Швидкоруч• 16 октября в 21:48

Що робити коли межі між мною і родиною сина встановлює невістка?

Після ситуації коли невістка не прийняла мого середнього сина до себе, тому що була причина для неї, що вони були самі в гостях у її батьків і мій старший син, піддався їй і прислухався до її думки. Мій середній син, навіть заблокував старшого. І не хоче спілкуватися з ним,. І я також образилася на них і підтримую свого молодшого сина, тому що розумію його почуття. Старший син напросився в гості до нас. Спочатку запрошував нас до себе, але я сказала, що якщо б молодший був вдома, а не на роботі, то ми б приїхали до них, а так їхати не будемо. Нехай їдуть вони. І вони з невісткою приїхали, подарували подарунок, якийсь плед і постіль молочного кольору. Невістка поводила себе спокійно, але у мене все кипіло внутрі, але я себе стримала. Після зустрічі заблокувала невістку. Щоб не бачити ото її всюди. А молодший навіть не захотів їх і бачити, просто передав племіннику подарунок через мене. Невістка зрозуміла, що я її заблокувала. І сказала сину моєму, що спілкуватися і більше перші кроки робити не буде заради мого спілкування з онуком. І старший син став на її сторону, і сказав, що я поводжу себе, як дебілка, і йому набрид цей дитячий сад з нашої сторони. Ви уявляєте, як вона накрутила його? Що з таким відношенням, ніхто, ні до кого більше ногою не ступне. І вона його накрутила, що він вважає тепер, що мені просто не потрібний онук, і якщо б я хотіла приїхати до них, до онука, то сіла на таксі і приїхала, а я мовляв воду варю і мозок виношу. Що робити з такою невісткою?
Пишущаяся• 16 октября в 21:49
Це з якого оповідання?
автор Швидкоруч • 16 октября в 21:50
Ответ дляПишущаяся
Це з якого оповідання?
З життєвого досвіду.
Баба_Воля• 16 октября в 21:50
Який із трьох ваших синів їй чоловік?
автор Швидкоруч • 16 октября в 21:50
Ответ дляБаба_Воля
Який із трьох ваших синів їй чоловік?
Старший.
Борисфенка• 16 октября в 21:50
А ви планували переселити до сватів всіх трьох синів? Нечюткая якась невістка
Протру пилюку• 16 октября в 21:51
Шановна,ваша невістка заміж йшла за вашого сина, а не за всю вашу родину.
Білий Лосик• 16 октября в 21:51
Ответ дляШвидкоруч
З життєвого досвіду.
Доброго вечора! Знову ви. Давно вас не чули.😃
Для драки• 16 октября в 21:51
Ясно, що нічого не ясно.
ВсеПроВсехЗнаю• 16 октября в 21:51
Мать вы или не мать? Отравите её по тихому да и всё.
KriskaA• 16 октября в 21:51
Ніфіга не зрозуміла.
чаревна• 16 октября в 21:51
А какую реакцию вы ожидали бросив её в блок?
Вы вычеркнули её из своей жизни, она вас со своей.
ЛЮБА• 16 октября в 21:51
Старший сын у вас приемный ? Ну не может в таком зоопарке , 1 нормальный быть …
Рогнеда Карповна• 16 октября в 21:51
Автор , а говорити вмієте ?
Чи тільки писати і блокувати?
Баба_Воля• 16 октября в 21:52
Ответ дляШвидкоруч
Старший.
То він все правильно сказав вам
Астановитесь• 16 октября в 21:52
Читала-читала... мамо, шо за куйня? Вам самой пора к психологу как минимум. Не знаете до чего доколупаться. Молочний колір не подобається чи що?
Я сама свекровь и не понимаю таких придирок.
Борисфенка• 16 октября в 21:52
Ответ дляБілий Лосик
Обіцяє бути цікаво.
Старший син женився, середній заблокував, а підтримує вона молодшого.
Без пляшки не розберешся.
Ms. Похвала• 16 октября в 21:52
Ответ дляШвидкоруч
З життєвого досвіду.
Раньше, по легенде, у вас был один-единственный сын))
Seehund• 16 октября в 21:52
Ответ дляАстановитесь
Это известный тролль, народ развлекается.)
Протру пилюку• 16 октября в 21:53
Ви мамо робіть висновки, середній корзиночці дружину шукайте сама, щоб була така як вам треба.
Seehund• 16 октября в 21:54
Ответ дляБорисфенка
Обіцяє бути цікаво.
Без пляшки не розберешся.
По рюмахе шнапса?)
ЛЮБА• 16 октября в 21:54
Ответ дляПротру пилюку
Не надо среднему и младшему жениться , пожалейте девочек )))
автор Швидкоруч • 16 октября в 21:54
Ответ дляKriskaA
Ніфіга не зрозуміла.
Середній мій син образився на старшого. Тому що він хотів побачити племінника, коли невістка зі старшим моїм сином, своїм чоловіком були у її батьків в гостях. Але невістка відмовила. Сказала, що будуть вдома в Києві, тоді і зустрінемся. Середній образився, навіть заблокував старшого брата, і мені також образливо за свого сина. Через це ми не хочемо бачити невістку і взагалі чути про неї.
Крапипопка• 16 октября в 21:55
Дорогой днєвнік..
Борисфенка• 16 октября в 21:55
Ответ дляSeehund
По рюмахе шнапса?)
Та той шнапс, як самогон, і віскі таке саме.
Лімончеллу люблю, вона, як лимонад.
автор Швидкоруч • 16 октября в 21:55
Ответ дляБорисфенка
Обіцяє бути цікаво.
Без пляшки не розберешся.
Молодшого, в сенсі середнього сина.
Seehund• 16 октября в 21:55
Ответ дляБорисфенка
Лімончеллу люблю, вона, як лимонад.
Ой не, тогда я лучше коньяку.)
мадам Везувий• 16 октября в 21:55
Ответ дляШвидкоруч
Какие у вас мамины корзиночки обидчивые
Крапипопка• 16 октября в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Обіцяє бути цікаво.
Без пляшки не розберешся.
Хто розбереться, напишіть, будь ласка , бо я стіки не вип´ю
автор Швидкоруч • 16 октября в 21:56
Ответ дляЛЮБА
У середнього є дівчина, я навіть пропонувала їм жити разом зі мною. У нас з цією дівчиною гарні відносини.
Ласковая_львица• 16 октября в 21:56
Ответ дляШвидкоруч
Старший.
А дочка де ділася?