Прилипало• 14 октября в 20:00

Аутоиммунный тиреоидит и гипертиреоз, как вы с этим живёте?

Думаю , к чему готовиться
Асталависта бэйби• 14 октября в 22:03
Ответ дляАкуна_Матата
Это мне рекомендовали. Я упрощуу вам задачу по статистике. Скопировала из Гугла:
При повышенных антителах врач может назначить заместительную гормональную терапию (например, левотироксин) при наличии нарушений функции щитовидной железы, симптоматическое лечение или коррекцию питания (например, восполнение дефицита йода, если он есть, но избегать избытка). Специального лечения для снижения самих антител пока не существует, основная цель — коррекция работы щитовидной железы.
при наличии нарушений функции щитовидной железы
і інших випадках - ні
Акуна_Матата• 14 октября в 22:04
Ответ дляАсталависта бэйби
і інших випадках - ні
У меня нет мед образования, вы уже выяснили. Все вопросы к докторам, которые это предлагают и назначают.
Асталависта бэйби• 14 октября в 22:06
Ответ дляАкуна_Матата
за кожним лікарем потрібно перепровіряти, тому часто люди шукають альтернативну думку, ідуть до двох чи трьох лікарів
Акуна_Матата• 14 октября в 22:07
Ответ дляАсталависта бэйби
Бинго! Я в самом начале писала, что была не у одного эндокринолога)))
Асталависта бэйби• 14 октября в 22:10
Ответ дляАкуна_Матата
Ви були в двох, один із них як мінімум вчився в школі, інший - навіть гугл не прочитав)

Ви писали, але тема про тиреотоксикоз, тому приймати гормони, чи не приймати гормони - це інше. Тиреотоксикоз = тиреостатик = придушення роботи щитоподібної
Асталависта бэйби• 14 октября в 22:12
Ответ дляАкуна_Матата
пішли в іншу тему?
Незнакомлюся• 14 октября в 22:14
Ответ дляАкуна_Матата
L тироксин и эутирокс не слышали? При чем тут эксперт? Не я их назначаю.
Ви гіпо від гіпер відрізняєте?
Акуна_Матата• 14 октября в 22:15
Ответ дляАсталависта бэйби

