Харчовий тріль• 11 октября 2025

Тошнотворная Европа. Сытые овцы.

Кров з молоком• 12 октября 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Мені здається, що вона не біженка. Якась плутанина в її відповідях.
Звичайно, не біженка. Тріль звичайний. Чекаємо на якій сторінці вилізе, що війна через Європу:)
Кров з молоком• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вірш вам в тему, читайте:

«Пам´ятай» Олександр Олесь

Коли Україна за право життя
З катами боролась, жила і вмирала,
І ждала, хотіла лише співчуття,
Європа мовчала.

Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров´ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала.

Коли Україна в залізнім ярмі
Робила на пана і в ранах орала,
Коли ворушились і скелі німі,
Європа мовчала.

Коли Україна криваві жнива
Зібравши для ката, сама умирала
І з голоду навіть згубила слова,
Європа мовчала.

Коли Україна життя прокляла
І ціла могилою стала,
Як сльози котились і в демона зла,
Європа мовчала.

Гарний вірш.
Який лише підкреслює, що історія циклічна.
Чого ми хочемо від європейців, якщо є частина українців, які проводяться отак, як Європа у цьому вірші? Через своїх чимало ’в какая разніца’, і ’то не моя війна’, то чого очікувати від європейців? З себе треба починати.
автор Харчовий тріль • 12 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви за те, щоб люди з психічними розладами розмножувались? Ви в курсі, що у психічнохворих підвищене лібідо і вони хочуть секса набагато сильніше, ніж здорові люди, Доя чого плодити хворих дітей, якщо ти не взмозі себе обслуговувати?
А гренландцев стерилизовали зачем?
Кров з молоком• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
як я з вами згодна АВТОР Працюю у європ компанії і один прибалт кожну пятницю войовничі фото підтримки України як він мене бісить як хочеться йому сказати що тобі дуже зручно щоб Україну знищували бо поки росія всю сво силу направила проти України ти в безпеці і його фото лайкають українці які в безпечній Європі дальше цієї х...ні немає підтримки
Вдячність вона така... Вона вам незнайома.
Людина допомагає як може - інформаційно. Але ж вам все не так. Ви б хотіли, щоб цей іноземець пішов у зсу гинути за чужу йому країну поки свої ховаються під спідницями дружин?
І так, громадська думка дуже важлива. Недарма фашисти цілу ботофеому тримають, що працює в в Україні, і в Європі.
Antiprom• 12 октября 2025
Ответ дляКров з молоком
я зрозуміла що ви корист захистом і вам дуже зручно що воєнні дії тривали якомого найдовше, щоб українці смертями платили за ваше перебування в ЄВропі тому ви із трусів будете випригувати доводячи що це добре однією рукою купувати товари і фінансувати війну а іншою слати картинки в знак підтримки ... так не працює ти або фінансуєш агресора або не шли картинки за що мені йому бути вдячним за те що ви сидите в Європі
Кров з молоком• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
До чого я до вашої агресії у бік ’колеги ’?
Мені цікаво, що вам в методичках понаписують, коли захист завершать ДО закінчення війни? А так і буде. І фінансову підтримку України теж згорнуть, бо будуть в себе і свою обороноздатність вкладати. Хто буде ’винний’? Європа і США?
На сьогодні Україна повністю залежить від фінансування з ЄС. Не буде його - Україна буде окупована, і з нею трапиться те саме, що з раніше окупованими - фільтрація, фізичне знищення і призив з 18 років тих, хто виживе. І не кажіть, що не попереджали.
МаксХмара• 12 октября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Так ветерани дійсно страждали від війни, і зазнали багато лиха, а ці на німецьких пособіях страждають
Українці теж страждають і бажати іншим війни після всіх жахів, бомбардувань, то це дно.
МаксХмара• 12 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Логика у человека просто отсутствует

Если в Европе будет война, значит в Украине не будет поставок оружия и денег на пенсии и все остальное никто выделять не будет и естественно россия ее захватит на раз два в такой ситуации

Но кто ж об этом думает
Думають, що не буде допомоги і війна закінчиться на прийнятних умовах і все буде, як було. Наївні.
Криниця щастя• 12 октября 2025
Ответ дляБулькаю
Знакомый поехал в командировку в Европу.очень понравились люди,обслуживание,еда,природа,все понравилось.В кафе большие,вкусные порции.Молочка очень вкусная.В гостинице белье ,полотенца меняют на третий день,убирают в номере хорошо.
Я автора не поддерживаю, но жить в стране и приехать туда в командировку это две большие разницы
МаксХмара• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
Сподіваюсь що ви китайські товари не купуєте.
Antiprom• 12 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
ви також із секти однією рукою платимо за рос газ а іншою шлемо картинки в підтримку?
МаксХмара• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
Будьте теж послідовні. Вимагаєте не купувати газ, то теж не купуйте китайські товари. Участь Китая і його фінансова та технологічна допомога рф вже відома чи це інше?
сказочное_Бали• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
Ви якась дивна... він повинен воювати за Україну чи що?
ЛеньГуглить_правда• 12 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
зато ті овці не вибирають усяких ’популістів’ (м’яко сказано) до влади..
А то і вони б їм устроїли ржачне життя.

