Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025

Фінанси - нормально, чи ні?

Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
А как дети до 5 и 8 лет беспризорниками росли?
Бабуся, няні.
viter33• 10 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
С недельными регулярными коммандировками я предположу что у него вторая семья есть куда и тратится основной доход. Я отказываюсь верить что мужик выделяет на семью с двумя детьми 10тыс
Не 10
А 10 + ’Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує’
Тобто, мін 25-30 тис/міс
І так, це може бути реальна з/п на роботі, де дають бронь ( і заради того і тримаються за неї)
Бесбардак• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
І цього досить? Це не сім´я, це чекова книжка
В темі ви підняли перш за все фінансову частину
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Какие дополнительные занятия?
Есть кружки - у одного футбол, рисование, английский, у второй -английский, танцы, ходят сами. Потом уроки делают тоже сами, я прихожу - проверяю/помогаю, если что-то не поняли. Старшая младшему помочь с уроками может
А моїм 22 км треба сами їхати туди і назад, трьома маршрутками і ще ножками. Як ви це уявляєте?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Значит вы не можете т.к. это больше, чем ваша з/п, а муж должен. Интересный подход 😂
Що муж должен?
Люблю пиво• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
😂😂😂😂
Если вы не справляетесь, это не значит, что все не справляются
Ничем не хуже, а иногда качество жизни даже лучше, нет этой гиперопеки, когда у 12-летнего ребенка мама в няньках 😂
Если надо объяснять, то не надо объяснять. Справедливости ради, есть ленивые женщины, которые прикрываются детьми, а сами дни напролёт смотрят сериалы. От этих толку не много.
Но если мама умная и по-чесному вовлечена в жизнь детей, то это бесценный вклад в их будущее и в их успехи. Да даже в сиюминутное счастье и комфорт детей дорогого стоит. И обеспечить это совсем не легко.
Я ставлю незамеченным ваш переход на личности и неуместно большое количество смайлов. Это лишь свидетельствует о том, что вы или ваши дети росли без особых возможностей, вложений и комфорта и вы считаете это нормой. Ок, не спорю. Но иногда люди хотят дать детям немного больше, чем среднее арифметическое.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляviter33
Не 10
Тобто, мін 25-30 тис/міс
Ні, він більше оплачує, десь 50-60 тисяч, зарплата 120 тис.+. Який + не знаю, бо двічі з моменту влаштування піднімали.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляБесбардак
Якби я була впевнена в фін.частині, то можливо на багато чого б закривала очі. А так ні фінансів, ні допомоги, ні поваги.
viter33• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Реально - в сучасних умовах ’приносить додому’ 50-60 тис - це дуже непогано
І на нього з тих грошей - витрати мінімальні
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляviter33
Так, більшість на дітей. Але і він з голочки одягнутий, айфон, авто 2025 року (службове), ресторани дорогі у відрядженні. Коли познайомилися - одні джинсики і три рубашечки та туфельки були у нього.
viter33• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Службове авто важко вважати мірилом достатку)))
Та й айфон вже давно не є символом ’успішного успіху’
Я про те, що далеко не всі виділяють 50-60 тис.на потреби сім’ї/дітей в міс.
Звісно, на ’порадниці’ - інша реальність)))
Киця-бриця• 10 октября 2025
То есть он полностью оплачивает коммунальные, еду, досуг и прочее, даёт к этому 10 тысяч на что хотите, на ту же одежду,как я понимаю, работает с утра и до вечера, свои 12 тысяч вы тратите на своё усмотрение и не довольны. Вы хотите чтобы он после работы ещё еду готовил, убирал? Или что? Или вам денег нужно больше? На что вам конкретно не хватает? Озвучьте ему, может добавит. Или хотите полностью контролировать его доходы?
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб якось разом обговорювати все, планувати, дітям на навчання відкладати, час швидко мине, які доходи будуть через 6 + років.
