Сільський ансамбль• Изменено 09 октября в 16:17

Через скільки часу ви навчились вміти плавати?

В мене не виходить абсолютно ніяк, просто падаю у воду і все не пливеться ,не тримаюсь на воді ,не виходять рухи ані ногами ані руками правильно,і із диханням теж шо попало ,я вже просто у відчаї
Інтуїтивно відчуваю та бачу по людям,що це наче легко вміти плавати,а в самої не виходить та дуже важко
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 16:35
Ответ дляПищалка
То може спробуйте з налікотниками, з доскою...
Щось вам пропонував?
Так все і ласти
Пищалка• 09 октября в 16:41
Ответ дляСільський ансамбль
Басейн, де вчусь 1.2 метра ,води так боюсь коли глибоко
А як ви при такій глибині можете навчитися, як на картинці, це не зручно.
Ваша проблема, страх води, тримайте дихання правильно
Паратруперсупер• 09 октября в 16:49
Страшенно боялась води, не могла навіть ркунутись з голово,
але в школі, в першому класі, на уроках фізкультури мене запримітив тренер з плавання, сказав, що я майбутня плавчиня, і зараз я КМС з плавання)
Срочнокпсихологу• 09 октября в 16:58
я заходила в речку где примерно по пояс или грудь, и как бы ложилась вперед а ноги отрывала и сразу делала движения руками и ногами, сначала какие попало. Но рядом был отец и объяснял.
Бла бла бла• 09 октября в 17:01
Ответ дляСільський ансамбль
Ось так бути у воді не торкаючись дна ногами,бо там наприклад 3 з чимось метра глибини , простіше кажучи не тонути
Спочатку навчіться горизонтально триматись, бо вертикально значно важче втриматись
Весёлая морковка• 09 октября в 17:09
Купіть собі сей девайс і швидко навчитеся
https://rivcont.com/images/thumbnails/detailed/284...
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:21
Ответ дляПищалка
Ну ноги затерти
Ашотакоя• 09 октября в 17:21
Ответ дляСільський ансамбль
А у вертикальному положенні вмієте триматися на воді?
Звичайно. Коли втомлююсь, то теж завжди на спину перевертаюсь
Ответ дляПаратруперсупер
А скільки вам років?
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:22
Ответ дляСрочнокпсихологу
От це в мене не виходить ,хоч і тренер пояснює
66сезон666серия• 09 октября в 17:22
Ответ дляСільський ансамбль
Чому?
Це в мене не виходить робити правильно рухи ,до чого тут тренер?
Вот правильно написали Вам за смену тренера.
Как-то в подростковом возрасте ходила месяцев 6-7 на велоспорт. И меня там не могли научить ездить на велике: пришла - не умела и так же ушла.
Научил папа со 2го раза(ему просто лень было бегать за мной по полю).
От тренера много зависит, особенно если ходите долго, а прогресса нет.
Паратруперсупер• 09 октября в 17:22
Ответ дляСільський ансамбль
А скільки вам років?
До КМС дійшла в 9му класі
Ответ дляБла бла бла
Так на спині можу вже
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:23
Ответ дляВесёлая морковка
Акваланг?
Ашотакоя• 09 октября в 17:23
Ответ дляСільський ансамбль
А як відчути у воді опору, якщо ти провалюєшся в неї?
Треба щоб хтось тримав руки під вами спочатку. Лягаєте на воду, опускаєте голову в воду з вухами, ноги і руки розкидаєте. Поза зірки
Весёлая морковка• 09 октября в 17:23
Ответ дляСільський ансамбль
Акваланг?
Де?
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:25
Ответ для66сезон666серия
А як можна було не навчитися на велосипеді за півроку?
Велосипед це не плавання сів ,педалі крутиш собі і поїхав
А в басейні ноги спирати немає на що ,щоб крутити
Ответ дляПаратруперсупер
До КМС дійшла в 9му класі
А зараз у вас кар´єра в цій сфері чи просто маєте таке звання і не користуєтеся ним?
Бла бла бла• 09 октября в 17:26
Ответ дляСільський ансамбль
Так на спині можу вже
Практикуйтесь далі триматись більш впевнено і довго, на животі також і тоді вже автоматично буде зрозуміло як триматись вертикально
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:27
Ответ дляАшотакоя
Це виходить на спині раз через раз,не виходить лежати на животі ,або прямо ось так
Ответ дляВесёлая морковка
Де?
Ви скинули посилання
Ответ дляБла бла бла
А як на животі триматися?
Паратруперсупер• 09 октября в 17:29
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, пішла в іншому напрямку - працюю у сфері дизайну
Але роки тренувань гарно загартували і характер і тіло)
Безмежно вдячна своєму тренеру, тоді мене вибрав)
Весёлая морковка• 09 октября в 17:29
Ответ дляСільський ансамбль
Ви скинули посилання
Ви акваланг від маски невідрізняєте?
66сезон666серия• 09 октября в 17:29
Ответ дляСільський ансамбль
Ну вот представляете не мог тренер научить. По факту там сильно и не учили - больше как общая физ.подготовка и тренажёры.

Мне, наоборот, в бассейне легче - расслабляет. Люблю плавать, но только в прозрачной воде.
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:30
Ответ для66сезон666серия

А що важче було їздити на велосипеді чи плавати?
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:31
Ответ дляВесёлая морковка
Ви акваланг від маски невідрізняєте?
А для чого маска,вона покращить плавання?
Бла бла бла• 09 октября в 17:31
Ответ дляСільський ансамбль
А як на животі триматися?
Ви ж наче писали, що з тренером займаєтесь. Він має вам показати. Мене в дитинстві вчили підтримуючи під живіт, щоб не провалювалась у воду, так само вчила свою дитину відчувати воду. Далі тільки практика.
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:32
Ответ дляПаратруперсупер
Якщо часто ходити плавати то досить гарна фігура буде ,я теж так хочу ,але не вмію (
автор Сільський ансамбль • 09 октября в 17:33
Ответ дляБла бла бла
Ну рухи руками ви маєте на увазі робити і ногами в цей момент?