Ms. При теле• 15 октября 2025
Розлучитися вдруге через небажання кожного дня наготовлювати їжу?
Результат:
вже голосів:
167 (62.31%)
Норм
101 (37.69%)
Стрьом
Засомневаю• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
загальнопіт?
це як пекельні борошна?
ще ніхто так громадське харчування не перекладав і не скорочував
це як пекельні борошна? ще ніхто так громадське харчування не перекладав і не скорочував
У меня истерика
Засомневаю• 16 октября 2025
Ответ дляБолтушка Му
Проще купить в новусе ведерко, где все туда сварили и нарезали, а ты заправил.
Совсем просто купить уже даже заправленный:)
Я уже молчу про шубу, все варить, тереть, селедку нарезать( а кто-то ж даже и селедку не филешкой берет, а сам ото чистит)...
Так а шо там чистить, тереть? Разленились как, ишь ты
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Не всякий голодний стає готувати хтось сидить в каже я їсти хочу , готов, ти наготувала ти зроила ,
Всякий голодний добуває собі їжу. А як обслуги не буде що робитиме? Звідкіль ви їх берете таких?
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляБолтушка Му
Пів кухні мити від тієї шуби, все смердить рибою... Та ну нафіг...
Творческий типаж• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Будуть сварки , мені знайомо.
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Є така фігня ще як чоловікам здається що це все швидко готується. Вони зрозуміють коли самі встануть до плити а не кожен встане.
Та кожен. Ще з голоду ніхто не вмер.
Творческий типаж• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Та кожен. Ще з голоду ніхто не вмер.
Просто будуть сварки і розмови що пора змінювати жінку по ця вже невигідна.
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Так надо ж не гыркать, а сказать любимый, чтобы быстрее ужин был готов - возьми эти овощи почисти и порежь, а я пока мясом займусь. Ты же мой помощник и опора во всем, мне вместе с тобой так приятно готовить, мы же с тобой такая классная команда, у которой все отлично и быстро получается!
Не смішіть. ’Я зараз, кохана, тільки ...’ І прийти як все готово.
Нервогенератор• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
ну зараз так зараз.... овощи сами себя не почистят и не порежут ))) будут лежать и терпеливо ждать
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Будуть сварки , мені знайомо.
Ну то буде інший чоловік, в чому проблема то. Нащо таке брати впринципі?
Творческий типаж• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Вже там
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Ну так що і треба було довести. Не на всіх діє ваші ’хитрощі’, прозорі, як вода)
Нервогенератор• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Я поняла, ваш Вася Вам не помогает, только пожрать приходит, поэтому отсюда вывод, что всем мужья не помогают
Л - логика.
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Л - логика.
Мій Вася прекрасно готує, складні страви також. Просто це базове налаштування, такого ВЖЕ треба брати, а не взяти шмат лайна і ліпити з нього цукерку ’жіночими хитрощами’. Воно не працює, вибачте. Тобто працює, але у випадку, коли достатньо було б і простого прохання, без отих усіх наворотів.
Нервогенератор• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Даже кота можно научить трюкам, а уж мужа с интеллектом выше среднего так и подавно. Не можешь - научим... (с)
Та_все_ок_будет• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Що за маячня. А час на закупівлю, підготовку, теж одинакові? Почистити дві картоплини, десять чи відро? Зовсім одне в те ж. А тільки з місця зрушити літрову каструлю і десять літрів... Фігню ьотнн пишіть. Як ніякої різниці і воно не робота, то чому б самому не робити? Це ж легко, то чом би й ні
У вас там циганський табір поселився? У мене немає знайомих що варять 10 літрові каструлі. У сусідки сім´я 4 людини по 120 кг, і то вона варить 5 л борщу на 3-4 дні. У мене сама велика каструля 3 літри.
Та_все_ок_будет• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
загальнопіт?
це як пекельні борошна?
А, то вона з раші?
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
У мене тут всі, кому треба бути. Але ж я фігні не пишу про ’немає різниці’. Є різниця, і досить капітальна. Навіть+1 людина додає роботи ч клопотів. А якщо ні, то чому б +1 самому це не робити? Такі всі за чужий рахунок мудрі...
МастерЮля• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
А нафіга?
Та_все_ок_будет• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Ви стільки фігні написали, бо злі що батьки розвелись.
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляНаивная Хо
А почему вы изначально это не обсуждали? Я вот уже на свиданиях говорила, что готовки от меня можно не ждать
Читайте усе, перед тим як писати
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
А как вы так умудряетесь замуж за таких мужиков с ’лапками’ выходить, еще и за нищебродов при этом? Ни денег, ни помощи по дому, еще и с претензиями.
П.С. Я сама люблю вкусно поесть, поэтому пришлось научиться вкусно готовить
И кто бы еще посуду за мной мыл, как не муж
95% країни ніщеброди
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Да понять -то не сложно. Но толку от понимания, еда у вас от этого не появится.
Я вот не люблю пельмени/вареники лепить, а есть люблю. То делаю быстрое заварное тесто для них и с помощью обычной пельменницы в выходной много за раз наготавливаю и замораживаю, чтобы потом просто готовое доставать и есть при желании.
И куча всяких примочек в помощь, да даже обычный найсер-дайсер, которым муж себе из сваренных ов ощей и яиц сам оливье нарубить может ))) 5 картошек, 3 морковки, 5 яиц, 350 гр. вареной колбасы и соленые огурцы - что может быть проще? а, ну еще банку горошка мой любит добавлять. Главное овощи сварить заранее ему.
А мясо, овощи, гарниры мультиварка или мультипечь готовит.
Молодець, візьми з полки пірожок, і йди наготавлюй
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Так не терпите, в чем проблема?
Читати тему не пробували?
Кринжова баба• 16 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
В яку квартиру вертатися? Без яких грошей? Аби шо ляпають
Ту, що ви здаєте
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляКринжова баба
Ту, що ви здаєте
Хто сказав, що я здаю квартиру?
Кринжова баба• 16 октября 2025
Ms. При теле
• 16 октября 2025
Ответ дляКринжова баба
Ну це ж наче ви тут аби щось ляпали
Якщо хтось здає квартиру, здавав раніше або вирішить здавати, в тому числі і я, то це не для того, щоб наготовлювати жрачку мужику, ось шо малось на увазі
А про сідєть без дєнюшєк, то ваш досвід
Творческий типаж• 16 октября 2025
Ответ дляНервогенератор
Так не бывает, что потребности растут без роста зпл ))) Только тупой бабуин этого не понимает.
И да, мы с мужем вчера пришли, съели по покупной сосиске в слоеном тесте со вчерашним салатом, закусили слойками с яблоками с соком и пошли заниматься своими делами дальше. Потому что ни у меня, ни у него нет времени стоять готовить. Хотя гуляш из индюшатины, дорадо, фарш и микс морепродуктов был в наличии у нас в сыром виде, но ни у кого нет времени этим заморачиваться )))
Классно что вашего мужа устроил такой ужин .
Творческий типаж• 16 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Єє