Ms. При теле• 15 октября в 14:25

Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?

Результат:
вже голосів: 268
167 (62.31%) Норм
101 (37.69%) Стрьом
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:12
Ответ дляТворческий типаж
Вважає готування обов´язками жінки, а його обов´язки їздити на авто
На авто теж нема
Творческий типаж• 15 октября в 16:12
Ответ дляПечальки.нет
Ну требуйте в ответ , чтобы мужчина сам готовил или оплачивал повара или доставку готовой еды. Вы когда второй раз замуж выходили вопросы быта и готовки не обсуждали ?
Я колись свому казала а ти знаєш що є родини де є робітниця щоб жінка не так втомлювалась, прибиральниця , він сказав капець ти нагла.
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:12
Ответ дляЩедрик ведрик
Прожорливый какой.А вообще если сначала сам готовил,а потом на жену гонит,его кто то обрабатывает.Маман недовольна невисткой
Друзі, мати померла
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:13
Ответ дляПечальки.нет
З першого дня, але він тупо перевзувся. Все
Засомневаю• 15 октября в 16:13
Ответ дляMs. При теле
Згодна
А подарки дарит,на море даёт $?
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:14
Ответ дляТворческий типаж
В вас різні погляди.
Якщо в вас реально мало їжі то всі чоловіки підуть.

Вважаю що все ж базове повинно бути на мою думку.

Я теж не розумію як готувати щодня коли на роботі весь час але розумію який мінімум повинен бути щоб я могла послати якщо щось
Хай сам готує
Творческий типаж• 15 октября в 16:14
Ответ дляMs. При теле
От моя мама на 3-х наготавлювала після роботи до ночі
Ну це вибір кожної людини. Скільки спати.

Я ще можу каструлями так гриміти що йому це не сподобається вночі. Краще вихідні і один раз на тиждень.
Творческий типаж• 15 октября в 16:14
Ответ дляПечальки.нет
Ну значит вы хотите готовить каждый день и вам это нравится. Автор не хочет и говорила мужчине об этом . Почему она должна делать то, чего она не хочет ?
Техніку хто купив?
Печальки.нет• 15 октября в 16:15
Ответ дляТворческий типаж
Техніку хто купив?
Какую технику и причём техника к теме автора ?
Творческий типаж• 15 октября в 16:15
Ответ дляMs. При теле
На авто теж нема
Все автор у вас добре, скинули...
Творческий типаж• 15 октября в 16:15
Ответ дляMs. При теле
А як це? Спорт?
Творческий типаж• 15 октября в 16:16
Ответ дляMs. При теле
Хай сам готує
Ну тоді вам треба шукати іншого
Болтушка Му• 15 октября в 16:16
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы сама святым духом питаетесь ?
Вы реально сравниваете, сколько ест и что ест женщина 50 кг и мужчина 90кг?
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:17
Ответ дляТворческий типаж
Мій чоловік з часом став займатися спортом і його апетит різко збільшився, а дохід ні. В нього немає грошей ні на що окрім їжі. І як мені свою зп віддати щоб закривати залишкові побутові питання чи як?
У вас проблема не в готуванні їжі. У вас незадоволення в доходах чоловіка. Був би безліміт на продукти щоб готувати, ви б готували. Накормити чоловіка креветками де майже один білок, або філе лосося можна за 10 хвилин.
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:17
Ответ дляТворческий типаж

Треба свіженаготоване
Болтушка Му• 15 октября в 16:18
Ответ дляMs. При теле
Хоче щоб я любила і саме так я йому треба, і ще питала шо саме він хоче і усе свіже, ще й випічку, торти, важкі страви до ночі наварювать
И на работу еще ходила, да?
Творческий типаж• 15 октября в 16:18
Ответ дляMs. При теле
Хай сам готує
В нас ще така фігня виходить. На вихідних я готую, мати, він плентається по кухні. Кухня 6 кв.
Каже мені ти заважаєш стоїш тут цілий день. Кажу ну мені треба що ж зробиш..

Мати теж крутиться дуже незручно всім бо кухня на одного розрахована.

Як було до мене двоє то ще нічо а як я влізла так важко стало зате мені не готує його мати)
Та_все_ок_будет• 15 октября в 16:18
Ответ дляMs. При теле
Казала в лоб одразу
Не вірю. Бо з попереднім розвод по тій самій причині. Якщо б сказали, то і цей би одразу злиняв.
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:19
Ответ дляТворческий типаж
А як це? Спорт?
Ну друзі мізки промивали або канали МД знайшов
Творческий типаж• 15 октября в 16:19
Ответ дляПечальки.нет
Якщо ж речі які спрощують готування це добре але чоловік їх все ж повинен купити
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:20
Ответ дляТа_все_ок_будет
У скількох % чоловіків є безліміт?
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:20
Ответ дляБолтушка Му
И на работу еще ходила, да?
Так
Творческий типаж• 15 октября в 16:20
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ви ж розумієте такого ніколи не буде. Так в нього запроси великі у зрівнянні з можливостями .
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:20
Ответ дляБолтушка Му
И на работу еще ходила, да?
Ну він же з ремонтом помагав
Творческий типаж• 15 октября в 16:21
Ответ дляMs. При теле
Треба свіженаготоване
Ну тоді це помічниця яка робить вдень і отримує зарплатню .
Це ви що повинні встати в 3 ночі заготовити потім прибігьи з роботи на обід заготовити потім вечеря?
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:21
Ответ дляТа_все_ок_будет
Казала, в тому то і справа
Творческий типаж• 15 октября в 16:21
Ответ дляMs. При теле
Аааа
Печальки.нет• 15 октября в 16:21
Ответ дляТворческий типаж
Вся эти техника только упрощает готовку, но не заменяет её. В ту же мультиварку надо всё прмыть , порезать почистить, загрузить. Потом эту технику , посуду , кухню надо помыть . Если муж хочет выпечку и торты, то надо делать тесто начинку , выпекать и т.д. Всё это занимает дофига времени и сил, тем более муж автора хочет каждый день свежее.
Творческий типаж• 15 октября в 16:22
Ответ дляMs. При теле
Ну він же з ремонтом помагав
Скільки помагав? Рік два? Ви вже відпрацювали
автор Ms. При теле • 15 октября в 16:22
Ответ дляТворческий типаж
В точку - запроси великі у зрівнянні з можливостями