ПлюшкамиБалуюсь• 13 октября в 13:23

Чи важко студенту самому себе забезпечувати?

Студент, 18-19 років. Навчається на стаціонарі, живе в студентському гуртожитку. Окрім того працює, платить за гуртожиток, їжу, одяг. Чи важко так самому все забезпечувати?
Чумацький Шлях• 13 октября в 14:00
А чому сестра не працює?
Взагалі відповідно до норм сімейного кодексу сестра та батько вашого племінника мали б йому платити якусь гроші на час навчання, але по скільки сестра сама не працює, то нема з чого платити…
Шкода цього студента
Зайканалужайке• 13 октября в 14:01
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Він на третьому курсі зараз. Працює в такому темпі вже більше року
Жесть .
Знаю жіночку робить так не знаю як вона себе почуває але досягає успіху в своєму бізнесі
Зайканалужайке• 13 октября в 14:01
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Він сам розповідав. Не круглий, влітку немає замовлень. Він підробляє або касиром або минулого року машиністом на заводі
І кожного місяця стабільно 20 тисяч?
автор ПлюшкамиБалуюсь • 13 октября в 14:02
Ответ дляЧумацький Шлях
А чому сестра не працює?
Шкода цього студента
Вона живе в селі, а там важко з роботою.
Зайканалужайке• 13 октября в 14:02
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Веб кам?
В оце все можливо
Зайканалужайке• 13 октября в 14:02
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Веде свою робочу сторінку зі студентськими роботами.
Унікальна людина
автор ПлюшкамиБалуюсь • 13 октября в 14:03
Ответ дляЗайканалужайке
Унікальна людина
Ви серйозно?
Душа компанії• 13 октября в 14:14
Взагалі тема і коментарі дивні. Зараз практично всі студенти працюють і навчаються.
Ms. Анонимная• 13 октября в 14:15
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я ні. Але до чого тут я? Це не моя дитина
а в чому суть вашої теми? Моя дочка заробляє 2 тис на тиждень при зайнятості кілька годин на тиждень (в цілому в тиждень це 8-9год). Тобто 8 тис на місяць на свої потреби (кава, косметика, кіно). Не важко. Якби прийшлось себе утримувати - змогла б спокійно.
Ms. Анонимная• 13 октября в 14:17
Ответ дляДуша компанії
100% не розумію, в чому суть теми автора. Похвалити треба студента чи посварити?))
Зайканалужайке• 13 октября в 14:19
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ви серйозно?
Так
ГейТуда• 13 октября в 14:24
Ответ дляЗайканалужайке
Як мені тут писали що розумні вміють і встигають..
Я бачила людей які вимушені були спати по 3-4 години на добу. На четверту добу вони так розмовляють, що поміж словами паузи по декілька секунд
А студенти які працюють, якщо пробують і вчитися і працювати, то після роботи доходять до ліжка та падають, іноді не роздягаючись

Або це таке навчання, де можна не ходити, не вчити і все одно здаш
Патика-мотика• 13 октября в 14:33
Так, важко.
Патика-мотика• 13 октября в 14:38
Ответ дляДуша компанії
І це важко, що зараз, що ’тоді’. Тож у чому у вас виникли протиріччя?
Душа компанії• 13 октября в 14:43
Ответ дляПатика-мотика
Це не так важко, як тут пишуть. Не дуже розумію, чому хлопець з теми спить по 3-4 години. Син свого часу навчався в КПІ ФІОТ, майже всі в групі працювали, нормально спали, не по 3-4 години. Син мав свою невеличку справу тоді, теж нормально вчився і спав. Зараз навчається за кордоном. Працює, ще й на курси місцевої мови ходить, спортзал, з друзями погуляти теж є час. І спить при цьому нормально. Його друзі теж працюють і все встигають.
ВсеЧетко• 13 октября в 14:51
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чому бідна? Це ж добре, що працює
і ’спить по 3-4 години в день ’, на скільки вистачить його здоровʼя...
Бабулька• 13 октября в 14:52
Ответ дляПоказушница
Можливо. Раніше студенти жили на багато складніше.
Когда?
Везде и всегда жили по разному всегда!
И сейчас и тогда.
viter33• 13 октября в 15:16
Ответ дляMs. Анонимная
На 8 тис. в міс. непросто себе повністю утримувати
особливо це стосується оренди житла
Ms. Анонимная• 13 октября в 15:24
Ответ дляviter33
особливо це стосується оренди житла
так, але якщо буде потрібно - вона може збільшити навантаження і заробляти більше. Просто такої потреби зараз нема.
Блондинка в Шоколаде• 13 октября в 15:27
на изи пятерку зелени
Яжбоматусяблін• 13 октября в 15:33
автор, а в чем вопрос ?

если вопрос не важко - навреное важко.

я была такая студентка, которая должна была работать, чтоб оплачивать контракт в тяжелые 90-е.

и огладываясь назад, я бы хотела чтоб в тот момент меня поддерживали родители и прожить веслеые 5 ет учебы в свое удовольствие.

но возможности такой не было.

у вашего племянника, похоже тоже....

сына настраиваю на вуз, говорю что при поддержке родителей это самое прекрасное время, когда ты молод, есть друзья, романт. отношения
есть каникулы 2 раза в год (почти все лето, чего уже не будет во время работы)

вообщем, если есть возможность в ВУЗЕ не работать- лучше наслаждаться жизнью
Сижуревувшоке• 13 октября в 15:40
Бідний хлопець, вигорить.
Плекаю думи• 13 октября в 16:06
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чому бідна? Це ж добре, що працює
Не добре що спить по 3-4 години, що немає часу на безтурботне життя(
Злюка бобер• 13 октября в 16:46
Дуже важко, звісно.
Злюка бобер• 13 октября в 16:47
Ответ дляВиннипуховна
Навчання серйозне, а він працює в МакДональдз щоб себе забезпечувати?
Чи шарага?
Не уявляю як поєднувати рейтинговий університет і роботу на перших курсах…
Можна, але тяжко.
Злюка бобер• 13 октября в 16:49
Ответ дляЯйцеголовая
Тоді навчання страждає.
Не факт
Правильно_Валерчик• 13 октября в 17:02
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Пише дипломні та курсові на замовлення. Підробляє копірайтером. Весь час в роботі, спить по 3-4 години в день
Ну и как вы думаете тяжело ему или нет?
Грамотний хвіст• 13 октября в 19:35
Ответ дляХачапууури
Мало , хлопці в такому віці гуляють , мають дівчинку .
Заробляє він нормально. Але чи встигає вчитись.
Грамотний хвіст• 13 октября в 19:36
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Він сирота?
Грамотний хвіст• 13 октября в 19:38
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А чому бідна? Це ж добре, що працює
І спить по 5 годин? Мабуть і енергетики вже в ходу..точно сирота.