Швидкоруч• 16 октября 2025
Що робити коли межі між мною і родиною сина встановлює невістка?
Після ситуації коли невістка не прийняла мого середнього сина до себе, тому що була причина для неї, що вони були самі в гостях у її батьків і мій старший син, піддався їй і прислухався до її думки. Мій середній син, навіть заблокував старшого. І не хоче спілкуватися з ним,. І я також образилася на них і підтримую свого молодшого сина, тому що розумію його почуття. Старший син напросився в гості до нас. Спочатку запрошував нас до себе, але я сказала, що якщо б молодший був вдома, а не на роботі, то ми б приїхали до них, а так їхати не будемо. Нехай їдуть вони. І вони з невісткою приїхали, подарували подарунок, якийсь плед і постіль молочного кольору. Невістка поводила себе спокійно, але у мене все кипіло внутрі, але я себе стримала. Після зустрічі заблокувала невістку. Щоб не бачити ото її всюди. А молодший навіть не захотів їх і бачити, просто передав племіннику подарунок через мене. Невістка зрозуміла, що я її заблокувала. І сказала сину моєму, що спілкуватися і більше перші кроки робити не буде заради мого спілкування з онуком. І старший син став на її сторону, і сказав, що я поводжу себе, як дебілка, і йому набрид цей дитячий сад з нашої сторони. Ви уявляєте, як вона накрутила його? Що з таким відношенням, ніхто, ні до кого більше ногою не ступне. І вона його накрутила, що він вважає тепер, що мені просто не потрібний онук, і якщо б я хотіла приїхати до них, до онука, то сіла на таксі і приїхала, а я мовляв воду варю і мозок виношу. Що робити з такою невісткою?
Деловитая• 16 октября 2025
Середній мій син образився на старшого. Тому що він хотів побачити племінника, коли невістка зі старшим моїм сином, своїм чоловіком були у її батьків в гостях. Але невістка відмовила. Сказала, що будуть вдома в Києві, тоді і зустрінемся. Середній образився, навіть заблокував старшого брата, і мені також образливо за свого сина. Через це ми не хочемо бачити невістку і взагалі чути про неї.
Я одна не поняла как можно переться в гости, когда хозяев дома нет? Племянник сам дома остался или с родителями уехал?
Сіґеле-міґеле• 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ок, хай так. А племіннику/онуку скільки років, 3 чи 15? Що за трагедія через неможливість побачитися саме в той день? Вони великі друзі?
Десь півтора роки. Точніше, від 1.5 до 2.
Ответ дляШвидкоруч
Не пздтите, вы ее вилеть не хотели еще до свадьбы и аборт рекомендовали.
Не боюся осуду• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ні. Стосунки між братами такі собі. Я б хотіла, щоб все було набагато краще, ніж є зараз. Тому що старший віддалився від нас, коли одружився. Племіннику 2 рочки. Просто у середнього сина графік роботи такий, що не завжди може. Ось тому і хотів саме тоді заїхати і побачитися, а йому відмовили.ще невістка якісь там переписки бачила між середнім і старшим. Що середній мій син писав, що не поважає її батьків, що вони кончені і він нікого з них не хоче бачити. Так, це було і можливо і написав таке, але це було коли онуку був рік і ми не хотіли їхати на святкування до них. Але до чого тут невістка чи її батьки? Якщо він їхав до свого племінника, а не до них. І через це невістка не хотіла, щоб він туди їхав.
Вы ибанашка, как и ваш средний сынок. Тут даже разбирать нечего. Какое облегчение и счастье теперь у старшего сына и его жены. Аминь
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Батьки тоді були вдома, тому взагалі не бачила проблеми, щоб зустрітися.
У них помінялися плани, невістка має питати дозволу у вашого середнього сина , чи можна їй родиною поїхати до своїх батьків?
І ще раз питаю - чому ви не поїхали на рік онука?!!!
СкокоМнеДадите• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Раньше, по легенде, у вас был один-единственный сын))
Но время бежит… еще два родились.
Мати тріля• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ха-ха-ха. От і добренько, всім тільки легше стало від того, що ви їх заблокували, можуть жити спокійно без ваших матів та сварок.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Не) два и дочь, которой до 15 лет и она ненавидит невестку. Я уже этим сериалом прям прониклась после того, как сюда невестка пришла.
Б´ю байдики• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Вам бы лечиться. С сыном средним вместе
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
І невістка є на форумі? Оце Санта-Барбара!
СкокоМнеДадите• 16 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
Ви мамо робіть висновки, середній корзиночці дружину шукайте сама, щоб була така як вам треба.
Да себе пусть его оставит.🤣
Указка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Обгрунтуйте свою відповідь.
Треба бути дуже недалекою, щоб пересварити трьох синів.
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Молодша донька, а не син.
Ви що, цю волшебну ніколи не читали? Це ж відома всьому форуму неадекватка, вона вже майже 2 роки строчить теми про невістку, тут всі в деталях знають її історії.
Вона більше сотні тем створила про невістку.
Та читала, не одразу впізнала.