Во-1, я не писала, что была у 2 докторов. Их было больше.
Во-2, с какой целью вы решили докопаться до меня на ночь глядя? В теме я написала исключительно про питание, а не про гормоны.
Асталависта бэйби• 14 октября в 22:17
Ответ дляАкуна_Матата
та я не докопуюсь, ви підказали мені з харчуванням, я вам розказую про тиреотоксикоз (довелось про нього дізнатися, краще б і далі нічого не знала), наче ж нормально спілкуємось
Незнакомлюся• 14 октября в 22:19
Ответ дляШикаю і викаю
Це приблизно 2 яйця, 200г творогу, і 200г філе курки і білковий протеїновий коктейль, або кефір На добу.
200 г курки в сирому чи готовому вигляді?
Царевна в уггах• 14 октября в 22:20
Ответ дляАкуна_Матата
Ви ж читайте ’назначить заместительную гормональную терапию (например, левотироксин) при наличии нарушений функции щитовидной железы’. Це означає, що гормони призначають, коли є порушення функції ЩЗ, а це не наявність антитіл, це наявність гіпотиреозу.
Кнопкотиць• 14 октября в 22:23
Ответ дляЦаревна в уггах
Та ви хоч розберіться, чим гіпотіреоз відрізняється від гіпертіреозу
Там гипер, не правильно прочитала. Но я думаю такие как вы быстро автору помогут)
Акуна_Матата• 14 октября в 22:28
Ответ дляАсталависта бэйби
Значит, мне показалось)
Акуна_Матата• 14 октября в 22:32
Ответ дляЦаревна в уггах
Я- то читаю, но вот вы скажите, доктора сплошь и рядом ставят правильные диагнозы и назначают правильное лечение? Я сейчас в общем и целом, не только о себе.
Роза в вазі• 14 октября в 22:49
Жила ужасно. Это состояние полной безысходности. Бессонница, сердце в покое 130 ударов, постоянный плач, с глазами огромная проблема, мышцы отказывали держать ноги. слава богу, избавилась, но прошла много лет. Эта болезнь не лечится.
Роза в вазі• 14 октября в 22:50
Ответ дляНашли в капусте
Господи, гормони, видалення, ще ногу відріжуть...
Авторе, приберіть з раціону глютен, молочку, дріжджі та все, що підбішує аутоімунку. Почитайте про протокол хашимото.
Займіться фіз активністю.
І все)
Немає до чого готуватись, все ок, аналізи стануть в норму і забудете.
Ну звісно ж сісти на гормони легше, ніж себе контролювати)
не врите, это ничего не поможет, сейчас насоветуете.
Роза в вазі• 14 октября в 22:56
Ответ дляЯ вся ваша
Не знаю, чого Вам натикали синіх тіток.
Насправді, так і є.
Дієта, трохи руху, контроль медичний раз на рік і гормонів можна уникнути назавжли
не выдумывайте, У меня АИТ и тиреотоксикоз выявили в 2014. чуть не умерла. Врачи ничего не могли сделать, поили тирозолом 2 года от которого у меня стало +20 кг. В итоге развели руками. Нашла сама в Польше клинику и поехала на радиойод, Те, у кого нет этой болезни, не советуйте никакие витамины и диеты, ничего не поможет. Только убрать щитовидку и до конца жизни быть на левотироксине. Все испытала на своей шкуре
Каляка маляка• 14 октября в 23:19
Ответ дляАкуна_Матата
У меня антитела зашкаливают и щитовидка на УЗИ шумит, как шторм, но мне эндокринологи тоже ничего не говорили, мол, наблюдайтесь. А потом, когда антитела уничтожат щитовидки, идти удалять ее? Нашла нормального эндокринолога с трудом, она мне и объяснила что к чему.
И что к чему?
Тра Ля Ля• 14 октября в 23:30
Ответ дляДівчина Гілмор
Підождіть, чого при захворюваннях щз відрізають ногу?
Вот про ногу все посмеялись. А ведь, если подумать, то действительно, АИТ и сахарный диабет рука об руку ходят. Про связь ног с диабетом, думаю, многие в курсе.
Додаю напруги• 14 октября в 23:46
Ответ дляДлинноНожка
Нормально живу, приймаю л-тироксин. Бувають деколи періоди, коли швидко змучуюсь, хочу постійно спати, пульс зашкалює, сил немає, але то триває біля тижня, потім проходить. Не розумію, чому так бояться приймати гормони ? Якщо щитовидна їх не виробляє, то треба приймати таблетки.
Так у вас гипотериоз. А у автора гипертериоз.
Дівчина Гілмор• 14 октября в 23:56
Ответ дляТра Ля Ля
Ну ви загнули. То й сс разом з цд ходять. То шо у всіх з зщз інфаркти?
Тра Ля Ля• 15 октября в 00:00
Ответ дляДівчина Гілмор
Сама в шоке . Но вы тоже правильно мыслите.
Шикаю і викаю• 15 октября в 10:00
Ответ дляНезнакомлюся
В готовому.
У моїх хлопців дуже низький імт. Щоб зберегти м`язи і компенсувати втрату ваги оттаке харчування білок плюс. Більше теж можно, але чистого 130г білка їм складно з`їсти.
Щоб легше було рахувати загрузіть собі чат gpt та створіть окрему гілку про розрахунок кбжу. Напишіть свою вагу в динамікє і діагноз. ШІ непогано і швидко рахує. Просто пишете загальними фразами що з`їли, що вам ще з`їсти. Через пару тижнів він вивчить всі ваші побажання, і звички. Буде індивідуальне меню під ваши потреби. Потім можна буде не рахувати. Тільки якщо вага змінюється тоді корекція меню.
Шикаю і викаю• 15 октября в 10:07
Ответ дляАкуна_Матата
Ні. Ви не праві. Якщо є антитіла то вони вже є. Але ліки призначають тільки якщо ТТГ, ТТГ4, ТТГ3, якщо в цих аналізах щось не так. Якщо ТТГ норма то віт Д в дозі що скаже лікар після обстеження і селен 100, курсами 2 міс через 4, або 1 через 5. Це вітаміни та мікроелементи, не ліки. І контроль ТТГ раз на пів року. Рівень антитіл ніхто не контролює, це не ефективно.
Шикаю і викаю• 15 октября в 10:09
Ответ дляАкуна_Матата
Царевна в Угах розуміє про що пише. У моїх різні лікарі, але кажуть однаково, те що і Царевна в уггах. Не займайтесь самолікуванням. Дойдіть до ендокринолога.
Feruza• 15 октября в 10:54
Ответ дляАкуна_Матата
Поделитесь, пож, контактами вашего эндокринолога. Все к кому не обращалась, не признают лечение селеном БАДами, АИТ протокол
Стервочка• 15 октября в 11:12
Ответ дляFeruza
Вклинюся. От щойно в інстаграмі «випадково» наткнулася на пост , так теж лікар проти «протоколу». Але вона сказала так: прибирати глютени-молочку (і що там ще, бо я в темі доволі поверхово) не варто прям повністю, бо це теж із організмом щось погане робить. От в чамтині цього аога проти. Якщо «протокол» ще щось містить, крім обмеженя цього, то ні, нічого більше проти не висловлювала
Стервочка• 15 октября в 11:16
Ответ дляАкуна_Матата
А чому Ви думаєте, що при лікуванні (не антитіл, а якесь же призначали??), вони все одно задушать залозу?

Я доречі знаю лише те, що прийнято лише одноразово виявити антитіла, і по 10 раз не пересдавати вже; але в той же час я чула, що рівень антитіл 300 і рівень 1500 - це абсолютно різні речі (ну тобто все ж таки , виходить, щось робити треба, щоб було на рівні 300…).
Ви десь вище писали вже, що сама Ваша лікар вам гарно пояснила?
Черговий по кухні• 15 октября в 13:26
Ответ дляКликОЛЬКА
Не обращайте внимания на ржущих.
Все это им вернется.
Спасибо. ))
Акуна_Матата• 15 октября в 15:59
Ответ дляСтервочка

Я вище писала, шо перший лікар нічого не назначат, а радив раз на пів року здавати аналізи, жива щитовидка ще чи її вже антитіла вбили.