Кусюче сонечко• 13 октября 2025
Чому люди стають абьюзерами/нарциси/токси?!
Чому люди стають такими ? Я так розумію що такі люди не розуміють що з ними щось не так.. Тобто змінитися вони можуть тільки якщо якось самі до цього прийдуть? Бо говорити їм про це немає сенсу вони не розуміють і вивертають все
Зараз все скажу• 13 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Діти народжуються ’ стерильним ’
Вроджений є темперамент
А вже характер це обставини виховання
Вроджений є темперамент
А вже характер це обставини виховання
Абсолютно не так
Зараз все скажу• 13 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Цікаво а от чому не всі такими стають не дивлячись на дитячі травми?
Тому що це вроджена особливість. Вам же ж кажуть.
Хомо_сапиенс• 13 октября 2025
У меня нарциссический тип личности. Сначала людей идеализирую, потом свергаю с пьедестала, рассматриваю их с позиции, а что они могут мне дать. Живу хорошо, замужем, есть дети. Вас чего этот вопрос беспокоит?