Два-три тижні і фсьо• Изменено 10 октября 2025
Шукаю шампунь для щоденного використання
Будь ласка, порадьте шампунь на щодень. Так сталося, що голову потрібно мити щодня. Мені не потрібен якийсь шалений шампунь від жирного волосся чи щось такого типу. Шукаю легкий шампунь, яким можна користуватися щодня, який не обтяжує волосся і не коштує, як крило літака. Дуже прошу допомогти.
Божа кульбабка• 10 октября 2025
Любым можно пользоваться каждый день, нужно искать, какой Вам подойдет
Щаслива Я• 10 октября 2025
Мені, на диво, підійшли шампуні Balea. Купила в мережі ’Щодня’ за смішні гроші. Маю декілька флаконів, мию по черзі різними. Є для тонкого волосся, для чутливої шкіри і ще якись. В мене коротка стрижка, роками мию щоранку.
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Нема можливості спробувати всі. Тому питаю, хто чим користується і задоволений.
Божа кульбабка• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А до сегодня чем пользовались?)
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
А до сегодня чем пользовались?)
Та, те г.но не раджу нікому.
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляАстановитесь
Спробуйте дорожчі дитячі
Можете якийсь для прикладу скинути?
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Дякую! Така сама ситуація.
Почемучка• 10 октября 2025
Джага-джага• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Идете на мейкап и в розетку в соответствующие разделы и читаете отзывы под шампунями. Их там куда больше, чем вам здесь напишут
Джага-джага• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та, те г.но не раджу нікому.
Не облысели? Значит, не такое уж г...но
Продолжайте использовать
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляИруся-пуся
Автор, ніхто не скаже, що саме вам підійде. Все індивідуально.
Та то ясно. Знайти би щось таке, що хоч комусь підходить.
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляДжага-джага
Не облысели? Значит, не такое уж г...но
Продолжайте использовать
Ой, не хочу... :)))
Два-три тижні і фсьо
• 10 октября 2025
Ответ дляДжага-джага
Це наступний крок мого плану. :)
Викасикрет• 10 октября 2025
Я вже рік користуюся шампунем з Ватсона Biopoint. Шикарні маски. Там є голубий для щодня.в мене волосся стало живе. Профсерія. Ліпшої маски не мала
Радість моя• 10 октября 2025
Щодня?? Та ви жируєте з такою витратою енергії та води)).
Я вже перейшла на раз на два тижні. Шампунь з Атб дитячий з малиною, звичайний сульфатник тільки пахне добре. Ще раджу польський з атб online в вигляді ведмедика.
Партизанка• 10 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Может под ноль лучше?
ЛеньГуглить_правда• 10 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Я теж їх купую. Від перхоті беру і кондиціонер жовтий. Досить не погані за низьку ціну.