Сколько_мне_лет?• 09 октября в 12:56
Що ви зазвичай їсте у дні, коли зовсім немає часу готувати?
Готові страви, снеки чи щось просте вдома?
Життє Бентежне• 09 октября в 12:56
стейки и овощи. до 15 минут времени готовка. могу пиццу купить, но редко
Виниловая пластинка• 09 октября в 12:59
Меня в такие дни выручает аерогриль.
В морозилке полуфабрикаты от Легко.
Яйца, помидоры, творог, что то на бутерброды всегда есть. Есть в морозилке сосиски, пельмени очень редко едим.
Ну и заказываем пиццу.
В морозилке полуфабрикаты от Легко.
Ну и заказываем пиццу.
Фокус-Покус• 09 октября в 12:59
Все, что не нужно готовить - творог, хлеб, фрукты, овощи - морковь, например, рыба - консервы или копчёная или слабосолёная и т. д.
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 12:59
Печінку тріски з помідорчиком і чіабата і цибулька біла🥰
В гости звали?• 09 октября в 12:59
Пицца, вареники, пельмени, селёдка и картошка с салом в микроволновке, консервы, бутерброды
Лагшмивара• 09 октября в 13:01
Яичница, мясо/рыба в аэрогриле или в оптигриле, плюс гарнир в скороварке. Салат из яиц, сыра, огурца и тунца. Творог со сметаной или йогуртом. Чай и бутер с сыром.
Банка з медом• 09 октября в 13:02
Можна купити сирі ковбаски, кинути на гриль і поки вони там приблизно хвилин 7 готуються зробити салат
Новорічна пальма• 09 октября в 13:04
я взагалі не часто виготавлюю, крупа будь яка яку я люблю, курка, або запечена або зварена, яйця, овочі
Новорічна пальма• 09 октября в 13:06
Ответ дляБанка з медом
Паста з тунцем, швидко готується
от до речі, так дуже зручно в аерогриль, правда замість тунця кладу невеличкий шматок червоної, фету та помідорки чері. Потім все мну виделкою і маю чудову пасту))
Там все розмивчато• 09 октября в 13:08
На такі випадки у мене завжди є тунець у власному соку, макарони, декілька оливок і овочі свіжі/ зелень. Це мене рятує завжди.
Христя в тiстi• 09 октября в 13:56
Завжди у морозилці є вареники та пельмені, булки для хот-догів. Можу камамбер запекти чи бутерброди з печінкою тріски роблю.
Госпожа_тамагочи• 09 октября в 14:24
Ответ дляВиниловая пластинка
Меня в такие дни выручает аерогриль.
В морозилке полуфабрикаты от Легко.
Ну и заказываем пиццу.
В морозилке полуфабрикаты от Легко.
Ну и заказываем пиццу.
У мене теж Легко про запас закуповується
До речі, в Сільпо по акції купила на пробу нагетси Ходорівського м´ясокомбіната, непагані, смачні. Ось дивлюся є чікен боли їх, треба спробувати
Виниловая пластинка• 09 октября в 14:26
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Спасибо.
Виниловая пластинка• 09 октября в 14:38
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Завтра.
Госпожа_тамагочи• 09 октября в 15:58
Ответ дляВиниловая пластинка
Завтра.
дякую!!!, до речі ті сирники Рудь дуже смачні, щоправда солодкі (може хто не любить солодкі)