Кудесница_с_пургеном• Изменено 12 октября 2025
Дівчата, поясніть мені цей феномен
Всі психологи говорять, що чоловік не може зробити жінкою щасливою. Вона без нього сама має бути щасливою. А з ними ділити те щастя. Але якщо я без нього буду щасливою, то навіщо мені чоловік, якщо мені максимально добре одній? Я щось не розумію. Мені без чоловіка погано і безрадісно. Як навчитися бути щасливою і не сумувати без чоловіка. Іноді кудись ходжу, можна заповнити свої дні аби гроші. Радує день, сонце, осінь, донька, але... це все не про жіноче щастя. ПС Чоловік служить.
Ответ дляМалявка ще та
Феномен простий.
Людина дійсно істота цілісна.
І пізнавши себе, навчившись бути щасливою одною ви обираєте партнера на рівних.
Він не затикатиме ваші діри
Людина дійсно істота цілісна.
Він не затикатиме ваші діри
Просто чоловік - паразит такий собі. Він нездатний ділитися енергією. Він може лише споживати.
В цьому шарять спеціалісти по «родовим програмам» чи як їй. Вони ж заявляють, що мол чому не можна зраджувати: бо через секс жінка пі‘єлнується до роду коханця, і живить енергією там ВСІХ. І це її послаблює. А чоловіку (коханцю) і його роду - зашибісь.
Точу ляси• 12 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Очікувань від чоловіка нема. Я просто хочу, щоб він був поряд.
Я дуже добре вас розумію.
Хочу, щоб був поряд. Просинатися разом. Йти пити каву в суботу, і гуляти потім.
Коли розмова, це як продовження думок, наче з собою розмовляти
Мені тут порадниці сказали, що в мене невроз.
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так якщо ти страждаєш, ти вже нещасливий, якось не сходиться.
Якщо це пропрацювати, то можна жити на іншому
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Так не кров формує прив´язаність, а стосунки.
Думаєте батьки, які свідомом всиновлюють дитину, люблять її менше, ніж ви своїх?
Так, менше. Якщо вони звісно мають цих своїх дітей
КрестьянинДиор• 12 октября 2025
Автор, это все разное. Одно дело, когда муж далеко. Другое дело когда вы свободный человек. Психологи скорее говорят это свободным женщинам.
Когда я была не в отношениях, у меня было много разных знакомств, свиданий, принимала ухаживания. И разве это было плохо? Я не чувствовала себя несчастной, хотя не спорю хотелось найти единственного. Но этот период был тоже интересным и весёлым. С одним от тцк вдвоем бежали, с другим ездили на вечеринку в загородный комплекс, с третьим просто пошли на интересный фильм. И да, я дарила им свой позитив и лёгкость, я могла бы и без них жить и придумать себе другие занятия.
Но у вас совершенно другая ситуация. Ваш любимый человек, отец вашего ребенка далеко - конечно вы будете скучать и тлеть душой. И никакой психолог вам здесь не поможет. Могу вам только пожелать терпения и окончание этого ужаса. А восприятие ситуации у вас вполне нормальное.
Доктор Хаос• 12 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
звідки ви знаєте, як інші люди люблять своїх дітей?
Жена брата Админа• 12 октября 2025
Ответ дляМалявка ще та
Це різні відносини.
Дитина залежна від матері.
Якщо наприклад мова про дорослу дитину - то такої травми не буде
Дитина залежна від матері.
Вы нормальная, извините? Моя подруга потеряла сына на войне. Вы реально думаете, что у неё какая-то ’не такая травма’?
Малявка ще та• 12 октября 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Мова про ’ забрати’ ’віддалити’
А не померти.
Коли людина близька помирає це важка травма.
І це не стосується цієї теми
А не померти.
І це не стосується цієї теми
Жена брата Админа• 12 октября 2025
Ответ дляМалявка ще та
Мова про ’ забрати’ ’віддалити’
А не померти.
І це не стосується цієї теми
А не померти.
І це не стосується цієї теми
В этой теме муж автора служит. Не по своей воле эти люди оказались друг без друга надолго, если не навсегда. И да - это травма. Для всех нормальных семей.
ДА да да• 12 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Щось в цьому є. Всі щасливі, одна я тужу і почуваюся самотньою.
Ви не можете знати за всіх. Комусь гірше. Комусь краще. Спробуйте навчитися не порівнювати себе з іншими. Навіть з собою ранішою не порівнювати. Бо раніше ви були в інших умовах і з іншим досвідом.
Ви маєте право на всі емоції, не тільки на позитивний позитив.
Ви можете не бути щасливою в повному сенсі, але можете не бути нещасною. Не знаю, як правильно пояснити. Щось на зразок душевного спокою, наскільки це можливо. Стан очікування, по можливості спокійний, без завищених і нафантазованих очікувань, бо ми не можемо знати, яким він повернеться. Бо, як я вже писала, він там теж міняється і не на очах, не паралельно вам, неможливо вчасно зреагувати на такі окремі зміни. Чекайте так, як ті, хто пережив Освенціум. Хто там перший вмер? Оптимісти і песимісти. Наша мета - дожити до часу, коли це все скінчиться і бажано в здоровому глузді.
