Фляшунька• 09 октября в 10:02
Перше тренувань після травми - ну кайф же)))
Як же це чудово знову відчути цей прилив дофаміну. Так, без додаткової ваги, менше повторень, дуже щадно та лагідно. Але який це кайф))))
Бойова• 09 октября в 10:04
Розумію вас! Теж чекаю зараз після невеликого втручання, поки загоїться рана
IQ 80• 09 октября в 10:04
Несколько лет ходила в зал так и не поняла в чем кайф. Положительный эффект да, но это ж заставлять себя работать
Бойова• 09 октября в 10:06
Ответ дляIQ 80
Дісципліна
Фляшунька
• 09 октября в 10:07
Ответ дляIQ 80
Спочатку примушувати, а потім ловити кайф від цього. Для мене це чудовий спосіб розвантажити психикі та нервову систему
Сиреневенькая• 09 октября в 10:08
Півтора роки пішла в басейн,раз в тиждень з тренером,в інші дні сама.Як на світ народилася,а то спина і суглоби доконували,на одних знеболюючих.А це не памʼятаю за рік,що б я колола мелоксикам.А до того пачками купувала.Зараз думаю,чого я раніше не почала.
Відповів всім• 09 октября в 11:04
Ответ дляIQ 80
Чому Заставлять? Тобі в кайф це робити, ну як смаколики їсти чи серіал дивитися, я з дитинства спорт люблю, без нього мані морально і фізично погано((