Триндичіха Байрактар• 13 октября в 07:28
Кабмін змістив дати опалювального сезону: тепло в домівках українців вмикатимуть
Кабінет Міністрів України постановою №1267 від 8 жовтня 2025 року офіційно змінив терміни початку та завершення опалювального сезону.
Згідно з документом, новий опалювальний період розпочнеться 1 листопада 2025 року і триватиме до 31 березня 2026 року.
Раніше опалювальний сезон в Україні традиційно тривав з 15 жовтня по 15 квітня.
Таке рішення, за даними уряду, ухвалено з урахуванням необхідності економії енергоресурсів, зміни кліматичних умов та забезпечення стабільності газового ринку в країні.
Крім того, постанова продовжує дію механізмів спеціальних обов’язків (ПСО) для постачальників природного газу — вони залишатимуться чинними до кінця нового опалювального сезону, тобто до 31 березня 2026 року.
На практиці це означає, що українцям доведеться довше чекати на старт подачі тепла в оселі, а місцева влада зможе розпочинати опалювальний сезон лише у випадку стабільного зниження температури повітря.
Я же говорила что если не отменят, то хотя бы сократят.
Ответ дляuma
Ну и прекрасно. Вчера прочла эту новость и очень даже поддерживаю.
Пора свет отключать, иначе энергосистема накроется
Ромашка -3390• 13 октября в 09:17
Ясно, с зп поеду за конвектором. Масляный небольшой не вытянет, он максимум+1 градус дает
Элли Иванова• 13 октября в 09:56
У нас уже несколько лет с 1 ноября. Несмотря на среднесуточную температуру. Не вижу ничего ужасного. Тем более, пока есть электричество. Весь октябрь +15 за окном.
Ответ дляЭлли Иванова
пока есть электричество
Ответ дляЭлли Иванова
Раньше садики и школы включали с 15 октября. Остальных начало середина ноября. Теперь садики и школы будут включать с 1 ноября, про остальных додумайте сами.