Два-три тижні і фсьо• Изменено 10 октября 2025

Шукаю шампунь для щоденного використання

Будь ласка, порадьте шампунь на щодень. Так сталося, що голову потрібно мити щодня. Мені не потрібен якийсь шалений шампунь від жирного волосся чи щось такого типу. Шукаю легкий шампунь, яким можна користуватися щодня, який не обтяжує волосся і не коштує, як крило літака. Дуже прошу допомогти.
Божа кульбабка• 10 октября 2025
Любым можно пользоваться каждый день, нужно искать, какой Вам подойдет
Астановитесь• 10 октября 2025
Спробуйте дорожчі дитячі
Щаслива Я• 10 октября 2025
Мені, на диво, підійшли шампуні Balea. Купила в мережі ’Щодня’ за смішні гроші. Маю декілька флаконів, мию по черзі різними. Є для тонкого волосся, для чутливої шкіри і ще якись. В мене коротка стрижка, роками мию щоранку.
автор Два-три тижні і фсьо • 10 октября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Нема можливості спробувати всі. Тому питаю, хто чим користується і задоволений.
Божа кульбабка• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А до сегодня чем пользовались?)
Ответ дляБожа кульбабка
А до сегодня чем пользовались?)
Та, те г.но не раджу нікому.
Ответ дляАстановитесь
Спробуйте дорожчі дитячі
Можете якийсь для прикладу скинути?
Ответ дляЩаслива Я
Дякую! Така сама ситуація.
Почемучка• 10 октября 2025
Я років 10 тільки такими користуюся. Маски різні побую. Але в основному Медову корейську.
Ируся-пуся• 10 октября 2025
Автор, ніхто не скаже, що саме вам підійде. Все індивідуально.
Джага-джага• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Идете на мейкап и в розетку в соответствующие разделы и читаете отзывы под шампунями. Их там куда больше, чем вам здесь напишут
Джага-джага• 10 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та, те г.но не раджу нікому.
Не облысели? Значит, не такое уж г...но
Продолжайте использовать
Ответ дляИруся-пуся
Та то ясно. Знайти би щось таке, що хоч комусь підходить.
Ответ дляДжага-джага
Не облысели? Значит, не такое уж г...но
Продолжайте использовать
Ой, не хочу... :)))
Ответ дляДжага-джага
Це наступний крок мого плану. :)
Викасикрет• 10 октября 2025
Я вже рік користуюся шампунем з Ватсона Biopoint. Шикарні маски. Там є голубий для щодня.в мене волосся стало живе. Профсерія. Ліпшої маски не мала
Радість моя• 10 октября 2025
Щодня?? Та ви жируєте з такою витратою енергії та води)).
Я вже перейшла на раз на два тижні. Шампунь з Атб дитячий з малиною, звичайний сульфатник тільки пахне добре. Ще раджу польський з атб online в вигляді ведмедика.
Партизанка• 10 октября 2025
Erba vita в эпике
Партизанка• 10 октября 2025
Ответ дляРадість моя
Может под ноль лучше?
Аноним_• 10 октября 2025
я теж купую дитячі шампуні
ЛеньГуглить_правда• 10 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Я теж їх купую. Від перхоті беру і кондиціонер жовтий. Досить не погані за низьку ціну.
Українська Мрія• 10 октября 2025
Коротка стрижка -такими прозорими користуюсь через день
Ленсииик• 12 октября 2025
В мене жирний тип шкіри голови, а шампуні для такого типу роблять тільки гірше - пересушують і волосся жирниться швидше. Вже 2 роки користуюсь Giovanni 2Chic зеленим,
Дуже подобається, гарно промива і не пересушує. Є на мейкап, але я замовляю на iherb.