителям жаловаться и т д.А общем я поныть
Щаслива Я• 09 октября в 10:50
Ответ дляА поговорить?
Не вникайте. Сына устраивает и ок. В 5-м бьются, в 7-м целуются, а мамки в шоке всегда.
На жаль відсутність дисципліни та погана психологічна обстановка в класі неминуче відбиваються на рівні знань. Я мама 2 дітей, на жаль маю сумний досвід з класом сина, де в 5-7 класах бух жах саме через класного керівника. Ми в середині 7 класу сина перевели до іншої школи, а той клас поступово розпався, після 9 залишилось не більше 10 дітей. З донькою теж була схожа ситуація, в 5 класі в якості класного керівника отримали амебу, яка повністю зіпсувала клас. Батьки вчасно це помітили і з 6 класу нам дали іншого керівника. Діти ті самі, але атмосфера в класі зовсім інша.
автор Угадайс • 09 октября в 10:55
Ответ дляЩаслива Я
Нам кожен день в чат шкільний висилають щоденник з прізвищами дітей,хто порушував дисципліну,типу батьки проводьте бесіду і на цьому все
забиякина• 09 октября в 10:56
4 клас. Також є дівчинка котра б’є xлопців, а потім вмикає жертву і ридає..
Ну це таке, поки справжніx піздюлін ен отримає не виправиться..
Україна наше все• 09 октября в 11:18
Все, что не присекалось с первого класса, теперь цветёт буйным цветом. Это и не новой классной вина, а учителя младших классов, которая ничего толкового из них не слепила. Теперь такая атмосфера.
Еще какая-то новая мода- самому нагадить и бежать жаловаться.
Честно говоря, не думаю, что будет какой-то толк из коллектива дальше. Дети четыре года позволяли себе лишнего и это вошло в привычку. У нас ещё хуже класс, воровали, били толпой после школы, с четвертого класса курили в туалете. Гадости ежедневно.
Ничего не посоветую, перешли на онлайн. Не из-за класса, но вздохнула с облегчением.
Ворую вкусняшки• 09 октября в 11:19
Ответ дляУгадайс
А хто по-вашому повинен виховувати дітей? Класний керівник?
Це завдання батьків і тільки їх.
автор Угадайс • 09 октября в 11:48
Ответ дляВорую вкусняшки
Це завдання батьків і тільки їх.
Звісно батьків,але в школі вони без батьків,тому тут класного керівника теж задача поліпшити атмосферу в класі
Чесно брешу• 09 октября в 11:50
Теж таке пройшла з двома дітьми. У старшої доньки весь час був проблемний клас, особливо з 7-го по 11-й, 3/4 дівчат і кожна вважала себе першою зіркою. Булили одна одну і вчителів, класні керівники мінялися кожні рік-два, кількох дівчат адміністрація наполегливо попросила перейти в інші школи. Постійні розбірки, інтриги, цигарки і алкоголь, перші ревнощі і кохання, справжнє зміїне кубло. Після школи моя дитина видохнула, бо була там білою вороною. Жодних контактів з колишніми однокласниками, чути про них не хоче. У молодшої щось подібне почалося тільки в п´ятому класі і пішло по наростаючій, дуже слабка класна керівничка попалася. То перед сьомим класом моя дитина сама попросилася перевести, після переводу все кардинально змінилося: розумні, адекватні, доброзичливі діти, вимоглива класна керівничка-математичка, всі дуже здружилися, через клас ми навіть не виїжджали з прифронтового міста, щоб не змінювати...
Щаслива Я• 09 октября в 13:33
Ответ дляУгадайс
Хитра. Ото у сина така перша класний керівник була. Раз на місяць-півтора скликала батьківськи збори і 30-40 хвилин розказувала які діти погані, які вони невиховані, що ми батьки нічого не робимо і далі за текстом…
Що цікаво. То перші 4 роки у початковій школі діти були хороші, клас дружний і ніяких сварок, ніхто не бився. А тут херяк! і одразу всі погані - і діти, і їх батьки
Ласковая_львица• 17 октября в 11:17
Ответ дляПенек Возмездия
У сина 6 клас, це треш, є одна дівчинка, яка строїть погоду всього класу, задовбала уже всіх, перша чіпляється, отримує у відповідь на горіхи і біжить мамі жаліється, що її ображають, а мама всім батькам дзвонить і розказує, які погані їхні діти
Гавно какое!
Ласковая_львица• 17 октября в 11:20
Ответ дляЗабобонний фрукт
Иногда не проходит до конца школы. У моей дочери был такой класс, мальчики еще более-менее, но девочки - это ужас, буллинг, бесконечные разборки, скандалы. Чуть попустило, когда две ’лидерши’ ушли после 9 класса.
Девочки просто раньше созревает, у них гормональная перестройка. Поэтому их так колбасит