Ms. При теле• 15 октября в 14:25

Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?

Зробіть вибір:
вже голосів: 268
Норм
Стрьом
Творческий типаж• 15 октября в 16:24
Ответ дляПечальки.нет
Вся эти техника только упрощает готовку, но не заменяет её. В ту же мультиварку надо всё прмыть , порезать почистить, загрузить. Потом эту технику , посуду , кухню надо помыть . Если муж хочет выпечку и торты, то надо делать тесто начинку , выпекать и т.д. Всё это занимает дофига времени и сил, тем более муж автора хочет каждый день свежее.
Це тільки помічниця за 1000-2000 грн у день може так працювати не менше зарплатня за це.

Або людина яка не робить на роботі має вільний час в бажання - тобто жінка або мати. Але при цьому в неї повинен бути дохід або від чоловіка або пенсія або...
Творческий типаж• 15 октября в 16:24
Ответ дляMs. При теле
В точку - запроси великі у зрівнянні з можливостями
Сама часом не знаю що думати. Мені розлучатися не варіант. В нас дитина, житла немає свого і не буде.

Вперше зустріла таку сестру як ви.
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:24
Ответ дляMs. При теле
У скількох % чоловіків є безліміт?
Коли я вибирала собі чоловіка то у всіх кандидатів. В моєму колі 100%. У вашому колі інший процент. Але я в анкеті заявляла що люблю готувати, що насправді так. У мене був гарний вибір чоловіків.
Творческий типаж• 15 октября в 16:26
Я теж спочатку готувала бо нічого було робити потім з´явилася робота і часу вже не вистачає але чоловік чомусь думає що повинно вистачати як і раніше
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:26
Ответ дляПечальки.нет
Згодна
Пугачиха• 15 октября в 16:26
Ответ дляMs. При теле
одна жрачка на умі і вічно голодний
У мене такий самий був. І це при тому що я більш-менш готувала. Моя мама та сестра так не готують як я. Коли їм розповідала то вони казали що багато, часто і різне. А чоловіку було все мало, холодильник порожній для нього.
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:27
Ответ дляТворческий типаж
Ви ж розумієте такого ніколи не буде. Так в нього запроси великі у зрівнянні з можливостями .
Ніколи не кажи ’ніколи’. Жоден чоловік не буде вкладатись, шукати додаткові заробітки, підвищення заради жінки що не вкладається у відносини.
Творческий типаж• 15 октября в 16:28
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну хай тоді себе хоч нормально забезпечить. Він витратив гроші на їжу але нема на взуття йому самому а не жінці.
Творческий типаж• 15 октября в 16:30
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я все ж вважаю якщо особисто у чоловіка змінилися запроси то треба і заробіток підвищувати. Не я ж потребую з нього більше
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:30
Ответ дляПечальки.нет
Колишній
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:32
Ответ дляТворческий типаж
Ви себе почитайте, не потребуєте) У вас дуже велике незадоволення тим що ваш чоловік хоче слідкувати за його здоров`ям.
Творческий типаж• 15 октября в 16:37
Ответ дляТа_все_ок_будет
Хай слідкує, я підтримую але особисто , а не за рахунок жіночої праці у вигляді готування цілими днями, бо те що він потребує займає набагато більше часу ніж у звичайних людей як автор.

Ну я особо і не потребую нічого. Сама купую собі речі, оплачую лікарів.

Здоров´я здоров´ю різниця. В мого чоловіка достатньо проблем зі здоров´ям. Я теж хвилююся що потім гроші на лікування можуть піти , жкт теж може страждати від кількості їжі. В нього ще з суставами проблеми. Стираються(
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:38
Ответ дляТворческий типаж

Це кінець вашим відносинам. Жінка що не піклується про здоров`я чоловіка і не цінує його намагань бути здоровим не має перспектив на виконання чоловіком ролі заробітчанина та кормильця. Якщо ви не любите чоловіка, то він вам нічого не дасть.
успокойте_Меня• 15 октября в 16:47
Ответ дляЛика-прилипка
І ви це вважаєте нормою? Чому все так змінилось зараз? Невже жінка не хочу приготувати щось смачне коханому?

