Дай подивлюся• 09 октября в 11:32

Чому вживаєте множину і обʼєднуєте себе з дитиною?

- ми вступили..
- ми в гуртожитку
- маємо по три пари щодня
… діти уже дорослі
Снідаю авокадо• 09 октября в 11:32
не вживаю
Бурундучиха• 09 октября в 11:32
Тому що ми банда! 😁
Гарні диньки• 09 октября в 11:33
Може батьки вступили разом з дитиною на 1курс. Сімейний абонент зазвичай дешевше.
Я таке знаю• 09 октября в 11:34
Тоже считаю это странным. Сейчас я могу говорить ’мы гуляем’, ’мы собираемся’ и тд. Но я в декрете, и эти действия надо выполнять вместе с ребёнком.
Репетиторша• 09 октября в 11:34
Тоже всегда удивляло. Ну ладно мы гуляли, но мы поср*ли...
автор Дай подивлюся • 09 октября в 11:34
Ответ дляГарні диньки
Може.) якось дивно.
...аяприкольная• 09 октября в 11:34
Для мене це норм по відношенню до немовля, бо там реально все робиться спільними зусиллями! Хоча вже й не памʼятаю, чи я так говорила.. Далі звучить таки дивно, особливо з технікумом))
Прокачую сідниці• 09 октября в 11:36
просто так говорят, не более
как памперсы, джип, и ксерокс
Мне без сахара• 09 октября в 11:37
Не говорю так, мне это дико звучит
Простоваля• 09 октября в 11:37
Нет сепарации
Это нормально с детьми до года
Стрекоза любви• 09 октября в 11:38
Можливо через те, що батьки були активно залучені до процесу вступу, підготовки у технікум. Тобто, емоційно, для них це такий же відповідальний етап, як і для дитини, тому декларують його через «ми»
автор Дай подивлюся • 09 октября в 11:39
Ответ дляПростоваля
Нет сепарации
Это нормально с детьми до года
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Цикавенная• 09 октября в 11:39
Мы что хотим, то и делаем
Маруська Му• 09 октября в 11:40
Ніколи так не кажу. Я це я, а діти це діти.
Прокачую сідниці• 09 октября в 11:41
Ответ дляДай подивлюся
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
но заметьте - никто не говорит мы начали курить в 15, мы разводим срач в доме, мы сидим в туалете по 30 минут, мы начали заниматься сексом
Життє Бентежне• 09 октября в 11:41
Дуже важко таким буде відпустити дитину.
Сегодня я не я• 09 октября в 11:41
Пока совсем маленькие были и зависимые, да, употребляла. Потом само на нет сошло. ’Мы выиграли в конкурсе’ я не говорю. Да, я вкладывалась, но пахали-то для выигрыша дети.
СережкинаЯ• 09 октября в 11:41
Мало ли что вас раздражает

Каждый говорит так, как ему удобно, а не чтобы вас раздражать или умилять или вызывать любые другие чувства
автор Дай подивлюся • 09 октября в 11:41
Ответ дляПрокачую сідниці
І то правда)))
Опля Картопля• 09 октября в 11:42
Не сепарировались от детей еще.
Томатико• 09 октября в 11:42
Це ще квіточки, а от коли називають дорослу жінку ’тьотя’ це взагалі
Прокачую сідниці• 09 октября в 11:44
Ответ дляДай подивлюся
І то правда)))
и да, бывает что ребенок сам поступает, родители не знают и куда, а бывает его пару лет к этому готовят, все деньги и время идет на качественную подготовку. Маленькая, но разница есть
Жена_КотораяСтена• 09 октября в 11:44
Зустрічне питання, а чому вас цікавить хто там як говорить?
автор Дай подивлюся • 09 октября в 11:45
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Таке життя) живемо в соціумі. Цікавить думка чому так говорять
Жена_КотораяСтена• 09 октября в 11:46
Ответ дляДай подивлюся
Тобто багато вільного часу? )
Сосиска_Втесте• 09 октября в 11:53
Ответ дляДай подивлюся
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Вам какое дело?
Мы с моими корзиночками всегда будем одним целым
Свекруня• 09 октября в 11:56
Ответ дляПрокачую сідниці
Та ладно.
Я так i кажу - ми палимо з 11 рокiв
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 11:57
Тому у що батьки в усьому приймають участь,дитина ще не самостійна. І вступають у вуз часто разом,ходять з батьками подавати документи, готуються до іспиту,батьки платять за навчання,у школі те саме,батьки приймають участь у навчанні зараз дуже активно. Але я так не кажу,наприклад. Ну крім випадків де ми дійсно разом щось робили - ми малювали,ми поїли, ми вдяглися,ми гуляли,бо моїй дитині 3 і сама вона цього робити не може)
Чаклунка-ведунка• 09 октября в 11:58
Доречі,ви ж потім не чуєте від людей у віці- ми народили онука чи ми працюємо,бо дитина відділилася і живе окремо. Логіка,автор)
Прокачую сідниці• 09 октября в 12:00
Ответ дляСвекруня
Та ладно.
Я так i кажу - ми палимо з 11 рокiв
а мы начали во втором классе
а в пятом мы накурили пол школы