Захекалася читать• 13 октября в 07:58

Куртка з Аліекспрес

Вітаю, порадниці. Порадьте, будь ласка, куртку зимову для хлопця 8 років з Алі або Тему. Щоб недорого і якість була добра. Дякую
Стрекоза любви• 13 октября в 08:02
Дивіться бренд Semir, але ціна там не зовсім бюджетна.
Щось не спиться• 13 октября в 08:04
Все купую за кордоном, в маркетах, аукціонах
Я Вас не боюся• 13 октября в 08:11
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто критерій ’недорого ’ ви не помітили або свідомо проігнорували?
Стрекоза любви• 13 октября в 08:15
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви зранку ще ще не випили каву чи чай, щоб стати добрішою?
Для мене куртка за 2 тисячі це не дорого, враховуючи її технологічність, симпатичний дизайн та наповнення пух/перо.
Я запропонувала, а автор вже сама визначиться, чи це в рамках її бюджету.
Гарного дня.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 октября в 08:16
Ответ дляСтрекоза любви
Симпатичні,скажіть будь ласка,можливо жіночі куртки,пуховики гарної якості з тему знаєте?
Стрекоза любви• 13 октября в 08:20
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дивіться Semir, FSLN, Ami.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 октября в 08:20
Ответ дляСтрекоза любви
Дивіться Semir, FSLN, Ami.
Дякую
Новопоштинская• 13 октября в 08:21
Ответ дляСтрекоза любви
Гарного дня.
Это куртка для 8-летнего с собственным авто? Потому что она еое почки прикрывает, куда такое на зиму ребенку? Симпатичнвй дизайн - это отсутствие дизайна? Ну и наконец, первая стоит 3100, а не 2000. Вторая цвета поноса да, 2000.
Стрекоза любви• 13 октября в 08:23
Ответ дляНовопоштинская
Пойдите в Синсей и отведите душу
автор Захекалася читать • 13 октября в 08:25
Дякую за поради. Не сваріться, бо маємо інші проблеми.
Бабуся Бетман• 13 октября в 08:27
Авторе, пораду з Сінсеєм дали не вам, але правда, сходіть подивіться там куртку, якщо він є в місці вашого проживання.
Новопоштинская• 13 октября в 08:30
Ответ дляСтрекоза любви
Пойдите в Синсей и отведите душу
А при чем тут я?