Не за Будка• 15 октября 2025

Кто-то ездил в автобусный тур на Рождественские ярмарки по Европе

Поделитесь отзывами, пожалуйста. Стоит ли рассматривать такой вариант для поездки с подростком 13 лет? Смотрю, что есть варианты разные 3-4 города на 4-5 дней, цены до 300 евро с человека. Но я ни разу не была в турах, да и за границей тоже. Может, посоветуете конкретную фирму, с кем ездили и остались довольны?
Моль Моллівна• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Напишіть актуальні
Ще ярмарка закрита
1Lesya• 15 октября 2025
Ответ дляНе за Будка
Да, тоже видела без ночных переездов, завтрак включен. У некоторых смущает программа, типа 2 города за один день, думаю, насколько это реально. По отзывам только поняла, что заселение может быть поздним, а завтрак уже на 7 утра и выезд в 8, например
Автор, їдьте і не сумнівайтеся. У вас не так багато днів у такому темпі, зато вражень море. Автобусом набагато дешевше ніж самостійно.
Я періодично їзджу і автобусом і самостійно. Минулого року в листопаді самостійно з донькою підлітком були в Будапешті. І це ми їдемо до Чопа, далі з пересадками, а ви якщо прямим потягом, то взагалі не має проблем. Але потяг вам буле коштувати 15 000грн на двох туди і назад. Гляньте ціну на житло і побачите що автобусом за ці гроші у вас наповнення буде більше
...аяприкольная• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Минулий
Німеччина.
Нє, можна кульочище і на 6 євро замовити...
Австрія дорожча по цінам на продукти, мої враження від минулої осені.
Але неймовірно гарна!
Так зачем писать немецкие цены в ответ на обсуждение ярмарки возле Ратуши в Вене?)))🤦‍♀️
Любимка-анонимка• 15 октября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну это атмосферно все-таки. Плюс еще какой настрой.
Еще и стремно. В прошлом году в Кельне какой-то араб проехался на машине и подавил людей на ярмарке. В других городах тоже: то ограбили, то ножом порезали.
Возможно где-то в туристической Европе и есть снежный декабрь без арабов, мы пока не нашли
...аяприкольная• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну, це атмосфера, привід зустрітися з друзями, послухати музику, відпочити від трудового року. Європейці молодці, добре тримають work life balance
Там в основном туристы)
И наши)
Голубая фишка• 15 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Там в основном туристы)
И наши)
Местных тоже очень много, не меньше туристов
Моль Моллівна• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Гданьск без арабів але і без снігу
Забобонний фрукт• 15 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Ще ярмарка закрита
Отож. А автору на щось орієнтуватись треба
Kolgotkina.• 15 октября 2025
Варто їхати, однозначно. Хоча би за Різдвяною атмосферою, якої в Україні, на жаль, зараз немає. Ми влітку їздили вперше автобусним туром від Adriatic Travel, всі були в захваті! Все організовано, ти ні про що не думаєш, лише насолоджуєшся поїздкою. Їздили до Італії: жили в Ріміні, а звідти їздили в Венецію, Флоренцію+Піза, Сан-Маріно. Встигли і на морі покупатися і міста подивитися. Для себе я зрозуміла, що найкращі тури - це жити в одному місті, а звідти їздити на екскурсії, а не щодня переїжджати на ніч в інше місто. Хоча, так як я дуже люблю подорожувати, то погодилася б і на другий варіант при потребі. Впевнена, що не пошкодуєте. З 13-річним підлітком вже можна подорожувати на повну. Гарного Вам відпочинку!
Моль Моллівна• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
На ціни Німеччини дорогою до Австрії ?
Забобонний фрукт• 15 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Про Відень мова потім зайшла, ви знизу вверх читаєте?
Голубая фишка• 15 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Гданьск без арабів але і без снігу
Ну и в западной Европе снег на Рождество за редкость, не припомню когда и было
Ленне-Рейма• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну так везде стремно. Жить вообще опасно.
Ленне-Рейма• 15 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Там в основном туристы)
И наши)
Та ну, местные очень любят эти тусовки. Некоторые каждый день ходят.
...аяприкольная• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Нет,изначально
Голубая фишка• 15 октября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Правы, местных действительно больше чем туристов
Забобонний фрукт• 15 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Там в основном туристы)
И наши)
Ні, звісно. Для місцевих це традиційне місце зустрічей і дозвілля.
На шопіннг в суботу, бо знижки ж, купують подарунки, а потім на ярмарок - пити вино і теревеніти.
Моя робота цьогоріч організує для бажаючи похід на ярмарок перед власне заходом.
Любимка-анонимка• 15 октября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
Так как в последние несколько лет стало небезопасно, так раньше не было.
Забобонний фрукт• 15 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
На ціни Німеччини дорогою до Австрії ?
А вона вже їде в Австрію?)
...аяприкольная• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А вона вже їде в Австрію?)
Автор написала-тур Вена Будапешт
ИграйМойГормон• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Да какая там атмосфера с такими толпами. Ну, тут каждому своё.
Забобонний фрукт• 15 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Автор написала-тур Вена Будапешт
В старпості цього нема. Є ярмарки Європи.
Не душніть вже.
Детские_Будут?• 15 октября 2025
Ответ дляНе за Будка
Тоді ви маєте розуміти, скільки вдень ви будете в дорозі й скільки часу реально залишиться на огляд
ИграйМойГормон• 15 октября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Ну я была лет 15 назад, тогда это не было такой проблемой. Карловы Вары - это Трускавец для богатых
Не, Карловы Вары это норм, для богатых это Баден-Вюртемберг или Баден-Баден.
Снегопадка• 15 октября 2025
Из Германии дёшево по Европе езжу. На прошлое Рождество завис в Риге, там подружился с мужиками и ушёл в алкогольные каникулы. Протрезвел 16 января. До Таллинна так и не доехал...
Ленне-Рейма• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
О, раньше и деревья были меньше (с).
Водійка хімарса• 15 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Неправда , туром дешевше, й набагато. Якщо що, зараз в Парижі у самостійній подорожі
Маю інший досвід. + якість поїздки зовсім різна.
Забрала і не сказала• 15 октября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
расскажите с ценами на жилье и проезд
что бы сравнить наглядно
Шпондєр• 15 октября 2025
У меня был неудачный опыт - я очень устала и не получила удовольствия- отекшие ноги, все бегом и тд - это был просто автобусный тур, не на ярмарки, а в одну из столиц. Мы ежегодно в декабре сами летаем или едем на машине туда, куда хочется.
Водійка хімарса• 15 октября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Як нема чого? Пунш, глінтвейн, пундики в цукрі і тп? Чашку на пам´ять.
Що серйозно? Можливо в 10 років мені б таке і було цікаво. Пунш, глінтвейн, гльог на любителя. На пам´ять мені і флакон парфумів, банка крему, чи сумочка підходять