КондуктЕр тролейбуса• 16 октября 2025
Мобилизовали у коллеги сына. Не помог адвокат
Была бронь от работы, схватили на улице и несмотря на бронь сразу в учебку. Адвокат не помог, при этом непонятно за что заряжал большие суммы. История закончилась хорошо, парню удалось сбежать от мерзавцев. Просто имейте ввиду, что адвокаты не помогают, а просто тянут деньги. Работодатель сына коллеги, тоже умыл руки и сказал что сделать ничего не может. Что бронь та, что адвокаты все до сраки.
gizzaGinora• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
А яка різниця скільки я пишу слів?
Ви до мене чого причепились?
Пора йти на компроміс і домовлятись з росією вже давно
Мобілізація це не вихід
Ви до мене чого причепились?
Мобілізація це не вихід
А що вихід?
Може Буча вихід?
До речі, а що на вашу думку там сталося?
В Бучі?
Може Буча вихід?
В Бучі?
VivaForever• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Ви звідки знаєте, як я живу?
Мій чоловік ходить на роботу
А інших жінок ви не в праві засуджувати
Мій чоловік ходить на роботу
А інших жінок ви не в праві засуджувати
не вам розказувати про мої права, у мене до таких штанів поваги нуль, це моя думка. добре що ваш ще працює, коли він лишиться роботи і деградує за три роки ще й впаде в паранойю, як автор пропонує цією дебільною темою. тоді можливо ваші думки зміняться
gizzaGinora• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Я засуджую тих, хто гонить мужиків на війну
Рашку засуджуєте?
Це правильно.
Аби не рашка все по іншому було б...
Це правильно.
Аби не рашка все по іншому було б...
gizzaGinora• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Ааа, ну власне тепер ясно.
Кацапський троль у всій красі
Ответ дляVivaForever
От і не поважайте звичайних чоловіків, які живуть своє нормальне життя, а не риють окопи (це абсурдно навіть звучить)
Є багато чоловіків, котрі сидять вдома і виходять лише за потреби і це теж вірно
gizzaGinora• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Ой, та досить.
Ми вже зрозуміли, що ви кацапський троль
VivaForever• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
ті хто сидять бояться і не працюють -не живуть нормальним життям
VivaForever• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Куди бігти?
Це ваш чоловік повинен все кинути, ви ж це написали
А я чого маю бігти?
ви проти мобілізації? воювати нема кому, то треба відступати і бігти.чи тихенько чекаєте руського міру?
Ответ дляVivaForever
Звичайно проти, вона ж нічого не дає, лише мужиків заганяє в землю
Треба бути ідіотом ,щоб така підтримувати
Ми і так відступаємо вже не один рік
Тоді питання, що там роблять наші типу воїни і від чого вони нас захищають, якщо все гірше і гірше?
Ми і так відступаємо вже не один рік
gizzaGinora• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Я цілком спокійно можу писати вам польською, до прикладу) хоча не знаю її)
Це ж яке у вас вузьке мислення )
Ви що думаєте, ми не знаємо про чат джіпіті і перекладачі?
Ще жоден кацапський троль не пройшов перевірку питанням про Бучу.
Цікаво, чого у вас такий пробіл в методиках?🤔
Це ж яке у вас вузьке мислення )
VivaForever• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Можна сидіти вдома і працювати, й не боятись
Я ж це і написала як варіант, вас не підходить таке?
я ж кажу це поки у вашого чоловіка є робота, то ви не розумієте інших жінок, які тягнуть деградантів
VivaForever• 16 октября 2025
Ответ дляIphone25
Ми і так відступаємо вже не один рік
так а чого ти сидиш?тут же все погано? чого чекаєш?