Поросенка• 09 октября 2025
Не знаю яку ялинку обрати
Сама не знаю що хочу )
Широку хочу і пишну
Застряла• 09 октября 2025
Ответ длявре_Динка
такою малишкою виглядає)
треба брати мабуть метри 3
я думала 2.5 брати, розумію що вона також буде маленькою мабуть..хмммм. задумалась
треба брати мабуть метри 3
Я теж 180 майже то на її рівні фоткала
Ответ дляПоросенка
Ми в квартирі
Висока не поміститься
та я для себе думаю.. я в будинку, в гостьовій ’друге світло’ розумію що якщо 1.8 при стелі 2.7 мінімум виглядає малявочкою, то 2.5 в моїй гостьовій буде крохотульою... але я не бачу ялинок литих на крабах більше 3х метрів(
a.ostroverh• 09 октября 2025
Ответ длявре_Динка
такою малишкою виглядає)
треба брати мабуть метри 3
Рекомендую диамет внизу уточнить))
У меня квазаровска 2.4 метра... 180 см внизу))
Мона_Лиса• 09 октября 2025
Ответ длявре_Динка
я думаю взяти квазар з гірляндою вже)
Була в них на виробництві, гарні в них ялинки
Секретница• 09 октября 2025
только не голубую, они реально уродски и как-будто намерено максимально искусственно смотрятся в интерьере, и не все цвета игрушек к ним подходят
Мона_Лиса• 09 октября 2025
Ответ длявре_Динка
я б хотіла подивитись на них вживу, але не знаю де(
там так багато ялинок, що я розгубилася яку брати)
Ми близько живемо, їздили обирати. Але ми тільки в дитячу, маленьку. Там є шикарні
Вони в Епіцентрі здається є
Поросенка
• 09 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Порадьте, де замовляєте?
То от не знаю це всі різні магазини
Я ще так і не визначилась
Може і ще буду шукати
Я ще так і не визначилась
Може і ще буду шукати
Гуру троллинга• 09 октября 2025
Ответ дляГлас_Народа
Ветки вниз- это ж не практично, игрушки могут скатыватся.
Зато натурально
a.ostroverh• 09 октября 2025
Ответ дляSo_so
)) нашла, елка Квазар, не вздумайте брать, мы разобрали после НГ и в гараж.
Ничего себе
У меня в спальне, 4 года, никакого постороннего запаха вообще
Ответ дляa.ostroverh
Ничего себе
Не повезло мне, наверное. Мы ещё забрали её с новой почты и открыли, то уже из коробки был сильный запах, но я подумала, что новая совсем, скоро пройдет. Но нет, у меня тоже в спальне стояла, может если б в комнате где никто не спит, то ещё ничего, но спать невозможно просто.
Сейчас надеюсь, что за год лежания в гараже она проветрилась.
a.ostroverh• 09 октября 2025
Ответ длявре_Динка
це багато чи мало? можете, будь-ласка, сфотографувати як виглядає в приміщенні?
Не знаю все ли они такие пышные, но ника ооочень
Я несколько часов только видимые ветки расправляю
a.ostroverh• 09 октября 2025
Ответ дляSo_so
Странно
А Вы им не писали? Там же на пластик куча сертификатов
Я аллергик, и дочка
Вообще норм
Я аллергик, и дочка
Вообще норм