ДеньгиНеСдаю• 13 октября в 22:04
Тунельний синдром ліктьового нерва
В кого було, як лікували!
КапитанльнаЯ• 13 октября в 23:38
Хірургічно. Одного дня проснулась і подумала що у ві сні руку відлежала - пальців не відчувала, як мурахи по руці повзали. Як же я здивувалась коли зайшла у ванну кімнату і не змогла зубну пасту видавити - пальці не слухалісь. Потім не могла блискавку на чобітках застігнути, рука як чужа була, я її не відчувала. Через 2 години я була у невролога, була проведена медикаментозна терапія, але не допомогло. Через 19 днів прооперували. Протягом року чутливість повернулась, рухомість повернулась протягом першого місяця.
Чи попередили вас, що операцію критично важно зробити до 21 дня з початку хвороби? Інакше через 21 день нерв загине, функціі рухові і чутливі не повернуться ніколи.