Пупс• 12 октября 2025
А что с криптой? Вы с меня тут смеялись и не верили, ну поздравляю вас
Неверующие фомы! И это только начало.
Коржик• 12 октября 2025
Трамп ввел пошлины Китаю, с этим связано. Трейдеры миллиарды долларов потеряли
90x60x90• 12 октября 2025
Кто-то потерял. Несколько самоубийств было даже. А кто-то совершил самую крупную сделку за всю историю 🥰🥰
Перекус беру завжди• 12 октября 2025
Ответ дляКоржик
Вечно натягивают сову на глобус
Перекус беру завжди• 12 октября 2025
Ответ для90x60x90
Самоубийство или убийство. Правды мы не узнаем
90x60x90• 12 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Это да
Перекус беру завжди• 12 октября 2025
Автор, вы куда пропали? Не расскажете что случилось? Или пошли прыгать с моста?
Пупс
• 12 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Что рассказывать. Скоро крипта вся схлопнется. Но тут в такое не верят. Это афера века будет
Перекус беру завжди• 12 октября 2025
Ответ дляПупс
Вы сами придумали или чат жипити подсказал?
Герцогиня• 12 октября 2025
Тема не раскрыта. Крипта схлопнется, а потом расхлопнется? Или перехлопнется? Или недосхлопнется и, как следствие, недорасхлопнется? Нужно больше деталей.
Файно Замало• 12 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому так важко повірити в самогубство? Якби у вас в оточенні був ьакий випадок, ви б розуміли, що скоюють самогубства люди, по яким ніколи не скажеш, що вони це збираються зробити. Через гроші дуже багато самогубств.
Первая ласточка инфляции• 12 октября 2025
Ответ дляКоржик
Как можно потерять то, чего нет?
Ценность имеют только физические активы.Все остальное это виртуальный мир,и в нем уже как повезет.Найдешь братьев по разуму- будешь фантиками обмениваться.
Устанут друзья и захотят иметь что то ощутимое-начнутся проблемы.
Когда захочет выйти значительная часть-все рухнет.
Дую на вітер• 13 октября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Как можно потерять то, чего нет?
За вашою логікою все чого не можна потримати в руках -то фантики)
А тим не менше найбагатші люди світу заробляють саме за допомогою цифрових активів
Первая ласточка инфляции• 13 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
Так, за логікою будь кого ,цінність мають лише фізичні активи. Земля, золото, соляні шахти, кар´єри з гранітом, та інше подібне.
Крипта це умовна цінність,коли певне коло гравців вирішили її такою вважати.Якщо половина з цих гравців вирішить піти з неї,а нових не буде(кому можна буде її продати),то цінність крипти почне стрімко летіти вниз.
Для крипти головне,щоб якомога більше людей вважали її цінністю,і підтримували її ліквідність.Тільки на таких людях все тримається.
А найбагатші люди є різні.Хтось не визнає взагалі крипту,а хтось користується і заробляє в певний момент на ній.Тому вони і найбагатші,бо розуміють,коли можна заробити,а коли краще піти якомога швидше звідти.
Дую на вітер• 13 октября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
З таким же успіхом можна знецінити і золото, і нафту, і землю., просто оголосивши дефолт країни.
Нема нічого вічного, змиріться вже з цим.
Жити треба в сучасному світі, використовуючи сучасні інструменти.
Ніхто не буде вже розраховуватися дорогоцінними камінчиками чи зливками золота, забудьте ви про це.
В нас цифровий світ, де найбільш значуща валюта - акції та крипта, хочете ви того чи ні. І вони давно легалізовані і вводяться в якості міжнародної валюти, поки відсталі коментатори мусолять про фізичні активи
Ответ дляДую на вітер
Якщо ви не розумієте різницю між золотом та криптою, то вам важко зрозуміти як все працює.
Золото,земля,нафта,це речі які використовуються і критично необхідні для життєдіяльності людини.Вони обмежені в своїй кількості і не поновлюються.
Крипта-це умовні буси,якими домовилися розраховуватись.Це ніщо.Поки така домовленість буде існувати,буде існувати і крипта.
Живіть у сучасному світі,грайтеся у що завгодно,але не загравайтесь,бо можете потрапити у халепу.
Загугліть,скільки Китай останнім часом вивів валюти зі своїх резервів,і чому замість них скуповує золоті ’камінчики’ .
Дую на вітер• 13 октября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Крипта так само обмежена в своїй кількості
просто ви про це навіть не в курсі)
крипта такий самісінький фантик як і долар, яким умовилися розраховуватися (с) - як і будь яка інша валюта, яка може бути втрачена, згоріти чи знищитися в той чи інший спосіб.
А замість Китая раджу поглянути на країни, які успішно впроваджують крипту паралельно із держвалютою, от ту ж Америку) З нею вам куди тісніше доведеться співіснувати, аніж з Китаєм
просто ви про це навіть не в курсі) крипта такий самісінький фантик як і долар, яким умовилися розраховуватися (с) - як і будь яка інша валюта, яка може бути втрачена, згоріти чи знищитися в той чи інший спосіб.
Ответ дляДую на вітер
просто ви про це навіть не в курсі)
Я в попередньому коментарі підозрювала,що ви не розумієте різниці.
Крипта не є життєвонеобхідним ресурсом.Без неї можна обійтися,нема то й нема.І її можна створювати нову і нову, якщо ви не в курсі.Тільки з іншою назвою .А створіть гектар землі, чи унцію золота.
Якщо ви не розумієте навіщо деякі країни влізли в крипту,то загугліть.
P.s.До речі ви на вірному шляху,якщо здогадалися що паперові гроші це фантики.
Дую на вітер• 13 октября 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Да-да, а золото ж чи долари є життєвонеобхідними ресурсами
Пані, на цьому закінчимо) Бо ви геть ніц не тямите в діджиталізації і швидше за все живете банально на 30т грн та навіть не плануєте щось змінювати і навчатися)
Тож не марнуватимемо мій час.
Ответ дляДую на вітер
Тож не марнуватимемо мій час.
До чого тут долари? Долари це папірці. А золото використовується в електроніці, багатьох медичних приладах, хімічній, космічній, військовій промисловості. Має не умовно цінність, як крипта, а справжню. Бо використовується людиною для життєзабезпечення .
Ваша мрія 30т гривень ?
Ідіть вже на касу,чи товар розкладайте,не гайте часу...
Ваша мрія 30т гривень ?
Пупс
• 13 октября 2025
Ответ дляДую на вітер
Тож не марнуватимемо мій час.
Почему тогда богатые очень (явно не вы), кто пользуются криптой, все акты сейчас переводят в золото?
Быть точнее, они уже перевели большую часть в золото