Ви вважаєте йому б не було приємно?
Норма не шантажувати розлученням
Доктор Варвар• 15 октября в 16:54
Ответ дляMs. При теле
Хоче щоб я любила і саме так я йому треба, і ще питала шо саме він хоче і усе свіже, ще й випічку, торти, важкі страви до ночі наварювать
Так він просто вас строїть. За це можна й розлучатися.
Творческий типаж• 15 октября в 16:57
Ответ дляТа_все_ок_будет
А ви знаєте у минулому я багато йому віддавала і гроші в тому числі а мені нічого тому я вже розраховую тільки на себе
Щоб ви розуміли матері він нічого не дає хоча вона йому все що можна.

І навіть зараз буваю купую йому речі і нічого сприймається як так і треба ніхто мені нічого не відшкодовує..
Творческий типаж• 15 октября в 16:57
Ответ дляЛика-прилипка

Ви вважаєте йому б не було приємно?
Є різниця це примушення або побажання
Творческий типаж• 15 октября в 16:59
Ответ дляТа_все_ок_будет
Піклуватися про здоров´я чоловіка це готувати цілими днями і не мати нічого особистого? Може ще і зп свою зп готувати і впасти?
А де моє піклування?
Творческий типаж• 15 октября в 16:59
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я ціную намагання - кажу що він молодець
Та_все_ок_будет• 15 октября в 17:00
Ответ дляТворческий типаж

У вас гарна роль жертви. Вам так зручно.
Творческий типаж• 15 октября в 17:00
Ответ дляТа_все_ок_будет
Він якось більш звик брати чим давати , я колись вже віддала але нічого не отримала тепер перестала давати
Та_все_ок_будет• 15 октября в 17:01
Ответ дляТворческий типаж
Не думайте що ваш чоловік дурний і не бачить як ви його ненавидите.
Новопоштинская• 15 октября в 17:02
Ответ дляMs. При теле
Ну це вже перебір.
Я також майже кожного дня готую, бо крім чоловіка маю саранчу у вигляді 14 річного сина, який постійно голодний.
Але суп та борщ на 3 дні. Якісь котлети чи мʼясо чи риба на 2-3 дні.
Гарнір на 2 дні.
Щось закінчується, щось нове готую.
Піцу, торт, суші, якісь млинці з начинкою дуже рідко, може раз на місяць під настрій.
Але то для дитини власної можу щось нагодувати.
Чоловіку кожного дня нове не виготовляла би.
Якщо чоловік вимагає, то хай кухарку наймає.
Творческий типаж• 15 октября в 17:03
Ответ дляТа_все_ок_будет
В мене є робота, дитина з ним, не допомагає практично, хоббі , можу виділити пару годин на готування але не більше це з прибиранням. На відпочинку я так в робила бо він його оплачував.
Хоча багато жінок не вважають за потрібним готувати на відпочинку. Я можу і приготувати.
Творческий типаж• 15 октября в 17:08
Ответ дляТа_все_ок_будет
Хай допомагає з усім буде йому турбота. Я і так втомлююсь . Лягаю пізніше нього спати на 2-3 години. А допомагав би лягали би разом. Це його проблеми що не хоче долучатися до побуту дитини і підтримувати жінку хоча б як я його - молодець , а не ти займаєшся фігнею.

В нас нема балансу разом на роботі, разом у побуті, тому таке...

Я роблю не менше його
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 октября в 17:05
А до брака это нежелание оговорить не судьба?
Творческий типаж• 15 октября в 17:06
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Пепевзувся
Та_все_ок_будет• 15 октября в 17:07
Ответ дляТворческий типаж
Ви вирішили мені ісповідатись? Я не батюшка. Гріхів не відпускаю. Ви досить багато написали щоб побачити картину ваших взаємовідносин. Повірте жодень чоловік не буде заради вас робити при такому відношенні як у вас до нього. Шукайте варіанти вижити без цього чоловіка. Не калічте собі життя і вашій дитині.
Творческий типаж• 15 октября в 17:09
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я робила добре але все сприймалося як так і треба , набридло. Зп йому не віддам а він би радий забрати собі.
Творческий типаж• 15 октября в 17:12
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я і йому так казала не думайте , казав розраховувати на себе завжди що з дитиною що без. Що в нього свої справи . Так і розраховую

В нього не тільки до мене таке відношення. Він вважає що тільки йому всі винні. Ображається на людей звинувачує оточуючих