Зараз на дієті• 10 октября 2025
А почему левый берег Киева отключили от света
а на правом есть свет?
И_В_офигительных_штанах• 10 октября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Когда же мы по московским ТЭС будем лупашить
Чем? Лопата не долетит
Хлопаю ресницами• 10 октября 2025
Ответ дляМаруська Му
Вокруг меня нигде нет. Печерский район
Тоже Печерский, есть в соседних
кнопкодав• 10 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чем? Лопата не долетит
Долетит. Как вы думаете, откуда их запускают?
Крию матом страшно• 10 октября 2025
Ответ дляМаруська Му
Я на правом, света нет
Район лавины, не выключали. Воды час не было, в 8.20 дали и воду.
САМ_ТАКОЙ• 10 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Ну якщо ’потужний’ сказав, то так і буде....але це не точно
А що нам з їхнього блекаута?? У нас світло включиться? Він же не сидить без води і світла. Йому не цікаво, як народ живе, чи миється, чи гріється.
Сонячний день• 10 октября 2025
Ответ дляСіточка
Левый продал энергию ес, а правый нет)
Правый продал частично - Голосеевский, Соломенка света нет, но соседних домах есть.
Маска-0b9f• 10 октября 2025
Вот интересно,а когда он успел это отследить?После сегодняшней ночи ведь пару часов только прошло.’Після сьогоднішньої ночі українці масово почали купувати зарядні станції: є величезний попит, — співзасновник monobank Гороховський’
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Маска-0b9f• 10 октября 2025
Ответ дляСіточка
Левый продал энергию ес, а правый нет)
Левый купил лицензию на экспорт э/э)
ИМХОля• 10 октября 2025
Моя ж ты лапушка незамутненная, действительно, почему.
Может потому, что город огромный и его питают несколько тец и распределяют ээ куча огромных трансформаторов с помощью ЛЭП, и разбомбили ночью не все, а в основном те, которые обеспечивают ээ левый берег?
Ответ длякнопкодав
Наверное кулеба из монако
Ищу-брожу• 10 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Я на правому березі, але є квартира на лівому. В домовому чаті прочитала, що там немає ні води ні світла.
У моїх на Лівому є світло
Води немає
ИМХОля• 10 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Я ночью смотрела буржуйки и газовые обогреватели на зиму, были бы лишние деньги, могла б и прикупить про запас ))) а у кого-то деньги были. Ну или кредитный лимит
Бочка порохУ• 10 октября 2025
Ответ дляИщу-брожу
У моїх на Лівому є світло
Води немає
Воду дали в 8.30 а світла досі немає.
Зараз на дієті
• 10 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Воду дали в 8.30 а світла досі немає.
У нас только холодная вода.Троя.
Накладні мюслі• 10 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Та ладно. Я в Києві і теж не бачу ніяких новин чому.
Та ладно, я не в Києві, але всюди бачу новини, чому світла немає.
З 5 ранку так взагалі усе всім зрозуміло. І не тільки лівому березі Києва, в ще іншим містам теж
Бочка порохУ• 10 октября 2025
Ответ дляЗараз на дієті
У нас только холодная вода.Троя.
Мабуть і у нас тільки холодна. Ого, ви на Трої і не чули куди летіло? Коли ми там жили, то чутно добряче було. В 22-23 роках те місце часто лупашили.
Бутербродница• 10 октября 2025
Бочка порохУ• 10 октября 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Крім фраз ударили по енергосистемі я не бачила нічого, а автор питає не за те.
АфродитаПетровна• 10 октября 2025
всё проспали?
Моей улице на правом повезло, что свет уже есть, а воды нет никакой.
А рядом и света нет.
Ситуація по місту станом на 10:15
Вночі була комбінована атака в кілька хвиль: дрони, і ракети. росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.
На зараз понад 5800 житлових будинків (багатоквартирні, приватні) без світла. Число динамічне, служби працюють над підключенням. Також приватний сектор, особливо на лівому березі - без світла. Тут так само важка ситуація з водопостачанням.
На правому березі світло і вода відсутні достатньо масово в Голосіївському, Соломʼянському, Печерському районах. В інших районах є окремі осередки з відключеннями. Фіксуємо зниження тиску в мережах водопостачання майже повсюдно.
По транспорту. Частина тролейбусних та трамвайних маршрутів через знеструмлення мережі не працює.
За повідомленням Київпастрансу, для сполучення запустили автобуси:
— 🇺🇦 КМВА
А рядом и света нет.
Ситуація по місту станом на 10:15
— 🇺🇦 КМВА
Кудрі кручу сама• 10 октября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Это или русня или ’европейки’ наши или ’американки’ интересуются.
а зачем европейкам свет на троещине?
Накладні мюслі• 10 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Купа ТГ каналів писало і навіть з відосиками, як зникає світло на Лівому.
І це я особливо новини не дивлюсь, так, одним оком в тривогу.
Кудрі кручу сама• 10 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чем? Лопата не долетит
огурцами или каблуками
Дідова баба• 10 октября 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Нигде об этом не писали.
На правом нет ни света, ни воды
Білий Лосик• 10 октября 2025
Ответ дляЗараз на дієті
На смотри где я
если вам станет легче, то на Печерске тоже нет света
Ответ дляКудрі кручу сама
огурцами или каблуками
Потужно
Наивная Хо• 10 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Я в Луцьку.і ще вночі читала про це((
Люди в якомусь вакуумі живуть досі?
Пацан к успеху шел• 10 октября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
з тих пір все дуже змінилося і цю помийку не всі мають читати
И чем это помойка ?
Пацан к успеху шел• 10 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чем? Лопата не долетит
До НПЗ все хорошо долетает