Харчовий тріль• 11 октября в 23:52

Тошнотворная Европа. Сытые овцы.

ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:49
Ответ дляХарчовий тріль
Первими здрисныли как раз желающие продолжения. И часто у них дома явно не у границы.
Першими здриснули, ті, зто дуже хотів війни, ті щнвалтовані всім українським, засунули у ср .ку кацапські паспорти і поїхали мучитись у гейропах, хоч побачили, як живуть у тій Європі, яку срали, але вони і там мучаться і хочуть війни, такий нарІд вже, де б воно не жило, а хоче війни, хоче любити рашку позамежами її
ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:50
Ответ дляХарчовий тріль
А гренландцев стерилизовали зачем?
Їм ставили спіралі, це нестерилізація
ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:53
Ответ дляAntiprom
як я з вами згодна АВТОР Працюю у європ компанії і один прибалт кожну пятницю войовничі фото підтримки України як він мене бісить як хочеться йому сказати що тобі дуже зручно щоб Україну знищували бо поки росія всю сво силу направила проти України ти в безпеці і його фото лайкають українці які в безпечній Європі дальше цієї х...ні немає підтримки
А ви мабуть донатите на дрони, ваш чоловік воює чи вас просто дратує хтось, хто хоч якось підтримує нас?
сказочное_Бали• 12 октября в 21:54
Ответ дляХарчовий тріль
Удалили мое сообщение, что нужно возвращаться восстанавливать Украину.
Нужно. Все граждане должны это сделать.
Не должны. Кому надо тот пусть и делает.
ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:56
Ответ дляБорисфенка
А, я думала, параграф чекаєте, а ви про відмову від житла, так, за трі місяці попереджати треба.
Є куди вертатися, є за що? Бо мене чоловік сьогодні попросив екофлоу купити на сонячних панелях, йому без електроенергії ніяк, спить з апаратом. Ціна питання півтисячі євро.
Один місяць виплат, всього то, це ж не за зароблені кошти, а на шару
сказочное_Бали• 12 октября в 21:56
Ответ дляХарчовий тріль
всі, хто не хоче додому, поки війна, вони там ’вчаться’ і жеруть йогурти із червоною рибою, раніше такого не бачили.
Вчаться, працюють і не збираються повертатись. Заспокойтеся вже. Зелю вибрали і насолоджуйтесь.
ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:57
Ответ дляБорисфенка
Ага, озолотилася на пособії в 560 євро.
Чоловіку на батареї.
ЗдохниПуйло• 12 октября в 21:59
Ответ дляAntiprom
уже б краще мовчав
волшебна це ви або живете не в УКраїні зараз і вас влаштовує війна в Україні тому що тоді напр ви маєте можливість отриати десь тимчасовий захист Бо ті хто в Україні живуть (окрім групки неадекватів) хочуть припинення війни
зрозуміло так? Волшебная?,
Всі хочуть, звісно, але тоді таким, як ви закордоном буде несолодко без халяви
ЗдохниПуйло• 12 октября в 22:01
Ответ дляAntiprom
ви також із секти однією рукою платимо за рос газ а іншою шлемо картинки в підтримку?
Удалено администрацией...
Крем для арбуза• 12 октября в 23:36
Ответ дляХарчовий тріль
Нужно. Все граждане должны это сделать.
Никто никому ничего не должен

Идите проспитесь, тролль проплаченный
L-i-s-a-92af• 13 октября в 01:40
Ответ дляБорисфенка
Мені невесело. Просто я розумію причину вашої істерики, бо три роки тому була така сама.
Поїдьте в Берлін - там досі стоять пам´ятники савецкім асвабадітелям, в той час, коли з Раші летять балістичні ракети по Україні і нині вже й шахеди по Європі. Німці мирно стрижуть травичку навколо цих пам´ятників. Навколо збираються біснуваті москалі і вимагають припинити допомогу Україні. Бюргери жують брецелі і також сумирно це спостерігають.

Я тоді окуїла. А тепер ваша черга прийшла
Я в шоці.
Добре,що в 2022 в Берліні не була.
Мені і Гамбурга і Франкфурта вистачило,щоб зрозуміти,що ця країна кишить москалями.
автор Харчовий тріль • 13 октября в 08:14
Ответ дляКрем для арбуза
Никто никому ничего не должен

Идите проспитесь, тролль проплаченный
Там написано - нужно.
Не должны - и х с вами))

Проспались?
автор Харчовий тріль • 13 октября в 08:16
Ответ дляБорисфенка

А вы думаете, что им надо их снести ради вас?
Не, в Берлин не поеду, там шумно.
Antiprom• 13 октября в 09:49
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
Antiprom• 13 октября в 09:50
Ответ дляЗдохниПуйло
А ви за те, щоб люди з психічними розладами розмножувались? Ви в курсі, що у психічнохворих підвищене лібідо і вони хочуть секса набагато сильніше, ніж здорові люди, Доя чого плодити хворих дітей, якщо ти не взмозі себе обслуговувати?
Удалено администрацией...
Antiprom• 13 октября в 09:52
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 13 октября в 11:06
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Це мені халявщиця з Європи не розказувала що мені робити в Україні, аж розсмішила.
ЗдохниПуйло• 13 октября в 11:07
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ви ж начебто у Європі були)))
ЗдохниПуйло• 13 октября в 11:08
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Голубіца руського міра, не тикайте, бо зламаєте
Antiprom• 13 октября в 17:47
Ответ дляЗдохниПуйло
зламаєшся ти спочатку, блажене// іди лісом що з тебе взяти
ЗдохниПуйло• 13 октября в 19:59
Голубіци руського міра сцикливо блокують всіх, думають, що блоканувши вони думають, що інші не здогадаються, що вони путінські ждуніхи.