Ms. При теле• 15 октября 2025

Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?

Результат:
вже голосів: 268
167 (62.31%) Норм
101 (37.69%) Стрьом
Засомневаю• 15 октября 2025
Только здесь читаю, как едят из кулинарии и не готовят и повара у них
В реальности не знаю ни одной подруги или знакомой такой: все готовят,пусть простое, лёгкое,но готовят.
Гадаю_По_шнуркам• 15 октября 2025
Какие плюсы от замужества ?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Наприклад?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Какие плюсы от замужества ?
Ну є люди які радіють що взагалі заміжні а вже готові віддавати все що є.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Багато знайомих купують пельмені , блинчики в магазині , замовляють готову їжу , вареники і чоловікам все так.

А хтось потребує щоденного готування якісної їжі зі якісних продуктів, випічку саморобну і та.д.

Є родини де на готування 1-2 години і всі задоволені , а є ж де годинами і щодня так що і на роботу ходити ніколи або вдень працюєш вночі готуєш. Це жесть
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Пепевзувся
Ну тогда офигевший. Бачили очі що руки брали.
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Змінюються люди змінюються, то ж так багато розлучень.
Козачка• 15 октября 2025
А первый раз из-за чего развелись ?
мистерЛяпсус• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Хоче щоб я любила і саме так я йому треба, і ще питала шо саме він хоче і усе свіже, ще й випічку, торти, важкі страви до ночі наварювать
Скажіть йому, що зайва любов до їжі приводить до ранньої деменції, коли людина потім їсть 10 разів в день, бо забула, їжу в ліжко ховає, всіх звинувачує шо його голодом морять, а їжу крадуть, а потім взагалі їстиме неїстівне чи з мусорних баків.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Не, не думаю, что он изменился, он думал, что автор ради него изменится, что он её ’воспитает’, приучит готовить. Разводы в том числе от того, что люди закрывают глаза на то, что не устраивает, ждут, что после свадьбы человек изменится. В данном случае, автор честно предупредила, что не будет готовить, а он не поверил,а потом начал её прессовать.
Личко Невеличке• 15 октября 2025
Ну скажите ему , что ок, тогда развод, в чем проблема?
Пусть ищет дурочку-снегурочку себе
Пи Пи Пилюля• 15 октября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Ну значит вы хотите готовить каждый день и вам это нравится. Автор не хочет и говорила мужчине об этом . Почему она должна делать то, чего она не хочет ?
если их обоих это устраивает то никто никому не должен
Ноу коммент• 15 октября 2025
Ответ дляПрилипало
Мои мужья знали, что я не готовлю вообще
знаю такие семьи, женщины на кухню не заходят. что смешного? к чему ржущие смайлы?
мистерЛяпсус• 15 октября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну так и в браке так нельзя , я минимально готовлю простые блюда куча техники , готовлю каждый день но свежее и не занимает много времени, на гриле или в духовке разное мясо и рыба и салат , это минимально все занимает
Ну сварите борщ на гриле 😆
Пи Пи Пилюля• 15 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ну сварите борщ на гриле 😆
А зачем мне борщ если я его и муж не любим ?
Inconvenient• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
ага 50/50
Чоловік їсть вдвічи більше, навіщо за свої гроші ще й час витрачати?
Inconvenient• 15 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
У мене є своє житло, тому мені не треба когось терпіти, якщо шо
У них теж є
Чому досі терпите?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Можливо. Або проблема настільки загострюється що терпіти вже неможливо
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляInconvenient
Ну доказувати кохання , піклуватися , турбота
ПесиКот• 15 октября 2025
А вы до замужества ему сказали, что питаетесь росой и кленовым листочком? Или выготавливали?
У моего брата была такая первая жена. До свадьбы вся такая ’я кулинар’, после свадьбы за год все сошло на ’у нас ПП, жри салат, не хочешь салат -готовь себе сам, я могу вечером сьесть йогурт и все’. Брату надоело это дело и он стал себе заказывать ужин. Вы б слышали как она орала, оказывается если есть котлетки, пюрешка, рассольник и наполеон, то йогурт она не хочет, она тоже человек и хочет это все.
В итоге развелись. Счастливо женат уже 20 лет на женщине, которая афгенно готовит.
МастерЮля• 15 октября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Гума людина не хоче. Важко їй, чи нудно, чи просто влом. Яка різниця? Обслуговувати забаганки іншої дорослої людини в будь якому випадку треба мати час та натхнення. Будь які забаганки, не лишень їжі стосуються
Засомневаю• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Наприклад?
Наприклад Ви що маєте на увазі, про прості блюда?
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Борщ каша м´ясо яйца. А не котлеты по Киевски и пельмени.
Засомневаю• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж

Я ,например, не люблю готовую еду, не ем блинчики и пельмени, не хотела бы такую жену, которая не умеет готовит вкусно)))
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляПесиКот
До заміжжя в нас були зустрічі по вихідних так я готувала від був задоволений , їв не дуже багато, але потім дитина робота і щодня просто немає часу саме так готувати бо це були зустрічання на вихідних він їздив до мене у гості.

Ну як само собою зрозуміло що якщо у людини є робота дитина так вже не буде ...
Творческий типаж• 15 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Тоді треба забезпечувати так щоб вона не працювала і оплачувати їй одежу взуття лікарів перукарів. А якщо можна забезпечити тільки набір продуктів для готування то не дуже це.
Пи Пи Пилюля• 15 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Никто ж никого не заставляет , муж же ее не заставляет с ним жить , не хочет пусть найдет того кто ее будет устраивать во всех планах .
Засомневаю• 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну,не работающие тоже не интересны)
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Сама часом не знаю що думати. Мені розлучатися не варіант. В нас дитина, житла немає свого і не буде.

Вперше зустріла таку сестру як ви.
Я думаю таких повно…😢
автор Ms. При теле • 15 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Коли я вибирала собі чоловіка то у всіх кандидатів. В моєму колі 100%. У вашому колі інший процент. Але я в анкеті заявляла що люблю готувати, що насправді так. У мене був гарний вибір чоловіків.
Рада за вас