Кожний раз - як вперше😢
Скажіть баль ласка. Уві сні дитина кашляє як собака, кожну божу хвилину, а то і двічі на хвилину, а може тричі. Трохи перерви, і знову. Почалося вранці, я терапію по призначенню зробила, но ефект поки відсутній.
Відкрила вікно, включила зволожувач повітря. Сидить спить.
Ректодельта і дексаметазона у мене якогось чорта нема.
Нагадайте мені будь ласка - нічний лаючий кашель - це є як перебіг захворювання? Чи це значить що скоро виникне стеноз?
Наразі і весь день дихання спокійне, глибоке, повільне.
Просто заходиться і заходиться!(( Може провести інгаляцію позапланову зараз? (Хоча лікар розповідав як: інгаляція за дві години до сну. Тобто уві сні, виходить, не роблять?)
Ответ длякураГАЛЯ
Никто вам точно не скажет, случится ларингоспазм / бронхоспазм или нет. Я, зная своего ребенка и течение у него такого кашля, уже знаю, что надо снимать такой кашель, иначе потом скорая и больничка ((
Беродуал я можу прям вот серед ночі з бухти барахти?
Він не продуктує нічого такого? Мокроту там, слиз, рідину?
Ответ длякураГАЛЯ
Просто якби дексаметазон чи ректодельт, то я сумніву б не мала
А беродуал я просто не завжди і дістаю із закромів, а лише коли є «свіст» обструкціі пои прослуховуванні.
Але ж гортань ніяк власне не прослуховується, тож я можу припустити що беродуал не лише при тих свістах в бронхах
ЖаннаНеАгузарова• 16 октября 2025
Ответ дляTeonaa
А як постановили? Це ж якісь нада здать igm? Не просто ЗАК?
Там просто такое стечение обстоятельств было . Во первых сын в детстве болел. Это был такой треш. Я этот кашель не спутаю ни с чем.
Дочка на площадке пересеклась с девочкой которая кашляла сильно. я маму этой девочки знаю мы с ней встретились позже а она сказала что вот дочка болеет поставили коклюш Несмотря на все прививки и прочее. Я офигела думаю Боже Хоть бы дочка не заразилась. И на следующий день у неё сопли как вирус а потом и этот кашель. Поэтому аб я сразу стала давать. Кашляла она тогда знатно. Недели 3. Хотя вообще болела ну крайне редко.
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Кабзда
Ну я по відгукам про коклюш читала, що там дійсно кашель нереальний, що людина може і ребро спазмом своє власне зламать.
Ну є у коклюша специІчна діагностика, можна перевірити. Ну там може теж таке бути що лише на третій день якісь «сліди» в крові з‘являються. Але я завтра запитаю вранці в лікаря яка там процедура
Омлетик• 16 октября 2025
Лающий ночной кашель это предвестник. У нас был не ларингит, но обструктивный бронхит так же со стенозом. Я будила среди ночи и мы делали ингаляцию, если слышала по дыханию что что-то не то. В вашей ситуации еще теплое питье, холодный свежий воздух. И держите ингалятор под рукой. Так же сатурацию можно измерить, если есть пульсометр.
Не будь КакСвета• 16 октября 2025
Ответ дляБлакитне небо
Ну і що , що більш 90 днів відкрите ?
Дати його.
Пульмікорт провокує кашель . Зробите зараз , буде гірше. Я з ним перестала робити інгаляції, бо дитині рот потім не закривався.
Дати його.
Не пишите ерунду! Пульмикорт не провоцирует отхождение мокроты! Не провоцирует кашель! Это кортикостероид и как любой гормон снимает отек и воспаление.
Гормональные ингаляции ( как раз за счёт того , что они не продуцируют мокроту и не способствуют кашлю) можно делать спящим детям.
ЖаннаНеАгузарова• 16 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Кабзда
У нас в больнице не ставят вообще такой диагноз. То ли распоряжение сверзу то ли лень бумажки заполнять. Он очень заразный. Может там карантин какой нужен я хз. Ну не ставят.
Дочка болела не так тяжело как сын. У сына были такие приступы кашля ужас.. Это страшно Три месяца кашлял. Чем я его только не лечила. Пока к профессору на приём поехали в Киев - он буквально три вопроса задал и такой- так это коклюш. Вам что на месте не могли коклюш диагностировать ?
Не будь КакСвета• 16 октября 2025
Если есть бронхоспазм то делается ингаляция Беродуала( фривей) а потом через 15-20 мин ингаляция Пульмикорта.
Омлетик• 16 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Еще как провоцирует. Как сейчас помню - после ингаляции усиливался кашель. И во сне делать нежелательно. Разбудить и сделать. Вот так будет правильно
Омлетик• 16 октября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А вы не понимаете почему? Если дети привиты, то диагнозы от которых стоит вакцина ставить не хотят. Не первую такую историю слышу. Помню у нас сосед болел, то ужас. Мы через стены слышали тот ужасный кашель
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
З коклюшем так ще з совка, бо мама мені розказувала про мене. Що у мене таке маленької почалося, ніхто ніфіга не міг продіагностити, і мама тоже з розуму сходила. Но їй повезло, одна медсестра з тої ж поліклінікі була нашою сусідкою. Вона була присутня на прийомі, де мамі лапшу вішали. І ввечеоі прийшла до нас і тихеееенько по секрету сказала шо то таке і як із ним боротися, велівши себе не видавать.
Ответ дляОмлетик
А мені кажеться як раз мінімум двома годинами від сну розділяти. Бо я запізно зробила, і вот результат на ліцо
Ответ дляОмлетик
У мене принаймні рік назад , коли ми довго лікувалися, то лікарі питали , а чи перевірялися на коклюш. Не боялися наче
Додаю напруги• 16 октября 2025
Звертайтеся сьогодні до лікаря. Описуйте нічний кашель, вимагайте полегшити стан дитини.
На мою думку, якесь дивне призначення, тільки пульмікорт. В такому віці моїй дитині ще один препарат для інгаляцій призначали. І само собою антігістамін.
Купіть про всяк випадок стоптусін (повністю згодна з постами вище), перевірено на власному досвіді - з ним кашель є, але спокійніше, хоч спати можна.
Пупс• 16 октября 2025
Нам помогает в таких ситуациях - частое питье, свежий воздух и НАЗОНЕКС , он сниает отек.
Ответ дляДодаю напруги
Блін
Ніч жахлива, в 11 ранку проснулися, - тфу тфу, все добре
Поповзли в ділу сдали зак , црб і сечу ще. Ще даже не снідали, час дня
Ну і процедури не робили, само собою, мадам на майданчик захотіла
Не кашляє, ні соплів
Покашляла точніше рази два три за дві години як ми встали, і не тим конченим кашлем. А просто
Не кашляє, ні соплів
Ответ дляПупс
Назонекс я їй сплячій теж пшикнула
Бо перед сном я перепутала каплі, ізофру закапала😵💫
Ну бо два лікарі дивилися ж. І саме ізрфру призначили вранці. А назоннкс лише в 19 на прийомі