Харчовий тріль• 11 октября 2025
Тошнотворная Европа. Сытые овцы.
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Мое? Меня Европа устраивает )) И вас тоже, раз все сидите ))
выпрут с пособий и куда?
Ms. Доброта• 12 октября 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
выпрут с пособий и куда?
Та откуда я знаю куда она. А я работаю уже 2,5 года
Крем для арбуза• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Тобто у вас нині роздрай - і в Україну хочете повернутися з дитям, ’Харків врятувати’ своєю присутністю під ракетами. Але одночасно треба ж і Європі обліко морале підрихтувати, розповісти їм, що неправильно живуть з вашої точки зору - желейки їдять і шоколад, колись жінок стерилізували.
До речі, як це ви забули, що по всій Європі жінок спалювали, відьом шукали?
Раздвоение личности
Крем для арбуза• 12 октября 2025
Ответ дляivareka
всего 4 слова и 15 страниц обсуждений, у вас талант
Тролли и не такое могут
Харчовий тріль
• 12 октября 2025
Ответ дляivareka
от души
НашлаПерепискуМужа• 12 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Агресивна невихована українка
Виховані люди НЕ ДАЮТЬ поради , якщо їх просять і не вішають ярликів на інших.Це вам на майбутнє. До речі, я не українка, якщо мали на увазі національність
НашлаПерепискуМужа• 12 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Агресивна невихована українка
Не просять, уточнення до 431посту,бо зараз вчепяться
Сяду на шию, дорого!• 12 октября 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Та конечно. Вы забыли , где границы проходят. можно подумать рашка только с Украиной граничит. Как раз новость для вас:
Вы пишите бред.
Харчовий тріль
• 12 октября 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы пишите бред.
Это не я пишу, это материалы исследователей Института Изучения Войны
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
не переживайте афтор.скоро выпрут сепарш с пособий и пошуруют пятерочки с магнитами драять через пыточные феесбе где то в магадане и будет вам европа только сниться.снимите койко место вонючее и будете выживать на руси
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
предателей везде не любят.нам сепарши не нужны.сбу не спит и феесбе спросит а че не на растов уехала а к немцам ?а может ты завербована западными спецслужбами?мда..незавидна судьба сепарская
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
доскакались на антимайдане путен введи вайска а че ж ты пошурувала на пособя вытянув из под матраса синий паспорт?
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
донецк луганск марик стонут от чеченцев и чурок.пуйло оккупировало и погнало на убой мужиков первыми а за спиной заградотряды.бабам на розплид чеченцев прислали.эх а какие словянские города были!!!((
Ворую вкусняшки• 12 октября 2025
Ответ дляMs. Доброта
А, маня
у вас безысходность хоть в петлю ..что с вами будет когда попрут с пособий?
ГЛЮкоза• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Мені невесело. Просто я розумію причину вашої істерики, бо три роки тому була така сама.
Поїдьте в Берлін - там досі стоять пам´ятники савецкім асвабадітелям, в той час, коли з Раші летять балістичні ракети по Україні і нині вже й шахеди по Європі. Німці мирно стрижуть травичку навколо цих пам´ятників. Навколо збираються біснуваті москалі і вимагають припинити допомогу Україні. Бюргери жують брецелі і також сумирно це спостерігають.
Я тоді окуїла. А тепер ваша черга прийшла
Там ще музеї тортур другої світової війни у Німеччині є. Ви їх відвідували, чи тільки пам´ятникі радянським визволителям роздивлялись?
ГЛЮкоза• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вони і про наших людей дбають, за це їм подяка.
А от за нашу землю дбати не хочуть.
Вони купили одних за Тафель і 500 євро, щоб знищувати тих, хто лишився в Україні. Дбають
Але багатьом халява не смердить.
ГЛЮкоза• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Тобто війна триває тому, що біженці хочуть подовження статусу і переконали Європу тягнути час?
А повернення пенсіонерів одразу зупинить ракети?
Так, і через біженців які прижилися на криваві халяві також. І годі маніпулювати пенсіонерами. Вони в переважній більшості залишилися в Україні.
Відкушу все що стирчить• 12 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я його не їм. За роки я познаходили ті продукти, які мені подобаються, їх і купую.
Риба в Німеччині гарна, сири, молочні продукти, м´ясо деяке.
Де ви рибу тут знайшли?
Заморожені стейки мінтая, Хека і всьо.
Я в шоці, що у них риби мало в магазинах.
Можливо у великих містах є спеціалізовані магазини, але у середніх містах нічого. Хіба що лосось і сьомга три роки тому були дешеві, а зараз ціни виросли і вже ми ними наїлись вдосталь у перший рік.
Заморожені стейки мінтая, Хека і всьо.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Після відео звільнених з полону вояків ЗСУ ніякі музеї тортур у німців не торкають мою душу, москалі всіх переплюнули, тварі.
Ці суки не мають права на існування, вони нелюді.
Ответ дляАноним_Русалка
зато ті овці не вибирають усяких ’популістів’ (м’яко сказано) до влади..
А то і вони б їм устроїли ржачне життя.
друге ж діло у нас, всі виборці розумні.аж страшно.
А то і вони б їм устроїли ржачне життя.
Ну як сказати. Їхні владні обранці толерують нашестя ісламу, злочини і життя на соціалі злочинців.
Борисфенка• 12 октября 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Де ви рибу тут знайшли?
Заморожені стейки мінтая, Хека і всьо.
Та повно всюди риби, базарчики місцеві шукайте, в турецькі магазини зайдіть, на березі моря ринки є ранкові.
І в супермаркетах тої риби повно різної, і мороженої, і охолодженої. Пройдіться по різних супермаркетах, подорожче, там краще асортимент.
Ответ дляХарчовий тріль
Это вы мне? Хотите также забивать животных и стерилизовать тех у кого нечистая кровь?
Шо ви курите?
Так і бачу по всьому стерилізованих муслімів🤣
Ответ дляБорисфенка
Я на базарчиках не була, бо я в цей час на роботі. Але у супермаркетах дуже обмежений вибір.в подорожче у нас Едека, там дійсно є охолоджена, але там ціни дуже космос. Я мала на увазі великий асортимент замороженої швидкою заморозкою, як у нас у Водному Світі чи інших рибних магазинах.