Так может он откладывает,просто вы не в курсе
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я плачу, читаючи ваш комент, він просто в саму точку. Якщо він не у відрядженні, то ночує вдома, в селі, а у відрядженні він гуляє містом, грає там у футбол, лягає спати рано, до 17 відпрацював і вільний. Коли вдома, то теж їздить грати у волейбол, вдома валяється з телефоном, або щось дивиться на телевізорі. Уроки не робить з ними, я іноді зашмваюся прошу допомогти їм, чи перевірити зроблене, то потім вчитель виправляє після його перевірки.Він проти когось наймати, сміється, що я там зароблю.
А зачем было вообще в село из города переезжать?
Люблю_смаколики• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Вы делаете выводы, что работающие родители не справляются, причем так уверенно, значит у вас есть личный опыт, иначе как можно утверждать за всех, если даже сама через это не прошла?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляviter33
Ну візуально це виглядає непогано, на ньому ж не написано, що воно службове.
Айфон в їхніх кругах є мірилом чогось там ))). Я це виділяти на сім´ю. А сім´я не його, діти не його?
Люблю пиво• 10 октября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Нормальные желания у автора. С утра до вечера, круглосуточно и без выходных работает как раз автор. Но семейным бюджетом распоряжается муж. Он прокачивает скилы, приобретает опыт, растёт по служебной лестнице, отдыхает после работы, сам определяет свой образ жизни и вполне удовлетворён. Его манера скрывать зарплату и упрекать жену в транжирстве отвратительны. Женщина поставила свою карьеру на паузу и жертвует самореализацией в честь своих детей. Но это и его дети. Вы, как и муж автора, обесцениваете ее вклад и не замечаете его неуважение.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
От в цьому і тривожність, і проблема.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Треба було розширятися, взяли трьошку з котлована, терміни здачі затягнулися, а тут ковід, втекли в село, поки в школу не ходили, вона була дистанційна, чоловік працював на іншій роботі, відрядження були, але рідко і на 1-2 дні. В місті ми не тягнули по бюджету житло аналогічне.
ДинамоКит• 10 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Тобто у вашому активі на місяць на 4 22 тисячі?
Не густо...
Як ви читаєте...
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Дякую!!! Ви психолог, чи ворожка? Чи просто емпатична людина?
Эта_Шикарна)• 10 октября 2025
Автор , я не розумію чому з вас стібуться .
У мене ситуація така сама як у вас .
Чоловік все оплачує . Мені дає 10т на дрібні розтрати + я маю 15т зі здачі квартири .
Але продукти , машини , відпочинки , комунальні , гульки , техніку - він це все забезпечує .
Нема чого жалітися . Теж не знаю який заробіток в чоловіка , але не менше 80т це точно
Эта_Шикарна)• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Где она работают ? Дети взрослые .
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
У мене ситуація така сама як у вас .
Ви щось відкладаєте, чи він на майбутнє? Косметика, краса вам хто оплачує?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Где она работают ? Дети взрослые .
Не настільки дорослі, з малими було легше - і фізично, і морально. Пашу, як папа карло.
Сонячний зайчик• 10 октября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Это жесть((( он не в курсе что детей надо кормить и одевать?!
Так він ніби все це робить.
успокойте_Меня• 10 октября 2025
Вам 45 років, з них 21 рік - ви ’нарозвивались’ і 4 роки не працюєте, працювати почали з 19 років. Ви дітей на роботі народжували?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Практично, тоді треба було квартиру виплачувати, чоловік не витягнув би.
Сонячний зайчик• 10 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Дороговартісний? Ви впевнені? Ціна гуртків нам теж не відома, як і комуналка, про різноманість їжі, навіть не питаю
На чотирьох в самому скромному варіанті буде 30 тисяч, в нормі - близько 50. Сім´я це досить дорого
успокойте_Меня• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
То сьогоднішня ситуація для вас лайт-версія, щоб встигати і працювати і дітей виховувати.