Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025

Фінанси - нормально, чи ні?

Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
Киця-бриця• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Нормальные желания у автора. С утра до вечера, круглосуточно и без выходных работает как раз автор. Но семейным бюджетом распоряжается муж. Он прокачивает скилы, приобретает опыт, растёт по служебной лестнице, отдыхает после работы, сам определяет свой образ жизни и вполне удовлетворён. Его манера скрывать зарплату и упрекать жену в транжирстве отвратительны. Женщина поставила свою карьеру на паузу и жертвует самореализацией в честь своих детей. Но это и его дети. Вы, как и муж автора, обесцениваете ее вклад и не замечаете его неуважение.
Я задала ей вопросы и посоветовала поговорить с мужем по поводу расходов. Вы в данный момент, кстати, обесцениваете работу мужа, утверждая, что работает только автор, мужу зарплату собственно, не просто так платят. Если один на работе с утра и до вечера, а другой дома, то логично, что бытом занимается тот кто дома, автор не писала, что муж упрекает ее в том, что она ничего не делает, я тем более такого не писала. То, что она решила принести в жертву карьеру, это её выбор, она не единственная женщина у которой есть дети. Что касается семейного бюджета, тут каждая семья решает для себя как им лучше. Муж автора устанавливает свои правила, она с ними согласилась, чего не надо было делать изначально, теперь ее не устоило, начала отстаивать свои интересы, те же деньги за аренду квартиры. Пусть дальше разговаривает с мужем, если ей не хватает денег или идет на работу, или разводится, выбор ее. В остальном мы не знаем дохода мужа, не знаем куда они тратят деньги, транжира автор или нет, могут они себе позволить траты, на которые не хватает автору или нет, это они пусть сами разбираются. Автор изначально поставила себя в зависимое положение, а её муж не вчера таким стал, вот и результат.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
То сьогоднішня ситуація для вас лайт-версія, щоб встигати і працювати і дітей виховувати.
Тоді легше було, взагалі ізі, їм трнба була сяся і любов. А зараз вся я.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Все в правильно написали, за винятком того, що немає підтримки від чоловіка ні фізичної, ні моральної, мій труд він обезцінює.
Эта_Шикарна)• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви щось відкладаєте, чи він на майбутнє? Косметика, краса вам хто оплачує?
Косметику сама купую .
Я не знаю про обсяги відкладеного , але в тому місяці він купив в сімʼю ще один автомобіль . Ну точно є , бо думали в будинок купувати , але ще не вистачає
Джинци на Флісі• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Це на фрукти-рвочі на ринку, канцелярія, перелом ноги був у малого на футболі, якісь ліки, одяг, взуття малим. Якщо щось велике треба з одягу малим, то я наглію і на нього спихаю. Він страшенно цього не любить.
А який ваш вклад в дітей?
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
А как дети до 5 и 8 лет беспризорниками росли?
У них были няня и водитель . Автор уже ответила )))
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
От в цьому і тривожність, і проблема.
Идите живите в городе в своей квартире и работайте
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Треба було розширятися, взяли трьошку з котлована, терміни здачі затягнулися, а тут ковід, втекли в село, поки в школу не ходили, вона була дистанційна, чоловік працював на іншій роботі, відрядження були, але рідко і на 1-2 дні. В місті ми не тягнули по бюджету житло аналогічне.
Но Вы же понимали что дети растут и подросткам не место селе ?
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, він більше оплачує, десь 50-60 тисяч, зарплата 120 тис.+. Який + не знаю, бо двічі з моменту влаштування піднімали.
Вы как-то определитесь уже . Сначала писали , что не знаете , какая зарплата , потом - минималка , потом - 20 тысяч . А теперь уже 120 тысяч .
Варена цибуля• 10 октября 2025
автор живет як вареник в масли.квартиры -одну сдает.сама не работает.муж дает денег.авто есть.заграничные моря.есть здоровье.ой всем бы так
Оце фіфа• 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
А зачем было вообще в село из города переезжать?
Страшно ей на 23 и 25 этажах . Высоко очень .
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А де ви за його баченням потрібні брати гроші на це?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ліки - з тих 10 тисяч - двічі по 5.
Ну не каждый же месяц
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
а як інші жінки справляються? ті, хто працює?
як мами наші справлялися?
Раньше больничные на работах давали
Сонячний зайчик• 10 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
А де автор писала, що він купуєте дітям дороговартісний одяг?
Я привела, як приклад цінового рівня, що куртка є за 80, а є за 8000
А де є куртка за 80?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
От і мені дивно. Одяг я завжди всім купую, в тому числі і чоловіку - онлайн, офлайн, часто свою карту в мінус заганяю. Він не розуміє купівлі одягу. Йому треба мінімум.
Навіщо йому купуєте?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Хай вирішує питання, наймає їм няню, домробітницю, водія, репетитора.
А вы зачем если не работаете?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Абсолютно не можу.
Чого?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Якісь заощадження є, не знаю скільки в мене біля 1 тис.у.о. Відпочинок разом оплачуємо, його треба вигризати.
Так было есть и будет. Смиритесь
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Так оплачує все, що автор в мінус кредитку заганяє і перелам ноги з них ще лікує
Может автор транжира.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вже з літа це зрозуміла і припинила, мінуси стали менші набагато. Я йому завжли гарні, дорогі подарунки дарувала і дарую, навіть зараз.
Навіщо?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не вийде.
Ви якось дуже розбвалувана
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Немає на кого дітей лишити.
Ви їх зовсім не можете залишати самих?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляБесбардак
Та навіть на 0.5 ставки
Мабуть немає сенсу товще трясти у чоловіка
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я 21 рік нарозвивалася, діти, на жаль, не самостійні, хто їх з школи забере, на гуртки, доп.заняття відвезе, уроки повчить, старша і так до 23-24 вчить. Ми живемо в селі - до цивілізації 22 км, скрізь вожу я їх.
Не можна організувати же школа там і ваша робота? Після школи гуртки а потім всі додому
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Якось ви займаєтесь дітьми все життя і вони в вас не самостійні((( не порядок десь ви щось впустили
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Піду працювати.
Ким?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На жаль не можу, або мама, або працівниця.
Якби ми з сестрою такі були, як мої діти, то ми б були завжли голодні-холодні.
І чиє це припущення ?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В моїй сіері такого не бачила.
Ким працювали?
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ длядамаАмстердама
Откуда алименты, если вы работать не хотите? Автор, не дурейте - вам на мелочи только 22 тысячи остаётся. Это достаточно крупная сумма, чтобы ее каждый месяц просырать.
Согласна, пересматривайте