друге ж діло у нас, всі виборці розумні.аж страшно.
выбирают. просто все достаточно воспитанные и достаточно умны чтобы не нападать на своих же друзей и соседей за не совпадающий с их мнением выбор.
сказочное_Бали• 12 октября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Яка ж ницість... вся нація хвора...
Продаю витрішки• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Это вы мне? Хотите также забивать животных и стерилизовать тех у кого нечистая кровь?
У вас нечиста кров?
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Первими здрисныли как раз желающие продолжения. И часто у них дома явно не у границы.
З логікою у вас таки трабли.
Це ви про себе пишете, першою втікали? Чи ви чотири країни об´їхали за останній рік, другими тікали, то можна казна в чому першу хвилю винуватити?
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Война это плохо и страшно. К сожалению, с нас начали. Возможно, Трамп все же сможет как-то это завершить. Это необходимо делать. И из-за того что кто-то сыто живет и не хочет возвращаться (а не секрет, что многие не хотят в свои квартиры и дома, которые сейчас сданы ВПО), это не повод не хотеть завершения, потому что кто-то стал жить лучше благодаря этой войне. Пишут, что это шанс учиться в Европе и т.д.
Тобто війна триває тому, що біженці хочуть подовження статусу і переконали Європу тягнути час?
А повернення пенсіонерів одразу зупинить ракети?
Продаю витрішки• 12 октября 2025
Ответ дляЯк міряти?
Борисыфенка буде на пособии скільки даватимуть
Ввів? Вам то що?
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
А гренландцев стерилизовали зачем?
Я вам навіть заздрю - по Україні луплять щоночі, енергосистему руйнують, загиблі є, а вам на це насрати - вас стерилізація гренландців хвилює. Чисельність популяції гренландських китів ще не турбує? А чому?
автор Харчовий тріль • 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Єто вам насрать. Одновременно думать вам извилины не позволяют или что? То, что творила Европа как-то забывается? Я помню и вижу одновременно со многих ракурсов, а вы только с позиций где вам больше дают? Про Освенцим тоже забыли на фоне нашей войны? Простили и отпустили?
автор Харчовий тріль • 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Да, это еще одна сторона жестокости.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Тобто у вас нині роздрай - і в Україну хочете повернутися з дитям, ’Харків врятувати’ своєю присутністю під ракетами. Але одночасно треба ж і Європі обліко морале підрихтувати, розповісти їм, що неправильно живуть з вашої точки зору - желейки їдять і шоколад, колись жінок стерилізували.
До речі, як це ви забули, що по всій Європі жінок спалювали, відьом шукали?
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Да, это еще одна сторона жестокости.
Світ недосконалий.
автор Харчовий тріль • 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Да, нам в Украине лучше, в Харьков пока нет, но возвращаться будем. В Харькове школы только подземные и в метро, и онлайн. Да и квартира требует ремонта после прилетов. В общей сложности в Украине мы провели почти 3 года с начала войны.
Куда_бежать• 12 октября 2025
Когда же вас всех погонят в свою страну из этой тошнотворной европы.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
І за цей час поміняли 4 країни, бачили таких неміряно, їздять туди-сюди, місця ніяк не нагріють.
Зараз настане блек-аут і передумаєте повертатися, але тошнитт на цю тему будете щодня ’Як я страждаю в Європі’. За це вам справедливо будуть матюкати Советчиці з України, бо їм значно важче і не до гренландських китів їм під час війни.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляКуда_бежать
Після оголошення перемоги. Всі тільки за.
Куда_бежать• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вы клещами вцепились в эту Европу и как свинья под дубом жрете её плоды и тут же срете и даже жопы свои не подтираете.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ну наконец-то у вас соперник - такой же воюющий беженец на диване.
Я спокійніша, сижу собі, як пеньок, тихо роблю, що можу.
А авторка ніяк місця не нагріє, метрежиться по всіх країнах Європи і в Україну щороку повертається, а толку? Ридати про гірку долю неньки є кому, клаву бити всі вміють.