ПлюшкамиБалуюсь• 13 октября в 13:23
Чи важко студенту самому себе забезпечувати?
Студент, 18-19 років. Навчається на стаціонарі, живе в студентському гуртожитку. Окрім того працює, платить за гуртожиток, їжу, одяг. Чи важко так самому все забезпечувати?
Вчителька з мікрорайону• 13 октября в 13:42
Ну если работать по 6-7 часов с 2 выходными и универ не требует много, если учеба не сложная, то норм. Я так работала, но я на пары потом все-таки перестала ходить тк не хотелось просыпаться уже (с 7 утра учеба, потом сразу работа и домой только в 23:00 приходила). А еще ж нужно дз делать. Но понятно, что я так и не особо что-то выучила в универе. Сил и времени не хватало
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:42
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Значит надо найти возможность.
Сестра не працює, а її чоловік хворіє
Шкварочка• 13 октября в 13:43
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я ж и говорю: совсем троли исписались...
Я почекаю ще відповідь автора
Дякую_аж_підскакую• 13 октября в 13:43
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Сестра не працює, а її чоловік хворіє
Уже не интересно даже фантазировать вместе с вами на эту тему
Мама Чели• 13 октября в 13:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вы рады что ваш племянник спит по 3-4 часа в сутки? Вы тоже столько спите?
Подозреваю что это мама его девушки пишет, что мол мало работает и зарабатывает, ннннада больше
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Бо я не фантазую, а пишу як є
Шкварочка• 13 октября в 13:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Лінтяйка! Давайте, допомагайте, бо тема глохне, як мотор у машиніста
Дякую_аж_підскакую• 13 октября в 13:44
Ответ дляШкварочка
Не, мне за это не платят)
Зайканалужайке• 13 октября в 13:47
Вважаю що дуже.
Я навчалася на бюджеті , батьки давали гроші на життя + стипендія + підробіток інколи. Почувала себе норм хоча це були малі гроші.
За гуртожиток теж платили батьки. Одежу базову купляли батьки. Собі на кофтинку зі стипендії виділяла , підробіток типу листівки - на шминдрики.
Було худо бідно але не жалкуюсь
Скокмоно - стокнуно• 13 октября в 13:49
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Пише дипломні та курсові на замовлення. Підробляє копірайтером. Весь час в роботі, спить по 3-4 години в день
Пи$дит он вам
Зайканалужайке• 13 октября в 13:50
Ответ дляХачапууури
Мало , хлопці в такому віці гуляють , мають дівчинку .
Не мало я і зараз стільки не заробляю
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:50
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Пи$дит он вам
Ніби ні. Я сама бачила як він пише. Веде інсту, де розповідає, що пише, як пише.
Скокмоно - стокнуно• 13 октября в 13:51
Ответ дляШкварочка
У нього круглий рік дипломні і курсові замовлення?
Звідки ви знаєте про стабільний щомісячний дохід в 20 тисяч?
Веб кам?
Зайканалужайке• 13 октября в 13:52
Ответ дляВиннипуховна
Навчання серйозне, а він працює в МакДональдз щоб себе забезпечувати?
Чи шарага?
Не уявляю як поєднувати рейтинговий університет і роботу на перших курсах…
Чи шарага?
Я теж не розумію.
Я інколи листівки роздавала ввечері по пару годин , влітку робила, і потім останній курс півроку робила увечері і колись підміняла дівчинку був вільний графік
Зайканалужайке• 13 октября в 13:52
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Навіщо це? Інсульту не боїться ?
Зайканалужайке• 13 октября в 13:53
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чому бідна? Це ж добре, що працює
Як по 3-4 години спить?
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:53
Ответ дляЗайканалужайке
Як по 3-4 години спить?
Це тимчасово
Зайканалужайке• 13 октября в 13:53
Ответ дляруки_Крюги
Думаю, важко. Він або не ходить на пари, або спить мало. Бо де взяти на все це час я не знаю
В нас хлопець навчався у вузі ходив вночі на роботу вдень спав на парах не міг сидіти відрахували через час
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:53
Ответ дляШкварочка
Нє, інста, автор каже
Веде свою робочу сторінку зі студентськими роботами.
Шкварочка• 13 октября в 13:54
Ответ дляЗайканалужайке
Як по 3-4 години спить?
То в день, а не за добу
Скокмоно - стокнуно• 13 октября в 13:54
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я работала на выходных, учеба с 8 до 15- 16 и то умудрилась про экзамен как то забыть😅
Зайканалужайке• 13 октября в 13:54
Ответ дляПоміркована думка
Сын обеспечивает себя сам, говорит норм, от помощи отказывается
Можливо ви правильно виховали його
Зайканалужайке• 13 октября в 13:54
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
На пари ходить. Але спить мало, сестра казала, що по 3-4 години
Це шкідливо для здоров´я
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:54
Ответ дляШкварочка
То в день, а не за добу
Не смішно
Зайканалужайке• 13 октября в 13:56
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Жесть
Зайканалужайке• 13 октября в 13:57
Ответ дляПоказушница
Я сплю іноді менше. Він молодий, справиться.
Жесть
Зайканалужайке• 13 октября в 13:57
Ответ дляГейТуда
Це казки. Неможливо нормально вчитися на стаціонарі і працювати
Як мені тут писали що розумні вміють і встигають..
ПлюшкамиБалуюсь
• 13 октября в 13:58
Ответ дляЗайканалужайке
Це шкідливо для здоров´я
Чому?