Лінива, не каюсь• Изменено 08 сентября в 21:27
На пʼятий день після видалення зуба ниє лунка
Перший день трохи боліло, після Немісилу відпустило. 2,3 день було взагалі без будь-яких відчуттів. А від учора (на 4 день) та сьогодні ниє лунка. Я переживаю, чи так і має бути?
Було видалення 7 жувального зуба.
До цього видаляла чотири зуби мудрості і якщо й турбувало, то в перші три дні. На четвертий зазвичай все миналось.
Температури немає, щока не набрякла.
Це варіант норми чи так не має бути ?
Було видалення 7 жувального зуба.
Температури немає, щока не набрякла.
Це варіант норми чи так не має бути ?
Мороженная курица• 08 сентября в 21:58
Может норма, а может и нет. У меня три недели ныл. Это вам только доктор скажет.