Добре, якщо є робота, діти, друзі, інші заняття. Відчувайте окремі щасливі моменти. От сьогодні сонечко і шуршить листя. Я теж піду погуляю. Я навчилась гуляти 10 тис кроків+. Але в теплий час. Зимою майже не виходила. Не люблю холод.
Анютины ласки• 12 октября 2025
Ответ дляБешене сарі
Та так чаще говорят женщинам без пары, чтоб не страдали. Разлука или потеря хорошего партнера - такое не работает конечно.
А зачем страдать
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Тому ще це природній процес.
Я не беру під увагу маргиналів і людей з психічними проблемами
сладкий_ноябрь• 12 октября 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Чужие люди, которые всю свою жизнь живут вместе. Дольше чем с любым кровным родственником. Такие вот чужие)
Я с мужем уже больше 20 лет, с родителями прожила меньше, ребенок вполне возможно вырастет и уедет учиться куда-то раньше 20 лет.
Не все ж мужей меняют как перчатки и остаются с ними действительно чужими людьми.
Я про інше писала.
Не перекручуйте
Этожзвяздаяегообожаю• 12 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну яка інша. Бути щасливою без чоловіка-це норма - от і запитую як?
Ніяк. Менше слухайте, що кажуть і пишуть. У кожного своя ситуація. Щасливі самі ті, кому з чоловіком було погано. Тут навіть не до чоловіка прив´язка, комусь і з дітьми/батьками погано. Ті, хто себе любить понад усе, періодично змінюють оточення, пояснюючи... я ні до кого не прив´ язуюсь. В реалії це не так, просто старим оточенням стає важко маніпулювати. І я не бачила повністю самостійних і незалежних ні чоловіків, ні жінок, а говорити можна все що завгодно... Як в тому анекдоті... А ви теж кажіть 😊
Этожзвяздаяегообожаю• 12 октября 2025
Ответ дляДА да да
Жити моментом - це зараз дуже актуально, про Освенціум читали вже всі, але ж, головне, взяти і повернути себе на 180°, це не блондинку в брюнетку перефарбувати. Це змінити себе, змусити жити по іншим правилам, отак 40р. забути і раз народитися заново. Як це зробити? Бо лише одне пояснення, навантажити себе роботою, заняттями, щоб не було вільної хвилини для подумати, прибіг і заснув і завтра знову те ж саме. Не планувати нічого. Але на 4 році це вже не діє. І якогось адекватного рішення навіть психологи не радять, окрім полюбіть себе і живіть лише заради себе.
Мир Мир Мир!• 12 октября 2025
автор, це поради жінкам які в пошуку. А не тим які в розлуці з коханою людиною. Для прикладу, уявіть собі дві уявні ситуації. У першій:прокидаєтеся ви ранком, і такий гарний чудовий день, ви виспана, гарно поснідали, погода чудова, і ви собі думаєте:подзвоню подружці/хлопцю/кавалеру, запропоную сходити в кафе, потім погуляємо парком, потім увечері подивимося фільм у мене вдома піід суші/піцу. Ви класно проводите день.
Інша ситуація: ви прокидажткся з поганим самопочуттям, пмс, голова болить, погода нидосна, зла на весь світ, все дратує, грошей нема. Думаєте, дай наберу подружку/кавалера, бо шось так гидко, може розрадять трохи. Приходить подруга, вам легше і веселіше не стає, подруга дратує своїми розмовами, і ви вже жалкуєте що взагалі її позвали. В результаті ви взагалі сретеся з нею, вивалюєте на неї все своє роздратування і виганяєте.
Глобально, психологи радять знайомитися з новими людьми коли ви в першій ситуації. Мені здається, це не від статі навіть залежить, кожен іде в знайомства з ціллю знайти радість в партнері а не шукає кого рятувати і розважати.Є й такі звичайно, в кожного свої психологічні бздики, але ми говоримо про більшість нормальних адекватних людей. Це коли ви вже близькі рідні люди, то підтримужте один одного в різних ситуаціях, але початково, ніхто сумних, проблемних, забембаних життям людей не шукає. Мова саме про це, а не про те що вам потрібен чоловік.
ИграйМойГормон• 12 октября 2025
А мені добре бути самій). Я люблю самотність - люблю гуляти по парку, ходити самій на каву, читати. Хіба що бракує допомоги по господарству і хочеться з кимось в театр вийти або поїхати кудись разом. Чоловік зараз в учбовій частині
Кудесница_с_пургеном
• 12 октября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Щиро дякую.
Кудесница_с_пургеном
• 12 октября 2025
Ответ дляДА да да
Щиро дякую. Теж гуляю поки тепло. Ненавиджу холод. Хоча радять гуляти за б-я погоди. І вік вже такий, що дійсно необхідно рухатися, робота сидяча, але як себе заставити, якщо холодно.