Лукава Кішка• 14 октября в 18:19

Чи були ви у Львові у БДСМ кафе?

Як враження? Це правда що там можуть відшльопати будь кого?)
Губи до вух• 14 октября в 18:20
Последне место, куда бы я пошла во Львове
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:20
читала теж таке, не була. Цікаво)
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:20
Ответ дляГуби до вух
Почему?
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:21
Ответ дляКлин_Кляйн
читала теж таке, не була. Цікаво)
От і я думаю...А чи правда все це? Ще колись програму міста бачила то там ведучий був у цьому кафе)
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:23
ой...не туди написала
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:23
Ответ дляКлин_Кляйн
ой...не туди написала
Нормально
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:24
Ответ дляЛукава Кішка
Нормально
та я спеціаліст широкого профілю: і по Омегі, і по БДСМ
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:25
Ответ дляКлин_Кляйн
Я так і зрощуміла))то в кафе збираєтеся йти?
Леди Репях• 14 октября в 18:26
Кафе ’Мазох’) Моя подруга была, я не захотела, не моё это. Да, там и шлёпают, и глаза завязывают. По крайней мере так было в 2016 году.
Шеллар• 14 октября в 18:26
Ви про Мазох? Десерт тільки не беріть.
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:27
Ответ дляЛукава Кішка
дуже хотіла, але не маю поки компанії. Подруги як приїздили, то з дітьми, не той формат. А сама не наважусь, поки приглядаюсь))
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:27
Ответ дляШеллар
Ви про Мазох? Десерт тільки не беріть.
ого, а що під десертом подають?
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:28
Ответ дляШеллар
Ви про Мазох? Десерт тільки не беріть.
Про нього))а чого не брати? З тараканами?
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:29
Ответ дляЛеди Репях
Как интересно.. подруга оттуда живой вышла?))
Шеллар• 14 октября в 18:29
Ответ дляКлин_Кляйн
ого, а що під десертом подають?
Банан з гірким, пекучим перцем, взбитими вершками і сіллю - їсти неможливо.
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:29
Ответ дляКлин_Кляйн
Це мене там не хватає пішли б удвох
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:30
Ответ дляШеллар
Це я так розумію повинно означати жагу і бажання)))
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:30
Ответ дляШеллар
перебор. Банан там лишній
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:31
Ответ дляКлин_Кляйн
перебор. Банан там лишній
Банан в клярі)з білим соусом
Клин_Кляйн• 14 октября в 18:31
Ответ дляЛукава Кішка
Банан в клярі)з білим соусом
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:33
То що відбувається там?)хто ходив?)
Завжди мало• 14 октября в 18:33
Ага, но давно)) где-то в 2012 году) ездили во Львов на экскурсию (студентами). Просто так (без вашего согласия) вас никто не отшлепает)) вообще мне понравилась атмосфера, прикольная. Но это не для всех, разумеется.
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:35
Ответ дляЗавжди мало
Без согласия не отшлепают))я думала там какое-то слово особенное или ещё что-то нужно сказать
Шеллар• 14 октября в 18:38
Ответ дляЛукава Кішка
Офіціант запропонує знижку за шльоп по попі)
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:40
Ответ дляШеллар
А чи багато бажаючих? І як довго цей перфоманс?)
Завжди мало• 14 октября в 18:40
Ответ дляЛукава Кішка
Ну я уже не помню точно. Я на себе не хотела это испытать, пошла за компанию)) но наша англичанка (преподаватель) была очень даже за)))
автор Лукава Кішка • 14 октября в 18:41
Ответ дляЗавжди мало
Она просто показывала вам что бывает если будете плохо учиться)))
Шеллар• 14 октября в 18:44
Ответ дляЛукава Кішка
Бажаючих багато і на шльоп і на кайданки, страви подають не швидко - поки офіціант все розповість, поприкалується то воно й не помітно.
P/S але найбільше враження було від ’Яжемать’, яка привела дітей і обурювалась, що це за заклад куди їх не пускали.
emerald_88• 14 октября в 18:47
Була.
Там не шльопають всіх підряд, за це треба заплатити, називається коктейль з атракцією. Тоді виводять на середину, прив´язують до станка, знімають кофту і шмагають батогом по жопі, а на спину ллють гарячий віск.
Взагалі там не страшно, йдіть сміливо. Ну дівчата відверті ходять хіба що, може легенько батогом доторкнутись, але не більше.
emerald_88• 14 октября в 18:50
Ответ дляЛукава Кішка
При мені було не багато бажаючих, та і взагалі там місця не так і багато, декілька залів, але невеличких, людей було мало в закладі. По часу, ну може хвилин 5-10 атракція триває. Якщо її ніхто не замовить при вас, то ви і не побачите нічого, крім пошлого інтер´єру і костюмованих офіціантів.
До речі, не забудьте заглянути пам´ятнику в карман штанів)))