Жертва интернета• 12 октября 2025
Вы живете или существуете в режиме выживания?
Результат:
вже голосів:
64 (51.61%)
Существую в режиме выживания
49 (39.52%)
Живу
11 (8.87%)
Тыц
Репетиторша• 12 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Психолог с ютуба сказал, что люди рождаются не с целью быть счастливыми, а с целью выжить. Вот мне близки его слова
Не дарма в мене немає ютубів і телеграмів.
А є живий приклад моїх рідних бабусі і дідуся яким за 90 років і живуть вони щасливе життя.
Метелик• 12 октября 2025
На еду и коммуналку только хватает, если хочется большего в кредитку залазим((
Жертва интернета
• 12 октября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ну хоть пожалуйтесь на меня для разнообразия, что я веду с Вами беседу. Или тут тоже лень?
Зачем лишний раз мне тратить свою энергию? Это не рационально ) Так что, да , лень.
Бабо-лебідка• 13 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
’Да’ 👺
Мелочунь• 13 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Херова психолог, скоріш за все сама потребує психологічної або навіть психіатричної підтримки
Жертва интернета
• 13 октября 2025
Ответ дляМелочунь
Судя по ответам опроса, так не скажешь... увы
Мелочунь• 13 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
На жаль люди самі обирають як їм жити - виживати чи жити із задоволенням. Є доволі багато людей, якім зручно бути жертвами і виживати. Насправді їх все влаштовує у їхньому виживанні і особливо те, що можна перекласти відповідальність на інших або обставини (погані батьки, погана школа, погана освіта, поганий роботодавець, ковід та війна)
Ластовиння• 08 ноября 2025
Живу і роблю все аби жити найкраще життя.
В чужій країні, важко але я справлюсь.
Я переосмислила все, що було і знаю чого хочу.
Бо до війни у мене було все, але я жила по інерції, по накатаному.
А зараз я обираю нову професію, обираю з ким товаришувати, що читати, з ким зустрічатися.
Раніше у мене були друзі ще з молодості і багато хто був просто вже для галочки і прілічія. Зараз тальки ті, що відповідають моєму внутрішньому стану.
Я б ніколи не подумала, що буду працювати більше ніж вдома, жити на чужій квартирі, віддавати пів зп за неї і при цьому я буду я, щаслива я. Не без проблем звісно, але я не знаю як так вийшло.
В чужій країні, важко але я справлюсь.