Істеріомама• 12 октября в 22:03
2 роки прийому Вітаміну Д3 і ось результат(
Перед початком прийому 2 роки тому був 20, тепер після 2 х років прийому в дозі 5000 піднявся лише до 40.. я думала хоча б 60 буде( симптоми як були так і залишились, хронічна втома,безсилля, сонливість, депресія, жахливе випадіння волосся.. в мене питання, що робити щоб підняти його ще? Приймати більшу дозу? 10000? Разом з К2 і омегою3 щоб краще засвоювався? Бо може він в мене погано засвоювався весь цей час?... І феритин низький наскільки я розумію? В кого теж був низький віт Д, хто в темі , підкажіть будь ласка що робити щоб ще підвищити його хоча б до 60
Мій не такий• 12 октября в 22:07
Не приймати
Вийшли нові дослідження що референти Віт Д притягнуті, ваша проблема в інших дефіцитах і наднирниках, робіть чек ап повний
Великі дози вітаміну Д призведуть до кальцифікації судин
Удачная• 12 октября в 22:08
Автор, у вас в анализах написано что всё в пределах нормы. Вам это не нравится?
Мій не такий• 12 октября в 22:08
Який гемоглобін? В12? Загальний білок ? У вас може бути преданемія
Мій не такий• 12 октября в 22:10
3 июня 2024 г. Мировое эндокринологическое сообщество (Endocrine Society) обновило рекомендации по приёму витамина D.
Істеріомама
• 12 октября в 22:12
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
так вы 5000 вместе с К2 принимали?
Ні, просто Д3
Істеріомама
• 12 октября в 22:14
Ответ дляМій не такий
Не приймати
Які ще інші дефіцити можуть бути? В мене феритин низький. Ви про нього? Кортизол в мене в нормі, це щодо наднирників... А що входить в цей чек ап, які показники?
сказочное_Бали• 12 октября в 22:15
Ответ дляМаурита
Так у вас норма по вит. Д. В нг/мл норма от 30, а у вас 40
Согласна, что 40-это очень хорошо, по сравнению с остальным населением. У всех, кто сдавал из моих знакомых-11-15, не выше. У меня больше 25 никогда не было.
Мій не такий• 12 октября в 22:15
В интервью NYT об этом рассказал собственно Клиффорд Розен, который много лет назад руководил рабочей группой, решавшей этот вопрос в США.
Оказалось, что целевой уровень в 20 нг/мл был установлен УСЛОВНО (!), в отсутствие убедительных научных данных. Так же условно была выбрана профилактическая доза в 600-800 МЕ витамина D. Почему эксперты «позволили себе» такое самоуправство? Дело в том, что на тот момент всем казалось очевидным, что снижение уровня витамина D всегда приводит к повышению паратиреоидного гормона, что будет разрушать костную ткань. А раз так, то казалось важным пусть и с недостаточной научной базой, но выработать хоть какие-то рекомендации.
Уже позже выяснилось, что связь витамина D и ПТГ была вовсе не такой прямой и не настолько опасной по последствиям.
Тем временем лаборатории в США выбрали даже не 20, а все 30 нг/мл как отсечку нормы и патологии. Так потихоньку формировалась концепция повального дефицита витамина D.
Ранее уже были опубликованы первые результаты, показавшие вместе с другими качественными исследованиями что прием витамина D НЕ ПОВЫШАЕТ плотность костной ткани, НЕ СНИЖАЕТ общую смертность и кардиориск, НЕ ВЛИЯТ на артриты, депрессию, инсульты, рак и и.д.
В исследовании приняли участие 25000 человек среднего и старшего возраста, которые в течение 5 лет принимали либо 2000 МЕ витамина D либо плацебо.
Результат:
прием витамина D НЕ СНИЖАЛ ни общий риск переломов, ни риск отдельных их видов, в т.ч. шейки бедра. Похоже, что даже очень небольших количеств витамина D в крови ДОСТАТОЧНО для поддержания здоровья костей.
Редакционная статья NEJM говорит четко: врачам НЕ СЛЕДУЕТ ни назначать анализы на уровень витамина D, ни его препараты с целью продления жизни или профилактики основных тяжелых заболеваний (ИБС, рак, диабет и т.д.)
