Все буде Україна• 10 октября в 12:16

Ninja аерогриль?

Похваліть, або посваріть свій, якщо маєте. Де його купували? В Україні цікавить. Дякую!!!
Мушля з Криму• 10 октября в 12:19
у меня/и у сына мультя с аэрогрилем, нормально, есть свои полюсы/минусы. Брала на розетке
Санька-4b93• 10 октября в 12:23
У меня, покупала на розетке. На тот момент было на 500 грн дешевле, чем на официальном сайте. Все устраивает, нравится
Анютины ласки• 10 октября в 12:31
У мене з двома кошиками, майже два роки вже. Всу супер, працює без нарікань.
Вчителька з мікрорайону• 10 октября в 12:51
а порадьте, яки взяти недороги та надіний, чи так не можна....
СамавиховуюКота• 10 октября в 12:54
Спрошу еще у вас, почему вы рассматриваете аэрогриль, а не гриль?
Была мультя с аэрогрилем ниндзя, отдельно бы аэрогриль не покупала бы, а на счет гриля думаю.
Чтооооооооооо?• 10 октября в 13:15
у меня на две чаши Ninja, покупала не в Украине, очень довольна, пользуюсь практически ежедневно. нас 5 взрослых (трое подростков 17-18 лет), обычно нам хватает. дочка себе отдельно готовит, поэтому можно сказать на 4 человека готовлю.
Стильна штучка• 10 октября в 13:45
Ответ дляЧтооооооооооо?
Покажите какой плиз
Закуйовджена життям• 10 октября в 14:04
Ответ дляЧтооооооооооо?
Хороший гаджет. У нас тоже.
Ещё из инета скачала книгу рецептов)
Галя-краля• 10 октября в 14:10
У мене вже пів року, класна штука, дуже задоволена. Купувала в комфі.
Стильна штучка• 10 октября в 14:10
У меня вопрос по аэрогрилю. Вот я хочу картофель фри. Это только замороженный из пакета? Или обычный картофель я порежу - тоже будет фри? У меня семья 2+3, актуальна чаша, наверное одна та что больше. И что вы в нем готовите?
Галя-краля• 10 октября в 14:13
Ответ дляСтильна штучка
Звичайну картоплю також можна запікати як фрі. Я в основному м´ясо запікаю, стейки, шашлик, ковбаски, курку краще без кістки, бо як на мене, то не пропікає він добре, якщо всередині є кістка. Ребра добре запікає. Ще запіканку робила з творога, але мені не дуже зайшло, бо знизу вона не дуже пропеклася.
Закуйовджена життям• 10 октября в 14:19
Ответ дляСтильна штучка
Всё зависит от модели. Может, и на сл. день, уберёте в кладовку...
Чтооооооооооо?• 10 октября в 14:38
Ответ дляСтильна штучка
Покажите какой плиз
Ninja Air Fryer Dual zone AF200EU
Донька подруги• 10 октября в 14:59
Ответ дляГаля-краля
У меня на кости все пропекает. Бедрышки, ножки, крылья. Я раньше до покупки мульти печи их не любила, а теперь это просто пища богов
Стильна штучка• 10 октября в 15:02
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну так, в этом тоже.
автор Все буде Україна • 10 октября в 16:20
Ответ дляСамавиховуюКота
Що таке гриль? Типу тефаль?
автор Все буде Україна • 10 октября в 16:21
Ответ дляГаля-краля
В них немає в наявності, щоб глянути, пощупати?
Галя-краля• 10 октября в 16:21
Ответ дляВсе буде Україна
Я коли купувала, то була, то вам треба у магазин звертатися, чи буде на той час наявність.
СамавиховуюКота• 10 октября в 16:23
Ответ дляВсе буде Україна
Що таке гриль? Типу тефаль?
https://ninja-kitchen.com.ua/elektrichnij-gril/?sr...

Такие.
автор Все буде Україна • 10 октября в 16:25
Ответ дляГаля-краля
Вже пару раз їздила. Дякую, що відповіли.
Пропонують під замовлення. Я так розумію, що якщо вони привезуть в магазин під моє замовлення, мені візуально щось не сподрбаєттся, то можу відмовитмся?
автор Все буде Україна • 10 октября в 16:28
Ответ дляСамавиховуюКота

Такие.
Дякую, в мене типу тефаль, тільки якийсь професійний, задоволена, майже щодня щось готуємо.
СамавиховуюКота• 10 октября в 16:29
Ответ дляВсе буде Україна
У меня тефаль стоит как тостер)
Но я наверно старовер, любитель чугуна))
автор Все буде Україна • 10 октября в 16:44
Ответ дляСамавиховуюКота
У меня тефаль стоит как тостер)
В нас і як тостер, і овочі смажу, і м´ясо, і рибу. І мені він найкращий для і найсмачніша в ньому риба. Правда потім відмивати треба від жиру. Ось вчора за 15 хвилин посмажила, а духовку б ще чекала стільки ж, щоб нагрілася.
СамавиховуюКота• 10 октября в 17:04
Ответ дляВсе буде Україна
Я к тому, что если вы требовательна ко вкусу еды, аэрогриль сушит на мой вкус все.
автор Все буде Україна • 10 октября в 17:18
Ответ дляСамавиховуюКота
Ніколи нічого з нього не куштувала.