Пригаю-цибаю• 16 октября 2025
Ответ дляДеловитая
Я поняла что средний сын хотел приехать туда же где были невестка с мужем и ребенком в гостях) т.е. он напрашивался в гости к родителям невестки
(про которых до этого он гадости писал в смс и невестка об этом знает)
Швидкоруч
• 16 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
У вас прям якийсь егоїзм говорить. Ви хотіли, щоб ви були в кругу і вас кружили. А тут жінка з´явилася ще одна. І сина забрала. Так вам образливо, ви ростити, не зрозуміла 3 чи 2 -х синів.., і от ви вже не одна в колі жінка. Син став на сторону дружини, йому з нею жити. Чи йому треба було розлучатися з дружиною і що в ітозі він не щасливий, а ви довільна, що за вас вступився...? Може він і вступався при розмові з дружиною...хто зна.
А як би ви хотіли, щоб ваш чоловік за вас вступився чи ні, будучи в такій ситуації ви? Може там і дружина не подарунок канешно... Але треба ж трохи хитріштю бути. Нащо бити горшки. Тепер і онука не дадуть( Ця дружина зможе маніпулювати онуком. Підключіть чоловіка , якщо є. Може він якось поговорить...
На майбутнє не робіть такого з іншими синами.
Прийде час і попросять посидіти з малим, чекайте, або ж ні і миріться, поговорість з сином. Поясніть чому вам образливо. Тільки не в упрьоках до нього і не гоніть на ту його дружину. Бо остаточно розсваритеся.
Чоловіка в мене немає. І середній син проти мого спілкування з іншими чоловіками, не хоче щоб мені зробили боляче. Онука тепер точно не дадуть, бо невістка сказала, що в дитини стресова ситуація починається коли він потрапляє до нас. Так, він коли бачить нас починає сильно плакати, остання зустріч коли вони до мене приїхали. Дитина кричала, палала на підлогу і виходила з квартири і просто тікала. Але я думаю, що якщо б дитина була б постійно у нас, то вона б звикла до нас і все б було нормально. Але невістка сама таке з нього зробила.
Швидкоруч
• 16 октября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Ваш средний сын поливал грязью родителей невестки (она про это узнала). Естественно что в доме ее родителей ему не рады. Это же очевидно. Невестка с сыном готовы были принять его у себя дома позже. На что тут можно обижаться? Вы неадекват что заблокировали невестку которая ничего плохого вам не сделала, а даже приехала в гости с подарками и внука привезла)
Він їхав не до невістки чи її батьків, а до свого племінника. Повторю ще раз. І є після того як вона образила мого середнього сина, маю повне право її заблокувати і не бачити.
Сіґеле-міґеле• 16 октября 2025
Ответ дляПомогалочка
Не сприймайте автора серйозно, це всім відома неадекватка.
В неї максимально спокійна і розумна невістка, чого не скадеш про автора теми і її молодших діток.
Так просто, для інфи - автор теми колись сама писала, що, дізнавшись про вагітність дівчини старшого сина і їхнє бажання одружитись, вона сказала сину, що дівчину потрібно кинути, бо він вартий кращої. І вагітна дівчина це чула.
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Щоб у батьків невістки гуляти з дворічним племінником. Але перед цим він на них писав старшому брату різні образливі вислови.
Які чарівні люди бувають.
Швидкоруч
• 16 октября 2025
Ответ дляДеловитая
Вони були в гостях у її батьків. І син з невісткою і її батьки, були тоді всі вдома.
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Чим вона образила вашого середнього сина, не взяла до своїх батьків? А ваша донька може також туди хотіла? А ви сама?
Пісня в тему:
’А ми такой компаніей
Возьмем да и припремся к Еліс...’
Пісня в тему:
’А ми такой компаніей
Возьмем да и припремся к Еліс...’
Швидкоруч
• 16 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ми поїхали взагалі-то, просто бажання їхати не було. Бо там ті люди, і святкування зробили за межами Києва, зручно нам чи як ми будемо добиратися ніхто не запитав. Але син старший, сказав що якщо ми не приїдемо, то він нас більше і бачити не захоче. Тому ми заради старшого і поїхали і керувалися тим що ми їдемо не до тих всіх людей, яких ми не хочемо бачити, а до онука/племінника.
Пригаю-цибаю• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Так племяннику 2 года, у него нет своего жилья и он не может сам принимать гостей) Принимать его должны были родители невестки в своем доме. Как вы это не понимаете? Тем более у него конфликт с родителями невестки, плохие отношения. Зачем туда ему нужно было переться? Увидеть племянника можно в другой день
Швидкоруч
• 16 октября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Вам бы лечиться. С сыном средним вместе
Ми нормальні люди. Чи ви вже й діагноз поставили нам?
Борисфенка• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ага, таки доїхали. А чого тоді середній син напередодні річниці був незадоволений батьками невістки, машину за вами не прислали?
Мати тріля• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
У середнього є дівчина, я навіть пропонувала їм жити разом зі мною. У нас з цією дівчиною гарні відносини.
Гарні відносини, поки ця бідна дівчина не почала жити разом з вами.
Губки-уточкой• 16 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
А с такого перепуга чужой 2-летний ребенок должен быть постоянно у вас?