Результат:
Істеріомама
• 12 октября в 22:16
Ответ дляУдачная
Та я бачу що норма, але ж все ж таки ближче до нижньої границі норми що віт Д що феритин. І симптоми є, так що можливо в моєму випадку це низькі показники
Істеріомама
• 12 октября в 22:17
Ответ дляМій не такий
Гемоглобін 140, В12 не знаю... Треба ще його здати...
Істеріомама
• 12 октября в 22:17
Ответ дляМаурита
Так це все одно мало. Ближче до 30 ніж до 100))
Elena-eedc• 12 октября в 22:17
Похоже. что вы перестали нервничать и всё у вас само собой наладилось. Поздравляю!
Мій не такий• 12 октября в 22:18
Ответ дляІстеріомама
Анемія- феритин, вільне залізо, в12 ці аналізи
Недостача білка- не має чим переносити транспортувати поживні речовини
Чек Ап ттг, т3 , т4
Ліпідограма
Вітаміном Д і великими дозами ви гірше робити сосудам і кістній тканині, особливо без страховки к2
Чек Ап ттг, т3 , т4
Ліпідограма
Маурита• 12 октября в 22:19
Ответ дляІстеріомама
Вы притягиваете за уши симптомы к витамину Д.
По ферритину вы обследованы? Если нет, проконсультируйтесь.
А с депрессией и бессонницей идут к психиатру, а не 2 года надеются на витамин Д.
Мій не такий• 12 октября в 22:21
Ответ дляІстеріомама
Відки Ви взяли і ті лабораторіі що то правильні референси. Ви читали нові дослідження? Повальне вітамінуваня Д - шкодить
40 це нормально, навіть 30 це нормально.
Ваш випадок - у вас інші проблеми
Високий гемоглобін при низькому феритині це інсулінорезистентність , і навіть пред анемії
Треба обстеження
Або просто стрес у вас
Ваш випадок - у вас інші проблеми
Треба обстеження
Або просто стрес у вас
Істеріомама
• 12 октября в 22:24
Ответ дляМій не такий
Чек Ап ттг, т3 , т4
Ліпідограма
Чек Ап ттг, т3 , т4
Ліпідограма
Феритин я здала, він низький, ттг, т3, т4 я здавала декілька років тому, була абсолютна норма
Істеріомама
• 12 октября в 22:26
Ответ дляМаурита
Феритин я здала, він низький в мене, піду до терапевта на консультацію з приводу цього. А в психіатра я якраз була і вже більше року приймаю антидепресант. Просто я думаю що може бути зв´язок між рівнем вітД і проявами депресії, принаймні лікар мені про це казав. Краще перестрахуватися
Язикувата Хвеська• 12 октября в 22:28
А щось окрім рівня вітамінів ви в своєму організмі перевіряєте?
Істеріомама
• 12 октября в 22:31
Ответ дляМій не такий
Ваш випадок - у вас інші проблеми
Треба обстеження
Або просто стрес у вас
Ваш випадок - у вас інші проблеми
Треба обстеження
Або просто стрес у вас
В мене депресія діагностована а не стрес) А симптоми анемії в мене є, як і дефіциту віт Д) там в принципі схожі симптоми... А обстеження яке саме потрібно? А інсулінорезистентність це типу діабет вже є, чи що це значить?)
Істеріомама
• 12 октября в 22:31
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Звичайно. Все що треба - все перевіряю)
Мій не такий• 12 октября в 22:33
Ответ дляІстеріомама
У вас анемія, сахар вже не в нормі, можливо а не дефіцит Д
Проблема не в ньому
Ні не пийте ніяки дози конські, нашкодите судинам
Проблема не в ньому
Забризкана водою• 12 октября в 22:36
Так а Вы только д3 пили?
Зная, что ферритин низкий. Его поднимали? В12?
Пишу каліграфічно• 12 октября в 22:36
тому що 5000 забагато, к2 зайвий, а самого Д3 замало для волосся та нігтів, якщо просто волосся та нігті то це біотин або спіруліна, ще краще
Горня капучіно• 12 октября в 22:43
Когда уже закончится этот инста бред от псевдо врачей о том, что надо сдавать кортизолы из мазка из жопы, витамины д, ферритины и прочую чухню, пить все в какой-то особой форме малатов или говнятов вместо того, чтобы лечить заболевания (типа депрессии) у профильных специалистов (психиатров)?
Істеріомама
• 12 октября в 22:43
Ответ дляМій не такий
Проблема не в ньому
Щодо анемії згодна, але цукор з чого ви взяли що з ним щось не так?)