Мию вікна у мороз• 14 октября 2025

трихомонада - перездала аналіз

створювала тут тему про те, що аналіз на трихомонаду методом in pouch показав поодинокі РУХЛИВІ форми.
Статевого життя не було 5 років. Симптомів немає, але є нейрогенний мочовий (вночі бігаю в туалет кожні 2-3 години вже десь 1-2 роки, а це не цистит, бо УЗД і аналіз чистий). Тому лікар запідозрила трихомонаду і сказала, що вона може жити "спати" роками.
Через місяць я перездала аналіз, але вже:
1) ПЛР якісний - не виявлено.
2) in pouch - виявлено поодинокі МАЛОРУХЛИВІ форми (попередній аналіз були "рухливі" форми).
І я тепер не знаю, що робити.
ЛІкар каже, що треба все одно лікувати (3 курси метронідазола).
Чат gpt каже, що не треба лікувати.
Потрібна порада.
Дівчина Гілмор• 14 октября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Пипец у меня от палочки был цистит ужасный. Лечила. выкинула ежедневки подмываюсь -строго отдельно попу и писю.
Я теж за те, що саме кишкова паличка дає автору цистит
автор Мию вікна у мороз • 14 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
але тут пишуть, що раз аналіз показав рухливі чи малорухливі форми - то вони точно є і їх треба лікувати...
Ответ дляДівчина Гілмор
в мене цей цистит дивний. він лише вночі. вдень все нормально.

завжди таке було ще з дитинства: випила келих вина - в туалет 10 раз.
А тут інше, як не встану 2-3 рази за ніч - то там так тисне, давить.
Але саме печіння/свербіжу- цього немає
Млинці зі смайликом• 14 октября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
ось що пише чат гпд:
Щодо “трихомонада живе роками без симптомів”

🔹 Це поширений, але застарілий міф.

Trichomonas vaginalis — живий одноклітинний організм, який не має сплячої форми (як, наприклад, вірус герпесу).
Він розмножується тільки у вологому середовищі піхви або уретри.
Якщо імунітет змінює умови середовища (наприклад, після менструації, змін pH, антибіотиків) — трихомонади просто гинуть.

➡️ Тобто паразит не може «сидіти тихо» роками й потім раптом почати тиснути на сечовий.
Це не її поведінка.
Вы это сейчас серьезно? Вы опираетесь на информацию языковой модели, которая регулярно галюцинирует и путается в простейших расчетах, а выводы релевантны среднему мнению по интернету?
Мля, это не паразит!!!
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мля, это не паразит!!!
я прочитала відгуки людей, які приймали метронідазол.
В основному це такий жах, що не описати.
Деяких ледь відкачували.
І я просто морально не потягну це - і хапаюсь за якусь ’соломинку’
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мля, это не паразит!!!
я живу сама з дитиною не в Україні в місті, де нема громадського транспорту, доставки їжі.
взагалі не знаю, чи зможу це витягнути. це дитина в школу не зможе ходити, я не зможу працювати.
і я в такому розпачі, що протсо не знаю що робити
Млинці зі смайликом• 14 октября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Как что делать. Узнать у врача, нужно ли делать анализы и ребенку.
Ответ дляМлинці зі смайликом
Це статева інфекція. Про що ви?
Млинці зі смайликом• 14 октября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Це статева інфекція. Про що ви?
Которая в редких случаях передается детям при прохождении по родовым путям, а также бытовым способом. Уточните у своего врача.