ХикориДикори• 16 октября 2025
де зараз можна вакцинуватися від грипу (Київ, околиці)?
може хто знає де ще є вакцини, бо куди не дзвоню - скрізь вже немає
дякую
З понеділка на дієті• 16 октября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Вже відомо, що за тип буде?
В вакцинах обидва типи. Да шах і мат! Чекаю на ваші аргументи?
Магиня• 16 октября 2025
Нигде. Вчера на фб анестезиолог( я подписана)- писал, что вакцин нету и его коллеги с разных больниц: да, мы не успели тоже вакцину закупить. В частных может быть, если они успели, но тогда цена будет от 1500 грн за прививку
ХикориДикори
• 16 октября 2025
Ответ дляМагиня
по приватних дзвоню, ніде немає.....все що було - те вже все оплачено/заброньовано. А вартість да, платиш за вакцину+прийом лікаря = виходить близько 1500
Магиня• 16 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
так отож. іхня спільнота в шоці. Кажуть нема і мабуть буде у грудні. Хотя проскочило вчера фото с сети аптек, появилось в наличии где- то в каком- то городе в аптеке вроде на полчаса и все, снова нету. Ну то есть ловить и заказывать с доставкой, никак иначе.
Никогда не думала, что из этого тоже можно сделать проблему(
ХикориДикори
• 16 октября 2025
Ответ дляМагиня
я сьогодні вакцинувалася (по страховій, на роботу приїхали з клініки), але тільки себе, хотіла дітей ще - і немає......виходить невеликий запас є, але мало де......
Жинси на дитину• 16 октября 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Настойка єхинацеи или родиолы розовой
Червона ікорка• 16 октября 2025
Ірпінь, Амбулаторія номер 3, вакцинують всіх охочих, 900 грн, були обидві вакцини ось ще в понеділок. Я робила тиждень тому Джисі флю, чоловік в понеділок Ваксігрип. Загугліть телефон і зателефонуйте, як зараз ситуація