Небалувана Галя• 12 октября в 22:25

Просинаюсь інколи скоро після засинання з дуже дивним відчуття

Аж страшно було цього разу...
Почну спочатку. Інколи буває так, що скоро після засинання (але не знаю як скоро, може хвилин 15-40 по відчуттям) я прокидаюсь не зовсім, якось частково, з якимось поганезним відчуттям.
Словами важко описати.
Це якийсь відчай, космічна безмежна самота, думка "хто я" в якомусь глобальному значенні (так то я пам´ятаю хто я є), одним словом це важке відчуття. Моторошно. Безмежна якась самотність, словами це не можна висловити

Ну капець, це що, душа моя відходить, чи що?! Мені страшно в ці моменти, дуже страшно. Вже думаю, хоч би з ума не зійти, чи що...
Засинаю далі, як правило, і далі все норм.
Бувають у мене й сонні паралічі, я знаю що це, тобто вище писала точно не про них.
Може в когось було таке. Що це за ігри розуму.
Оце так цабе• 12 октября в 22:27
Так это и есть соннй паралич.
Країна мрій• 12 октября в 22:27
Это всего лишь нарушение сна))))
Країна мрій• 12 октября в 22:28
Сонный паралич, это просто фаза сна с быстрым движением глаз)
Невгамовна шахиня• 12 октября в 22:28
Теж саме(, якийсь відчай і все пропало. Вранці нормально.
автор Небалувана Галя • 12 октября в 22:33
Ответ дляНевгамовна шахиня
У вас така сама схема цієї фігні?
Наче прикидаєшся не повністю, в якась частина, якесь підсвідоме ’я’
Чи хз що воно таке ((((((
автор Небалувана Галя • 12 октября в 22:34
Ответ дляКраїна мрій
Это всего лишь нарушение сна))))
Що з цим робити?
Це такий стан страху, не передати
Просто переживаю щоб з ума не зійшла
Країна мрій• 12 октября в 22:36
Ответ дляНебалувана Галя
Що з цим робити?
Це такий стан страху, не передати
Просто переживаю щоб з ума не зійшла
Ничего)))от фаз сна еще никто с ума не сошел😉
Країна мрій• 12 октября в 22:37
Ответ дляНебалувана Галя
У вас така сама схема цієї фігні?
Чи хз що воно таке ((((((
Тело недвижимо, мышцы заблокированны, сняться яркие реалистичные сновидения. И бац проснулись, эта фаза сна не глубокая
автор Небалувана Галя • 12 октября в 22:49
Ответ дляКраїна мрій
Ви описуєте сонний параліч,
Я трохи не про те пишу
В моєму випадку нічого не сниться, є момент просинання але якогось часткового, не до кінця
Ответ дляКраїна мрій
Дякую, трохи заспокоїли
Борода• 12 октября в 22:50
А вы не пытались встать в этот момент? Мне кажется, если встанете попадете в астрал, или Вы и так практикуете астральные путешествия?
Меряю линейкой• 12 октября в 22:59
В день тривожність маєте?
Країна мрій• 12 октября в 23:09
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую, трохи заспокоїли
Это физиология))) прочитайте про фазы сна
Країна мрій• 12 октября в 23:10
Ответ дляБорода
Что вы несете..какой астрал....поумнейте девки, нельзя быть таким дремучим
Я Вас не боюся• 12 октября в 23:21
Ответ дляНевгамовна шахиня
У мене таке було у дитинстві, теж відрізнялось від санного паралічу. Як наче повинно статися щось дуже дуже для тебе важливе і все іде не по плану ,а ти нічого не можеш вдіяти і відчуваєш дуже сильний відчай і пригніченність і страх. Жахливе відчуття, досі його пам´ятаю
люблю_тортики• 12 октября в 23:32
состояние ада.покаяться надо в грехах.изменится.
автор Небалувана Галя • 13 октября в 00:48
Ответ дляБорода
Не треба в астрал, божечки
автор Небалувана Галя • 13 октября в 00:49
Ответ дляМеряю линейкой
В день тривожність маєте?
Таке, є, практично щодня, іноді погані новини (хтось із знайомих загинув, наприклад, чи безвісти) змушують депресувати
В реалі я намагаюсь триматись, не заглиблюватись у смуток
Може то вночі емоції у мене так виходять?...
Ответ дляКраїна мрій
Дякую 🌺
автор Небалувана Галя • 13 октября в 00:50
Ответ дляЯ Вас не боюся
Оот, щось дуже сильно схоже і в мене
Цибулька зла• 13 октября в 01:27
Ответ дляНебалувана Галя
Що з цим робити?
Це такий стан страху, не передати
Просто переживаю щоб з ума не зійшла
Можливо вам в цей час сняться погані сни, просто ви їх не усвідомлюєте. Можливо це навіть один і той же сон, в мене бувають періоди коли регулярно сниться один і той самий сюжет з різними варіаціями. Напівпрокидаєтеся від страху але сам сон не пам´ятаєте, лише враження.
Дюйм оф о4ка• 13 октября в 01:33
Это нервы, автор. У меня такое точно от нервов. Засну, посплю час, два, иногда меньше - и просыпаюсь с какой-то тоской. А еще неведомая сила ведет в холодильник, поесть )) От такого сна с перекусом поправилась 🤷
ЧупакабраЗеБест• 13 октября в 08:31
Ответ дляНебалувана Галя
У вас така сама схема цієї фігні?
Чи хз що воно таке ((((((
у меня не мнгого не так. я просто почему то просыпаюсь 1 или 2 раз за ночь. и всегд в это время ощущение ну такой безнадежности и такооой депрессии, Господи помоги. словами я это даже описать не могу. мне так плохо.
Утром в 7 встаю уже норм, детей кружу, жрать готовилю, пылесошу, кофеек по дороге пью.
То есть не депрессия, не паралич у меня. я не знаю что это такое.
недавно появилось.
автор Небалувана Галя • 28 октября в 20:06
Ответ дляДюйм оф о4ка
О, щось дуже схоже по відчуттям
Ответ дляЧупакабраЗеБест
недавно появилось.
Так, безнадія, депресія, ті самі відчуття, дуже сильні